6457
  • Johnyy
    #4817
    Merthogy?
  • Bandew
    #4816
    Na mi van? Mostanában mindenki kukába vágja a logoját? :-D
  • Gladiator
    #4815
    dec 16 asszem
  • Csacsi
    #4814
    Sziasztok. Nem tudja vki mikor jön ki a bővített változat?
  • RangeR
    #4813
    És még a Beowulf egy változatát is megírta, az sincsen ott!!!
  • RangeR
    #4812
    Father Christmas Letters -ez ott van, a lovagos könyvek hiányoznak.
  • RangeR
    #4811
    Pl: nem láttam itt a Sir Orfeo and the Pearl, Sir Gawain and the Green Knight, Father Christmas Letter c. könyveket, de lehet, hogy ott vannak, csak nem néztem át rendesen.
  • RangeR
    #4810
    Hát, pedig ennyi van, de lehet, hogy láttam olyat is ami itt nincs, de jobban át kellene nézni.
    Amit a fia dobott össze, azt J.R.R.Tolkien írta, csak a halála után a fia összerakta a fejezeteket, hogy pontosak legyünk. Mert, most azt hiszik, hogy Christopher Tolkien írogatta a történeteket, de ez rohadtul nem így van.
  • Gandibá
    #4809
    A végefelé ahogy elnézem van pár életrajzi könyv, de a többit úgy nézem igen :)
  • Gladiator
    #4808
    van amit a fia dobott össze.
  • Bandew
    #4807
    Ezt mind Tolkien írta?
  • Gladiator
    #4806
    vááá... nekem ezek kellenek!
  • Gandibá
    #4805
    http://www.fantasticfiction.co.uk/authors/J_R_R_Tolkien.htm

    Nem is tudtam hogy ilyen sok LotR könyv van.
  • Bandew
    #4804
    Sztem Peter Jacksonnak volt a legnehezbb megválni tőlük. :-)
  • Gladiator
    #4803
    http://www.lordoftherings.net/legend/video/

    itt alul az emberekről szóló videók között a videókban van egy csomó kivágott, a bővítettben sem lévő jelenet. csak pár villanás, de tök jók. egy csomót hagyhattak volna benne, mert rohadt hangulatosan néz ki.
  • Gandibá
    #4802
    Decemberbe jön a RotK bővített, a 3 bővített díszdobozban nem tudom mikor lesz.
  • wizy
    #4801
    hát sztem leghamarabb olyan karácsony körül jön ki...... de várd meg a többieket, ők jobban informáltak:-)
  • halál
    #4800
    na, hát én is olyant akarok :)
  • wizy
    #4799
    én speciel a három bővitettet egy diszdobozban várom:-)))) ugy emlékszem, egy oldallal arrébb volt egy ilyenről szo.... keress vissza:-)
  • halál
    #4798
    sziasztok!
    gondoltam ez egy gyűrűk ura topik, úgyhogy föltenném a kérdéseim:
    A király visszatér-ből van-e már bővített változat?
    Amit kiadtak, 'A Gyűrűk Ura trilógia - díszdoboz (6 DVD)', abban bővített verziók vannak? (az extra meg a bővített az nem ugyanaz ugye?? vagy nem is tudom...)
    Ha a fenti az nem az, nem tudjátok, lesz olyan kiadás, amiben mind a 3 rész bövített változatai lesznek (hosszabb film :)?
    Vagy külön-külön lehet majd csak megvenni a hosszabb változatot?

    aki tudja plíz válaszoljon, köszi.
  • Gandibá
    #4797
    Majd igen :)
  • rezsofiz
    #4796
    :))))
  • Bandew
    #4795
    Gladiátor egy költő veszett el benned. :-)
  • rezsofiz
    #4794
    :)) alliteracio .lol
  • Gladiator
    #4793
    Héj Gandi! Nem diablózunk egyszer együtt egyet?
  • Gandibá
    #4792
    Nekem nincs ilyen gondom mert a Diablo 2 meg a kieg megvan eredetibe :) A Doom 3 meg kb megy 5 fps-el.. nagy élmény :D
    Most aludtam 5 órát sziget után, kicsit nyúzott vagyok :D Amúgy iszonyat jó volt, hatalmasat buliztunk, In Flames és Amorphis szétzúzta az arcunkat, bár előbbi hagyott némi kívánni valót maga után.. :)
  • rezsofiz
    #4791
    Helyes!marmint hogy elkezdi doom3at:)
  • wizy
    #4790
    és az a fura, hoyg eddig mindig működött. eddig is kiirta ez ta problémát, de akkor itt volt tesom, ő meg megoldotta:-)) de most nincs itt még két napig, aztán meg sose fog ideengedni, mert elkezdi a doom3-at:-)))
  • rezsofiz
    #4789
    lehet akkor be kene crackelni sima diablo2t
  • wizy
    #4788
    nem krekkeltem a sima diablot:-) feltettem a diablo2-t, egyből utána feltettem a diablo2 expansion setet, és nem indul, mert azt irja ki, hogy ellenőrizzem, hogy benn van-e a CD. kiveszem, berakom, és már megint ugyanazt irja ki:-(
  • Bandew
    #4787
    Asszem a sima Diablot nem szabad crackelni.
  • rezsofiz
    #4786
    uninstall,menteseket masold at valahova,torold le diablo mappat,aztan install,crack es gogo
  • wizy
    #4785
    nem peccseltem, csak szimplán felrakom, nem jo, megcrakkelem, nem jo
  • rezsofiz
    #4784
    gondolom megpatch-elted a cuccot,ilyenkor mar mas crack kell hozza
  • wizy
    #4783
    a diablo2 exp semmilyen crackel nem indul, pedig eddig mindig jo volt....... ötletek?
  • Gandibá
    #4782
    :))))
  • wizy
    #4781
    az biztos:-))))
  • Bandew
    #4780
    Ők legalább változatosak. :-)
  • wizy
    #4779
    és nem utolsosorban skizofréniásokat:-)))
  • Gandibá
    #4778
    És a túlnyomórészt kopaszokat :D