6457
  • b-type
    #5858
    nem a fenét nem baj :) 2.3mb(!)
    linkeljed inkább, neked gyorsan bejön, nekem gyorsan bejön, de van akinek nem. (pl. a hugomnak)
    kár ezért kilőni a topicból nem?
    amugy is volt már. :)
  • Johnyy
    #5857
    nem baj az hogy nagy kép! hidd el! amúgy aszem ebben a trilogiában éreztem először a realitást, és a fantasi mivolta adott nekik teljes egészt ami álltal minden tökéletes és hihető, olyanokra gondolog hogy általában a filmekhez kell egy kis hozágondolás is hogy ehidd mert ireálisak, de itt épen az a mítoszi szabadság éa a fantasi ad pl a hősöknek kiemelt képeségeket amik által képesek lehetnek erre, és sztem
    ezért lehet teljesen bele képzelni magunkat, meg ugye pl , amúgy most nézem a hétvégén meg a trilógia bővítettjét, egész jó hogy így sokminden részletre kitér, és megértjük ezt az elképzelt világot!!! és mellesleg az sem mellékes hogy Arwen gyünyörű,, mek tudom érteni Aragort.. :)))))
  • wizy
    #5856
    nem nagy kép kicsit se:-)))))))
    amugy én is ugy bele tudom élni magam, hogy az mér szinte hihetetlen:-))) pl a harmadik rész végén is elsirtam magam, mikor először láttam:-)
  • Johnyy
    #5855
    térkép
  • Johnyy
    #5854
    HAHa, én letudtam a poént. :D nemtudom de én anyira bele tudom magam élni a történetbe hogy ,, pl erek a tünde hegy, térség síkság nevek, anyira tetszenek hogy az már fály,, csak nézetek végig középfölde térképén, anyira jól néznek ki a nevek hogy jujuj,, szal, már ez is egy hangulati adrenalin....
  • wizy
    #5853
    igen, mi ezzel tisztában vagyunk, ne nekünk mondd, sőt meg is szoktuk, mert miota megy már ez a téma:-)))) mi már csak azokon poénkodunk, akik "buzulásnak" érzik a filmet:-)) a véleményüket megváltoztatni nem tudjuk, és joguk van hozzá, szal már csak poénkodunk vele:-))))
  • Johnyy
    #5852
    ez egy nagy hülyeség! amikor én néztem a filmeket, töbször, sosem éreztem ezt buzulásnak, egy kicsit éljétek már bele magatokat a filmbe, vagy ha nem vagytok rá képesek akkor ne nézzétek meg,, ennyi!
  • wizy
    #5851
    nalátod:-)))))
  • Tatyla
    #5850
    miért buzulnak?
  • Punker
    #5849
    na tegnap megnéztem, nem volt rossz.....sőt :)
  • rezsofiz
    #5848
    :DD
    gg
  • wizy
    #5847
    na kémia szrencsére elmaradt (gondoltahod, hogy milyen boldogok voltunk; a folyosón ott ölelgettük egymást, meg kiabáltunk:-)))) ránk is szoltak, hogy csöndesebben:-) ), bioszból kihivott pár embert és azok irtak egy röpdogát, ami sztem nekem egyes lett, meg fizikából irtam egy 4-5öst........ szal még egész jol jöttem ki belőle:-)))
  • rezsofiz
    #5846
    :PPPPPP
  • Punkerwork
    #5845
    mi este nézzük a bővítettet, szal mennyi piát vegyek hogy a hobbitok buzulását kibírjam? :)
  • Bandew
    #5844
    Mindegyiknek van bővített verziója.
  • Johnyy
    #5843
    Hali! Most nagyon le vok maradva film téren! most akkor mi is a helyzet, a 2 toronynak meg a király viszatérnek van bővítettje vagy a gyűrű szövetségének is????? mert tervezek egy ujabb gyürűkura trilogia& pizzák szombat délelőttöt+délutánt! és hogy menyivel készüljek a tékába?? mert a simák megvannak, csak a bővítettekről most nem egészen vok képben!
  • rezsofiz
    #5842
    Nm: )
  • wizy
    #5841
    köszi:-)
  • rezsofiz
    #5840
    :))))
    Sok szerencsét holnap:)
  • wizy
    #5839
    hát ja; összes tanár meg van őrülve attól, hogy mindjárt itt van a félév, és mindenkinek adnak egy lehetőséget doga formájában, hogy lerontsa a jegyét:-))))))))
  • Alien
    #5838
    szép kis napod lesz :) hajrá :)
  • Alien
    #5837
    jaja :)
  • Bandew
    #5836
    De nem egyszerre szinkronizálták.
  • wizy
    #5835
    bakker..... holnap szurkoljatok..... dogát irunk fizikából, kémiából, és töriből, bioszból meg felelünk....... és még semmit sem tanultam:-(
  • Gandibá
    #5834
    Pontosan :)
  • wizy
    #5833
    öhm........ mert arra nincs pénzed?:-)))))
  • Gandibá
    #5832
    Egyszerű okból. Te is rá fogsz jönni :)
  • wizy
    #5831
    :-((( miért nem vetted meg a Trilógia-bővitettet?:-)))
  • Gandibá
    #5830
    Na megvettem a Két Torony bővítettet is. A Media Marktba nem volt a Gyűrű Szövetsége :(
  • Punkerwork
    #5829
    érdekes mivel egyszerre forgatták a 3 részt.....
  • wizy
    #5828
    na azért:-))))))
  • Alien
    #5827
    jajj nem a Samut, hanem a Frodót viszi fel a toronyba bocsi :)) [a Samut magától megy fel:D)
  • wizy
    #5826
    köszi:-)))))....... Samut viszi fel a Toronyba? ez melyik résznél van, igy nem ugrik be:-)))
  • Alien
    #5825
    Igen benne van a stáblistában a fényképe a végén, ugye a simából kimaradt, de a bővítettbe a jelenetét is berakták illetve már a stáblistán is fenn van. Különben a bővített változat kettes extra lemezén van erről szó valahol :)
  • Alien
    #5824
    Az egyik orknak :) Asszem aki Samut viszi fel a toronyba :) Csak kicsit elvan változtatva a hangja :) Épp tengap láttam a Cinematrixban volt, hogy kérdezték, hogy mi a kedvenc filmja, és a Gyűrűk Urát mondta, hogy az első két rész mennyire hatással volt rá, így egy ismerőst megkért, hogy a harmadikban vmi kis szerepet kaphasson.
  • wizy
    #5823
    :-)))))))))))))))))
  • Bandew
    #5822
    Nem tom, de rájöttem, hogy Boromir magyar hangja a Jóbarátokban Chandler hangja. :-D
  • wizy
    #5821
    jut eszembe egy másik kérdés: Pindroch Csaba kinek a magyarhangja a LotR-ban?
  • rezsofiz
    #5820
    : )
  • wizy
    #5819
    nékem is:-)))) nem azért mondtam:-)