6457
  • rezsofiz
    #5097
    PP
  • Gandibá
    #5096
    Megéri :D LotR orgiaaaaaa :D
  • wizy
    #5095
    hát az biztos:-))))
  • Punkerwork
    #5094
    qrva hosszú nap lesz az tuti :)
  • rezsofiz
    #5093
    Zsír.
  • Bandew
    #5092
    IGEEEEEEEN!!!!! :-D
  • Punkerwork
    #5091
    na mindegy a lényeg hogy már csak 2 hónap és egyhuzamban nézhetjük a 3. bővített filmet :)
  • rezsofiz
    #5090
    Gyűlöletet én sem érzek csak néha idegesítő
  • Bandew
    #5089
    Én nem érzek semmilyen gyűlöletet az irányukban és meg is szoktam magyarázni a gondolataimat, csak néha nem értik meg.
    Hát ez van, nehéz tárgyilagosan gondolatokat és érzéseket magyarázni.
  • rezsofiz
    #5088
    Ez "nem igaz", ha én nem is vagyok túl jó, akkor Bandew meg Gladi nagyon ottvan...
  • wizy
    #5087
    jaja, nem itt kéne "összeveszni", hogy ki a fanatista és ki nem..... erre az a bizonyos másik topic való:-)))))
  • Punkerwork
    #5086
    külső szemlélőként "ti" vagytok a rosszabbak, amúgy nekem mindegy amíg nem itt garázdálkodtok és nem kell takrítanom addig nem zavar
  • rezsofiz
    #5085
    Hm hát én kevés ilyen dolgot hallottam a szájából...
    Van amiben igaza van, de amiben nincs, abban nagyon nincs, és makacsul mondja a saját hülyeségét ilyenkor..
    Fanatisák nem vagyunk, akivel nem lehet beszélni azok ők.
  • wizy
    #5084
    én már itt szolok, hogy 1:nem olvastam el az elejétől a végéig azt a topicot, 2:nem vagyok fanatista:-))))) a többi stimmel:-)))))
  • Punkerwork
    #5083
    más szemmel nézi a dolgot de vannak dolgok amiben neki van igaza, csak túl fanatisták vagytok ahoz hogy normálisan lehessen veletek beszélni.
  • rezsofiz
    #5082
    :DDDDDD
  • wizy
    #5081
    hát igen..... nagy az Isten állatkertje:-)))))))))))
  • rezsofiz
    #5080
    Ez a kata még hülyébb amilyennek gondoltam... Szépen leszólta Gladiátort is... De még egy értelmes érvelése nem volt. Szal ez lol.
  • Punkerwork
    #5079
    adjatok 1 névsort és mindenki mást kitörlök
  • wizy
    #5078
    én benne vagyok:-))))
  • rezsofiz
    #5077
    Jaja:D
  • Bandew
    #5076
    Le kéne védetni jelszóval ezt a topikot és akkor ez lenne a mi kis bázisunk. :-D
  • rezsofiz
    #5075
  • rezsofiz
    #5074
    SZÉP VOLT GLADI!!!!!!!!!444444
  • rezsofiz
    #5073
    jah^^
  • rezsofiz
    #5072
    Nemtom egyszerűen idegesítenek de mostmár szarok bele^^
  • rezsofiz
    #5071
    Így van, [hajattép]
  • Gladiator
    #5070
    htx
  • wizy
    #5069
    Gratulálok Gladiator!!!!! Igy kell ezeket lealázni!!
  • Gladiator
    #5068
    na, kifejtettem a véleményem.
  • wizy
    #5067
    gladiator odaát nagyon lealázta a népet:-))))))
  • wizy
    #5066
    én is ezt mondtam:-)
  • Gandibá
    #5065
    Azzal se kell foglalkozni, aki szánalmas az az is marad :)
  • Gladiator
    #5064
    ez a takezó vazzeg most asziszi nagoyn jól megmondta a frankót. szánalmas.
  • Bandew
    #5063
    Persze a szimpla fikázást én sem veszem fel, de képzeld csak el ha mondjuk egy csóka 3 oldalon keresztül hivatalosan megmagyarázza, hogy a metal zene igenis szar és hogy ez van.
    De lassan már ezeket is el kell hogy felejtsük. :-D
  • Gandibá
    #5062
    Minek foglalkozol velünk? Csak magadat baszod fel.. fölösleges. Most én is basszam fel mindig magam amikor fikázzák a metal zenét.. ?
  • Gladiator
    #5061
    Teljes mértékben fekete-fehér: létezik a megagonosz Szauron, és a tündöklően jó, és tökéletes Aragorn-népség. A moralitást tekintve még az amúgy ostoba hobbit-nép is természetesen és teljes mértékben a "jók" oldalán áll

    na már csak ez itt. ez akkora faszság, hogy hanyatt vágom magam. nem csak teljesen jó, és nem csak teljesen rossz van. és nem midnen hobbit jó. sazlé már most verem a fejem a falba.
  • rezsofiz
    #5060
    Így van, abszolút egyetértek!
  • Bandew
    #5059
    Minden egyes szavaddal egyetértek! :-D
    (Katáról is)
  • RangeR
    #5058
    Kornya Zsolt nyomott valami Tolkien kritikát. Tudjátok ki az a Kornya Zsolt? Amikor Magyarországon teret nyert a szerepjáték, AD&D és ilyenek, ott ült a Pecsában és nyomatta a dungeonöket, olyan pocedlista eminens fejű gyerek, hogy már ekkora hírnévvel is igen-igen túl lett értékelve a pubifiúka, de hogy hogy lehet egyetlen szavát is párhuzamba állítani J.R.R.Tolkiennel, na az meghaladja a képzelőerőmet.