6457
  • wizy
    #4537
    na, várjuk a sample-t:-)
  • wizy
    #4536
    sztem ide fel lehet tölteni
  • Gandibá
    #4535
    Amúgy csak nekem tűnt fel hogy a pND verzió mintha homályos lenne?
  • Gandibá
    #4534
    Regelj egy tárhelyet ultraweb-re és oda pl.
  • rezsofiz
    #4533
    És hova?LOL mostmar:D Iarora nem engedi,ott csak kepeket lehet;|
  • rezsofiz
    #4532
    lol akkor felnyomom mashova:D
  • Gandibá
    #4531
    Hát, talán nem az axeleros tárhelyre kéne felnyomni, hanem máshova :)
  • wizy
    #4530
    hmmmmmmmmmm........ nincs tippem:-(((
  • rezsofiz
    #4529
    Flash FXP-ben feltoltottem az oldalamra a samplet,aztan amikor ott ramentem hogy url masolasa,akkor ez jott ki: ftp://azonosito:[email protected]/pnd-divx-lotr-rotk-2-1.avi
    az azonosito helyen az azonositom allt,a jelszo helyen meg a tarhelyes jelszavam,csak nem akartam ide kiirni:) szal hogy linkeljem be ugy,hogy a linkben ne legyen benne az azonosito meg a jelszo?helphelp
  • rezsofiz
    #4528
    Ok,feltoltom azonnal,es adom a linket
  • wizy
    #4527
    hát végül is... miért ne?
  • rezsofiz
    #4526
    jo8:D
  • rezsofiz
    #4525
    Akkor kell sample? fel tudok rakni valahova ha akarjatok
  • wizy
    #4524
    na végre! tesom megnézte a Rotk-et, és tetszett neki:-)) el se hiszem, hogy hajlando volt megnézni
    ja, és haverjának megvan eredeti DVd-n, és majd ha kölcsönadja, leirjuk..........
  • Bandew
    #4523
    jóccakát
  • wizy
    #4522
    nem mintha amugy nem tudnám megnézni egyhuzamban:-)))
    na de én megyek kipihenni ezt a sok fáradalmat
    joejt
  • Bandew
    #4521
    Na így már okés!
  • wizy
    #4520
    ja bocs, beleszövöm:
    "sry, hogy ilyen terjengősen irtam, de még tulteng bennem az energia..... most három Lotr-t is meg tunék nézni egyhuzamban:-)"
  • wizy
    #4519
    :-)))))
  • Bandew
    #4518
    Amúgy nekem is voltak már ilyen fárasztó élményeim.
    Pl ballagásom után haza szerettem volna menni, de valahogy nagyon nem jött össze. :-D
    A végén Tárnokon kötöttem ki, de hogy hogy azt nem tom. :-D
    Ott vártam egy órát a lepusztult állomáson kb 23 óra tájban. Ott feszítettem az öltönyömben. :-D
    A lényeg az volt, hogy kb 3x annyi ideig tartott hazaérnem mint máskor, és már rohadt fáradt voltam. :-)
  • Bandew
    #4517
    Ühümmm...
    És itt hol van Gyűrűk Ura?
  • wizy
    #4516
    most jöttem haza egy kira egynapos kis kirándulásrol:
    Gyopároson voltunk a gyopárosi fürdőben, és szénné égtem:-))))))))
    odaut a vonattal egész tűrhető volt, az ottlét még jobb, csúzdákkal meg pezsgőfürdővel, meg mindennel, tök kira volt. aztán meg hiába kentem be magam, leégtem mint a szemét, és most kiba***ttul fáj a vállam:-))) aztán meg kideritetük, hogy a vonat hazafelé 7:40-kor indul, kiértünk az állomásra 35-re, ott láttuk, hogy a vonat csak háromnegyedre ér oda. ok, vártunk, de nem jott. eltelt 5 perc, 10 perc, 15 perc, de még mindig nem jott. na itt az ofő már kezdett beparázni, hogy lekéstük, és riasztott egy-két otthonlevő gyereket, hogy nézzék már meg, hogy a vonat odaért-e már az állomásukra. kiderült egy fél ora mulva, hogy a vonat már rég elment, és hogy 10-15 perccel hamarabb indult, mi meg lekéstük. na jo, hát akkor mi legyen. az apukámnak van egy nagy céges kocsija, felajánlottam, hogy felhivom, és majd o hazaviszi az osztály egy részét. felhivtam, mondta oké. na jo, ekkor már olyan negyed kilenc körül lehetett, egy auto jött, elvitt négy gyereket. jo, mi már háromnegyedes gatyában, meg ujjatlan poloban már szét fagytunk a 20fok körüli időben, metsző szél fujt (ami kifejezetten jol esett a leégett börömnek:-) ). apukám még mindig nem jön. kiderült végül, hogy nem tudta, hogy merrekell jönnie, és egy 10km-re arréb lévő faluban kötött ki:-))) na jo, elmagyaráztam neki, hogy merre van ez a pályaudvar, na oké, mindjárt megjon. kilenckor végre befutott, mi meg addig hulyéskedtünk kinunkban, meg persze reszkettünk, mint szemét:-)) a kocsiba befértünk összesen 15-en, szal a maradék osztály hazavittük. az ut egész jo volt hazafelé, sőt, kifejezetten örültem annak, hogy lekéstük a vonatot:-))) de igy épségben hazaértünk, és még volt egy poén a végén, ez a lekésés. szal az egészet összevetve kira kis kirándulás volt:-)
    sry, hogy ilyen terjengősen irtam, de még tulteng bennem az energia:-))))))
  • wizy
    #4515
    na azt várom én:-))
  • RangeR
    #4514
    Persze, hogy lesz, állítólag lesz benne egy bonus lemez, ami tartalmazni fog minden jelenetet, ami elkészült és végűl a bővített verziókba sem került bele.
  • Bandew
    #4513
    Ugye szerintetek is lesz olyan, hogy Gyűrűk Ura bővített trilógia DVD?
  • RangeR
    #4512
    Az angol hang a DVD-n szerintem nem annyira dinamikus mint a magyar. Sokkal lágyabb és a zene kicsit elveszik az effektek alatt. Szerintem a magyar hangsáv az a brutál dinamikus, a hang átváltásakor a magyarnál 2-3 fokkal lejjebb kell venni a hangerőt, annyival erősebb.
  • RangeR
    #4511
    Az eredeti DVD-nek a hangja elég brutál, olyan effektek jönnek ki, amik a moziban egyáltalán nem voltak hallhatóak. Mikor lecsapják az osgiliathi kapitányt, ott olyan fegyversuhintások vannak, hogy a jobb hátsó hangfalból indul a fegyver egyenesen tarkó felé, aztán megy a bal első hangfalhoz, a fejemet simán lerántottam! A mumak összecsapásnál minden hangszóróból pattog az íjhúr és süvít a nyílvessző, na ezt sem hallottam ennyire a moziban. Itt tényleg érzékelhető, hogy mitől lettek olyanok a mumakok mint a tarajos sül! A képminőségéről felesleges írni, talán csak annyit kell megjegyezni, hogy veri a Két torony kminőségét. Talán azért, mert a DVD-n a sötét jelenetek nagyobb adatmennyiségbe kerülnek, ez a rész pedig sokkal világosabb mint a Két torony. A csaták annyira részletesek, hogy kimerevített képernyőnél színte meg lehet számolni az ork és rohír sereget egyesével, még a távoli felvételeken is, pl. amikor Theoden először lenéz a csatamezőre és megszemléli az ostromló mordori sereget. Színek kur..a jók, nálam a DVD mindig sokkal jobb mint a mozi képminősége, ezzel sincs ez másképp.
  • RangeR
    #4510
    Küldjétek be a thelordoftherings.net-re a DVD példányotokról készült képet, hagy legyen magyar cucc is ott! Én már megtettem:

    http://www.theonering.net/scrapbook/group/1420/view/13131
  • sanzik
    #4509
    na és az eredeti dvd-t nem vette meg senki?
    halljunk már valami infót arról is !
  • Bandew
    #4508
    Pont most néztem vissza a Pelennor mezei csatát. Rohadt jó az a rész, csak kár hogy elkúrták a fénnyel.
  • wizy
    #4507
    asszem hogy az iaro.srw.hu-ra fel lehet tölteni..... vagy vmi ilyesmi:-)
  • shaba23 #4506
    ide hogy rakjam fel? mond egy tárhelyet és oda esetleg...
    igen, csak gollam van benne (bár ez nemigaz)
  • wizy
    #4505
    de azt nem értem, hogy mi az, hogy gollamos? csak gollam van benne, vagy mi?:-)
    amugy ezt most jol felraktad ide:-)))))))))
  • shaba23 #4504
    pnd-divx-lotr-rotk-sample.avi
  • wizy
    #4503
    gollamos sample? ezt nem értem........
  • shaba23 #4502
    van egy 7 megás sample-m :) gollamos :)
  • wizy
    #4501
    hogyhogy hova, hát ide:-))
  • shaba23 #4500
    hova rakjak?
  • wizy
    #4499
    na ez meg a másik:-)))
    valaki rakjon már fel egy sample-t a DVDRip-ből:-)
  • rezsofiz
    #4498