6457
  • wizy
    #4897
    nem is:-))))))) igy most tudok ám kérni tőle szivességeket, hogy "hát én is adtam ám neked pénzt, szal.......":-)))))))
  • Gandibá
    #4896
    Hiba volt :))
  • wizy
    #4895
    bazzeg ennél jobb téme nincs?:-))))))))
    amugy nem mulik el hamar, én tesommal nagyon jol kijövök, azért is adtam neki kölcsön majdnem tizenötezret:-))))
  • Gandibá
    #4894
    A tesója őt nem tudja tökön rugni :)
  • Bandew
    #4893
    Ugyanmár! Az hamar elmúlik a testvérek közt. De ha megver téged, akkor te is rúgd jól tökön, hisz te csak azt tetted amit ő. :-D
  • wizy
    #4892
    azthiszed:-)))))) következménye: jol megver, rossz hangulat lesz, elromlik köztünk az eddigi elég jo testvéri viszony, köcsögebb lesz velem, és megszivom:-)))))))))
  • Gandibá
    #4891
    :))))
  • Bandew
    #4890
    Csak annyi következménye lesz, hogy a bátyád tisztelni fog téged és egy oktávval magasabb hangja lesz. :-)
  • Johnyy
    #4889
    légy bátor!!!! :D
  • wizy
    #4888
    igen, ezt már többen is javasolták:-))) de félek a következményektől:-)))
  • Bandew
    #4887
    Akkor rúgd tökön. :-D
  • wizy
    #4886
    na az vicces lesz, ahogy ütni probálom a másfél fejjel magasabb és három ével idősebb bátyámat (aki mellesleg kezdő testépitő:-)))) )
  • Gandibá
    #4885
    Üssed :)
  • wizy
    #4884
    azt gondoltam:-)))))
    nem lesz ez igy jo...... tesom sokkal log, abbol meg tudnám venni a diszdobozost, de nem fogja ideadni egyhamar, meg már mobilt is akarok venni mert rühellem ezt a Siemenset:-))))))))))
  • Gandibá
    #4883
    Sokba :)
  • wizy
    #4882
    azt nem irja, hogy mennyibe fog kerülni?:-))))))))))))
  • sanzik
    #4881

  • Bandew
    #4880
    ROTK DVD hírek (Hardwired)

    A DVD hírek nem tartoznak kifejezetten a HW főprofiljába, de egy-egy különlegesebb darabbal kivételt teszünk, ugyanis hivatalosan is bejelentették a LOTR: Return of the King DVD nagyon speciális DVD kiadásának hivatalos dátumát, specifikációit és néhány képet belőle. Rögtön itt van Aragorn bátyánk, amint a Palantírt markolássza lelkesen :). A NAAAGY megjelenési dátum december 14., a teljes DVD lista erre található.







  • Gandibá
    #4879
    Meg még sokan mások, mert ez már nem az első eset:)
  • Johnyy
    #4878
    lol
  • Bandew
    #4877
    Kicsit homofób a srác.
  • rezsofiz
    #4876
    :DD
  • Gandibá
    #4875
    Van itt több ilyen ember is.. :(
  • Johnyy
    #4874
    Ez egypoén akart lenni sztem idióta
  • Gladiator
    #4873
    te is kurvára érthetsz hozzá. gratulálok. máskor inkább mellőzd az ilyen magasröptű commentjeidet. htx
  • rezsofiz
    #4872
    igy van
  • Johnyy
    #4871
    EZaz! amúgy az egyiknak lesz 5 gyereke a végén a másik meg megy örök életet élni!
  • Bandew
    #4870
    Ezt már jópárezerszer megvitattuk. Ha nem érzed át ezt a nagyfokú barátságot, akkor szerintem felejtsd is el a filmet.
  • angello
    #4869
    a hobbitok melegek nem? egyfolytában egymást ölelgetik szóval elég lol
  • rezsofiz
    #4868
    Lotr rulez sablonba sazl
  • wizy
    #4867
    :-))) meg az előbbi:-))
  • Gandibá
    #4866
    Utóbbi :)
  • wizy
    #4865
    mi? hogy senki sincs itt hosszu ideig? vagy hogy visszatért a logód?:-))))))
  • Gandibá
    #4864
    No végre a régi megszokott rendszer :)
  • Johnyy
    #4863
    Nemértem, hogyha egyszer a filmen ilyen jól néznek i a szereplők akor a valóságban minek változtatják meg pl a hajviseletüket? én nem tenném :D
  • Johnyy
    #4862
    Alapjábanvéve nekem is, a hobitok egy picit... nemtom,, jók voltak!
    Az orkok részéről azért azt a repkedő kellems dizájnersisakó blackmetálfelyű gyűűsóhet nehezebb elenfélnek gondoltam
  • Bandew
    #4861
    Nekem a hobbitok nagyon bejönnek! :-D
    Amúgy az összes szereplőt szeretem (mármint a Szövetségbelieket).
  • Johnyy
    #4860
    Az egyértelmű hogy vérprofi film és skillteam stáb meg fuull szinészek;) csakazt mondom hogy nekem pl arag karaktere jött be legjoban meg a törpe szövege meg a legesleges leg olasz mentalitása, egyébként csakaz 1, részben egy picit az zavart hogy szinte mindenkinek de főleg a hobitoknak tanultam meg az ujlenyomataikat és kezük bemélyedéseeiket
  • Bandew
    #4859
    Nem a színészekre gondolt, hanem a szereplőkre. :-)
  • wizy
    #4858
    nincs ilyen:-)))) az összes szereplő jol játszik:-)