6457
  • wizy
    #3655
    nagy máyer vagy ebbe, azt látom:-))
  • rezsofiz
    #3654
    igy tok jo szerintem.
    jaja,felbereltem a man-t hogy csinaljon nekem logot:DD
  • Ben C
    #3653
    Most csinalok rezsofiznek...
  • Ben C
    #3652
    jaja wizy!
  • Ben C
    #3651
    vagy az a baj hogy egy Witch King+Nazgűl van rajta??
  • wizy
    #3650
    ez viszont jó! nekem tetszik:-) ööö az alakok azok Gyűrű-lidércek?:-))
  • Ben C
    #3649
    Oszt így?
  • Ben C
    #3648
    na jó. Inkább 2 perc
  • Ben C
    #3647
    fél perc megcsinálni egy ilyet márelnézést :)))
  • Ben C
    #3646
    hja sztem is...
  • rezsofiz
    #3645
    elozo jobb volt
  • wizy
    #3644
    ezzel játszottál egész délután?:-)) szerintem jó, de szvsz az előző jobb volt, már bocs:-)
  • Ben C
    #3643
    Jó az új logóm?
  • Gandibá
    #3642
    Jó kis képek!
  • nimfas
    #3641
    Sziasztok!!

    Engem az érdekelne, hogy a 2 dvd-s változat megvan-e valakinek, és ha igen, akkor sikerült-e hozzá feliratot illeszteni???

    Nekem pedig egy felirat kéne a 2. lemezhez.... mert van ugyan rajta angol és magyar hang, viszont sem Chapter-ek sem felirat... az első lemezhez sikerült barkácsolnom... de a 2. lemezhez az istenért nem sikerült hozzáigazítanom :-(((

    Ha valaki tud megoldást magánban is érdekelne...

    [email protected]
  • wizy
    #3640
    ezt eddig még észre sem vettem!! most nézem a Fotr-ot a HBO-n, és itt látom, hogy nem csak a bővitettben van benne Elendil vagy Erendil (mindig összekeverem a kettőt), amikor leszúr a lándzsával egy orkot!! ezt még észre sem vettem! tök jó:-)
  • RangeR
    #3639
    a 4cd-s svcd az.
  • RangeR
    #3638
    Mostanában innen szoktam tölteni, ott van a szinkronos részlegnél a legutóljára megjelent ROTK, mert van több is asszem.

    http://7wrz-vip.uw.hu/php/index.php
  • rezsofiz
    #3637
    kiralysag
  • wizy
    #3636
    semmibaj, azért megéri a hely:-))
  • Bandew
    #3635
    Hát Aranymagot és Bombadil TOmát nem épp így képzeltem el. Szerintem mindkettőnek sokkal fiatalosabbnak kéne lennie.

    Amúgy azt a szinkronos verziót, amiről képet is belinkeltél, honnan lehet leszedni?
  • RangeR
    #3634
    Bocs a nagyméretű képek miatt...
  • RangeR
    #3633
    Kis "érdekességek" jönnek a WETA műhelyből:
    Néhány fontos karakter akik kimaradtak sajnos a filmből, nagy kár...








  • wizy
    #3632
    szrintem tök jó lett! a másik se volt rossz, de ez lényegesen jobb:-))
    RangeR: kösz a tippet, a kép alapján a film elég szép lehet, majd megnézem
  • b-type
    #3631
    de felpörgött az élet...
    mindjárt nézem azt a rajzot(Wizy)..
  • rezsofiz
    #3630
    kira
  • Ben C
    #3629
    Jó az új logóm?kár hogy nincs GyU betűtípusom...
  • Ben C
    #3628
    De örülnék ha ilyen téren több tájékozott csaj lenne... nem mint az osztálytársaim...aszondom mondjuk warez tuti néznének egy nagyot... (néhány fiú is)
  • rezsofiz
    #3627
    na
    nekem egy magyar nagyon jo verzioju RotK kell.
    van ilyen?ha igen akkor mi a pontos neve?
  • RangeR
    #3626
    Ilyen a minősége:

  • RangeR
    #3625
    Akkor ajánlom az SVCD verzióból a legutolsót ami megjelent. Az nagy valószínűséggel abból lett konvertálva és rá van nyomatva a szinkron.
  • wizy
    #3624
    :-)) jó kis ötlet:-) de én akkor is megvárom a szinkronos jó verziót:-)
  • RangeR
    #3623
    Vagy kezd meg a letöltést mondjuk a windows/system32-be, oda a legtöbb ember ritkán klikkelget, és a tesód, hacsak nem jegyzi fel az elfoglalt HDD területet, soha nem veszi észre, hogy ott lapul egy Lord of the Rings:) Amikor nem figyel, akkor nézed.
  • RangeR
    #3622
    Vagy mondok egy alternatívát : hívd be a szinkronost egy lejátszóba és egy másik mediaplayerbe ezt a jobbik verziót. Pause mindkettő, aztán egyszerre elindítani, az angolt lehalkítani és az legyen felül. Mögötte menjen a magyar :)))
  • wizy
    #3621
    ja nem azért, mert jó nekem feliratosan is, csak a tesom nem látta még, és ő azt mondja, hogy van szinkronosan nézi meg, vagy sehogy..... és nekem se engedi, hogy feliratosan töltsem le, ha egyszer majd kijön szinkronosba is!! na érthető?:-)) egy kicsit bonyolult az én tesom:-))
  • RangeR
    #3620
    De miért ragaszkodsz annyira a szinkronhoz? Fogadjunk, hogy az ide írók többsége velem együtt és te is a film bármelyik jelenetének a szövegét azonnal, perfekt módon be tudjuk mondani bármikor :) Akkor meg? Nézd angolul, ha itt-ott nem tetszik, mondd hozzá a szinkront :)
  • wizy
    #3619
    hát kösz:-)) de valami időpontot nem tudtok? jó lenne:-)
  • RangeR
    #3618
    Hát, sztem mihelyst valaki rányomja a meglévő szinkronok egyikét, már létezni is fog:)
  • wizy
    #3617
    de jóóóóó lessz:-)) de az még elég soká fog kijönni, ezért én egy közelebbi problémámmal foglalkozom: mikor jön ki szinkronosba az a fajta Rotk, amiből (asszem) Sanzik felrakott egy sample-t??
  • RangeR
    #3616
    A Fekete Kapuhoz vonuló sereg útja állítólag 5 perces jelenet lesz. Az kell is oda szerintem, nagyon hamar ott voltak, az az öt perc jól felfokozza majd a hangulatát a dolognak.