6457
  • rezsofiz
    #3897
    koszi
  • Gandibá
    #3896
    Előfordul :)
  • wizy
    #3895
    én még egyszer se láttam
  • Gandibá
    #3894
    Ja, ez már elég régi kép de vicces :)
  • wizy
    #3893
    láttátok már ezt? az Aranyos képek vagy milyen topicból nyultam le:-) szerintem tök jó (a feliratot én raktam oda:-) )
  • wizy
    #3892
    Ben C, rohadtjo a logód:-))))
  • Gandibá
    #3891
    Igenis mester

    :)
  • Bandew
    #3890
    De elég, ha arra emlékesztek, hogy Frodó mondja is, hogy "tündebetűk lehetnek". Azért mondja, hogy lehetnek, mert nem ismeri annyira ezeket (bár a könyvben nem emlékszem mit mondd), de ismeritek Tolkient, és tudhatnátok, hogy ötleteit vizuálisan is megvalósítja, tehát, ha tényleg lennének mordori betűk, akkor azok nem lennének ennyire szépek, hanem szögletesek, ridegek, nem pedig szép ívvel rendelkező, hosszú betűk.
  • Bandew
    #3889
  • Bandew
    #3888
    Na akkor okítás:
    A felirat mordori nyelven íródott, amit én egy percig sem tagadtam, viszont olyan, hogy mordori betű, nincsen. A mordori nyelv, csupán egy kitalált nyelv, ami el van csúfítva. Gandalf többször is elmondja a könyvben, hogy a Sötét Erő, csak utánozni tud, alkotni nem. A Fekete beszéd is egy ilyen utánzat.
    Nem kell minden nyelvhez külön betű. Itt van pl. a mi nyelvünk. Az angolban is ezeket a betűket használják, és sok más európai nyelvekben, viszont ezek a nyelvek nem ugyanazok. A könyv nyelvei is ilyenek. Nem sok betűkészlet van ott sem, viszont sokkal több nyelv.
  • Gandibá
    #3887
    http://doeasier.org/joiner/
  • rezsofiz
    #3886
    off:
    tud valaki olyan programot amivel AVI-kat lehet osszefuzni? FONTOS!!! koszi
    on
  • Ben C
    #3885
  • rezsofiz
    #3884
    nem.azok mordoriak. mondta is Gandalf ott az elso reszben Frodo hazaban,hogy ez mordori nyelven irodott,mert Frodo nem tudta elolvasni
  • Bandew
    #3883
    Azok nem mordori, hanem tündebetűk.
  • Ben C
    #3882
    úgy értettem a mordori aláírást, hogy mordori betűkkel, ami felizzik A Gyűrűn hő hatására...
  • wizy
    #3881
    akkor is alszok rá egyet! bár nem biztos hogy lesz rá holnap időm ,mert angol versenyre megyek:-)
  • Gandibá
    #3880
    Na, tök fun! :D
  • wizy
    #3879
    bár még nem biztos, majd még alszok rá egyet:-)
  • Gandibá
    #3878
    Kira :)
  • wizy
    #3877
    a Fotr-könyvből kimásolom a tünde-betűs aláirást, és akkor már az is lesz:-)))
  • Gandibá
    #3876
    Na akkor meg :D
  • Ben C
    #3875
    Neeemondmááá...:D:D vki kérdezte tőled, hogy nem-e rontottad el a mordori aláírást?? Táán én?:D:D

    Egyébként hirtelen nem jutott eszembe, hogy van, azt azé írtam :)
  • Gladiator
    #3874
    Adobe Premiere-rel meg lehet csinálni, csak kell hozzá egy nagyon izmos gép, meg egy 300-400 oldalas könyv.
  • wizy
    #3873
    szerintem ne folytassuk, mert aztán átkeresztelhetjük a topikcimet "LOL-topic"-ra:-))))
  • Bandew
    #3872
  • wizy
    #3871
  • Bandew
    #3870
  • rezsofiz
    #3869
  • Gandibá
    #3868
    #3861

    :))
  • Gandibá
    #3867
    Nincsmit.
  • Gandibá
    #3866
    Enyém a Mordori :)
  • wizy
    #3865
    tényleg, kösz:-) idegesitett, hogy nem jut eszembe:-)
  • Augustus Gigo
    #3864
    Isengard
  • wizy
    #3863
    a Vasudvard hogy van angolul?
  • rezsofiz
    #3862
    koszikoszi
  • wizy
    #3861
    semmi baj, mással is előfordul az ilyen:-))))
  • Ben C
    #3860
    OOps...:D
  • Bandew
    #3859
    Mordori nyelv már volt. :-)
  • Ben C
    #3858
    Mordori nyelven, franciául :DD