6457
  • Gandibá
    #4177
    Mikor szeded le?
  • rezsofiz
    #4176
    Jah le fogom szedni,aztan megnezzuk:)
  • Gandibá
    #4175
    The.Lord.Of.The.Rings.The.Return.Of.The.King.EXTRAS.DVDRip.XviD-aAF

    Kijött egy ilyen verzió, az infojában az áll hogy ez nem a film, hanem csak az extrák. De valójában mit takarhat?
  • wizy
    #4174
  • Punker
    #4173
  • wizy
    #4172
    rábukkantam erre a Happy Tree Friends-topicra, és most a részeket nézem:-)) eddig nagy jo:-)
  • Bandew
    #4171
  • Gandibá
    #4170
    Nekem úgy van meg hogy Kolompár Szméagol Lotr Parody.
  • Bandew
    #4169
    Mi a fájl neve?
  • Punker
    #4168
    DC-n fenn van 1 rakás embernek
  • wizy
    #4167
    de nem is szeretném megnézni, mert akkor az eredeti nézése közben is az jutna eszembe:-)
  • wizy
    #4166
    én nehezen, mivel még nem is láttam:-)
  • Gladiator
    #4165
    vki nem tudja feltenni vhova a magyar gyűrűk ura TTT parodizációt? a kisz geciszet.
  • wizy
    #4164
    hehe:-)))
  • Gandibá
    #4163
    LOL :D
  • Gladiator
    #4162
    ann-then-nathoknak a tündék azokat a verseiket/regéiket nevezik, mint pl. Tinúviel és Beren története. hogy ez milyen azt nemtom'. Biztos a szomorúakat hívják így.
  • Bandew
    #4161
    Amúgy ez magyarul antenna? :-)
  • Bandew
    #4160
    Én tudok:
    ann-then-nath!
  • wizy
    #4159
    hát én biztos nem:-) egyáltalán mi az?
  • Gladiator
    #4158
    azé fogadjunk, hogy egyikőtök sem tudna mondani egy ann-then-nathot!
  • wizy
    #4157
    majd szemezgetek a RotK-könyv hátuljából, ott vannak ilyen jo kis dolgok:-))
  • Bandew
    #4156
    GRATiátor!
  • Gladiator
    #4155
    jaj, el is felejtettem mondani. első lettem gyűrűk ura vetélkedőn amit a suliban diáknapkor csináltak. pedig egyedül voltama többiek meg 4-5 fős csoportokban. ráadásul egyikek csaltak is. megnyertem mind a 3 rész zenéjét. mondjuk csak másolva, meg nekem meg is volt az eredeti mind3ból. szal odaattam őket egy haveromnak. jövőre én meg egy másik haverom fogja szervezni, de nem ilyen könnyű kérdések lesznek. ilyenek, hogy mi az a mathom, meg mondjál legalább egy ann-then-nathot. mit neveznek a hobbitok sarlónak. esetleg jöhetnek még ide ötletek.
  • rezsofiz
    #4154
  • wizy
    #4153
    áh, csak közeli ismerősök meg a család:-)) de oszt.társ egy se jött:-)) nem is csodálom: nőnapkor is csak az ofő unszolására préseltek ki magukból egy lelombozódott "Boldog nőnapot"-ot:-))
  • Gandibá
    #4152
    Ja voltunk.. téged sokan locsoltak? :)
  • wizy
    #4151
    hallo, van itt vki? válaszolna vki a kérdésemre?
  • wizy
    #4150
    na és ti sok helyre mentek locsolni?:-)
  • Gandibá
    #4149
    :)
  • wizy
    #4148
    bazz, minek kellett nekem ilyen hamar felkelni?? este egykor feküdtem le, és most meg már fenn is vagyok! de nem baj, friss vagyok
  • rezsofiz
    #4147
  • wizy
    #4146
    nem birtam kivárni:-)
  • rezsofiz
    #4145
    LoooooooL:DD
  • wizy
    #4144
    azt nem is vettem észre, hogy villog:-))
  • rezsofiz
    #4143
    Egyszerut akartam, de hat hadd villojon 1-t,2-t :)
  • wizy
    #4142
    hm... érdekes a logód:-)
  • wizy
    #4141
    joreggelt mindenkinek!
  • rezsofiz
    #4140
    upup:D
  • wizy
    #4139
    ja, hacsak ugy nem:-))) azért csodálkoztam annyira:-)
    van egy kérdésem: amikor a TTT-ben szilszakáll megtalálja Trufát és Pippint, és aztán szidja az orkokat, ott mit mond, hogy: "Tüzet hoznak magukkal, fejszékkel jönnek! Törnek, zúznak, vágnak, perzselnek!......" és a ...-nál mit mond??:-))
  • Csacsi
    #4138
    A 3-dik részt...nem eredeti dvd-n, hanem saját..itthon gyártott. Letöltöttem, majd kiírtam...majd megnéztem. Két dvd. Már elég régóta van belőle dvd-r.