6457
  • sanzik
    #242
    az normalis dolog,hogy miota kijott a trailer,majdnem mindennap megnezem legalabb 1x ?
    valai nyugtasson mar meg,hogy nem vagyok beteg !

  • Bandew
    #241
    Nem! Hát odaírta hogy: csak :P
    :D
  • ÁjjLe BoBBi
    #240
    lool! csak ? lool
  • The Garrett
    #239
    Hát én trailerre nem adok :P lásd 2. rész. Nem aztmondom hogy nem lett jó... csak... :P

  • sanzik
    #238
    nem tudom mi bajotok a zenevel,szerintem nagyon el van talalva, az egesz trailer igy jo ahogy van !!!

    mar biztos megneztem vagy 20-szor
  • Bandew
    #237
    ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉS IGEN!!!!!!!!!!!!!
    ITT A LEGJOBB MINŐSÉGŰ, NON ÁZSIAI FELIRATUZÁSÚ, NEM SÖTÉT TRAILER!!!!!!!!!!!!!!!
    EZ QRVA JÓ LESZ!!!!!!!!!!!!!
  • Csacsi
    #236
    Most hogy mondtátok a zene tényleg nem a legjobb, de az tény, hogy akkor is mindent üt a szememben.
  • Csacsi
    #235
    A legjobb Aragorn és Gandalf beszélgetése az elején.

    Aragorn: Every day Frodo moves closer to Mordor.
    Gandalf: How do we now Frodo is move?
    Aragorn: It is your heart tell you.

    Szerintem ez egy nagyon megkapó rész az előzetesben.
  • Bandew
    #234
    Onnantól gáz a zene, amikor a rohani lovasokat mutatják, majd Gandalfot a romok között.
  • Bandew
    #233
    Tényleg qrva jó ez a trailer!!!!!
    Bár tényleg választhattak volna más zenét hozzá.
  • Gladiator
    #232
    hát, amit hallok azt nagyjából le. de az a baj, hogy a felét nem hallom amit mond, meg hallásból fordításból nagyon szar vagyok, viszont ha le lenne írva, akkor az király lenne.
  • Bandew
    #231
    le
  • Bandew
    #230
    De rohadt lassan jön e! :(
  • Bandew
    #229
    Letudod fordítani? :)
  • Gladiator
    #228
    megnéztem még 3x, és télleg nem vmi vidám. hülye voltam. csak a zene vidám, de amúgy meg anyira nem is, ha lefordítom a szöveget.
  • Bandew
    #227
    Ááá ez jó ötlet. Thx. :)
  • Gladiator
    #226
    a Denethor, vagy kinek a bíztató beszéde 1:2-nál az télleg megható, de azután a rész után a zene szerintem inkább vidám,m intsem szomorú. de mind1, így is tetszik. biztos jó lesz. de megfogadtam, hogy a 3. részt úgy fogom nézni, mint egy filmet, nme pedig, mint egy megfilmesítést.
  • Bandew
    #225
    Én is így gondoltam a Két torony bemutatójakor, aztán mégis csalatkoztam. Az a baj, hogy túl pesszimista vagyok. :(
    Én akarom a legjobban, hogy jó legyen a befejező rész.
  • Csacsi
    #224
    Ebben igazad van, hogy más, de ha meglátod a bemutató, akkor majd rájössz, hogyha ezeke a jelenetek benne lesznek, akko rmeg lesz a film hatása.
  • Csacsi
    #223
    Bárcsak ez én kezemben lenne az az anyag, amiből vágták ezt az előzetest... :))
  • Bandew
    #222
    Azért a bemutató meg a film az két külön világ. Attól még nem biztos hogy jó lesz a 3. rész. Persze nagyon bízom benne.
  • Csacsi
    #221
    Most néztem meg, és kirázott a hideg. Szinte teljes mértékben át tudtam élni a dolgokat. Nem tudom, hogy milyen happy dolgokra gondolsz, de szerintem nem volt. Pont épp ezaz, hogy szenvedés volt, és csak az tartott mindenkit tűzben, hogy hittek valamiben, és bíztatták egymást. A hit aminek a segítségével képesek voltak még a legsötétebb órákban is helytállni.

    Szóval szerintem tökéletes befejezése lesz ez a gyűrűk ura trilogiának. Már alig várom a jobb minőségű verziót, és természetesen a mozit.

  • Bandew
    #220
    "én azt vártam, hogy majd mindenki szenvedni fog"
    Te kis szadi.
  • Bandew
    #219
    Sztem nem baj ha happy. A hobbitok így is úgy is happyn látják a dolgokat. :)
  • Bandew
    #218
    Én még csak most töltöm.
  • Gladiator
    #217
    semmi reakció?
  • Gladiator
    #216
    kurvajó, csak szentem túl vidám a 3. részhez. én azt vártam, hogy majd mindenki szenvedni fog, erre tök happy az egész.
  • Gladiator
    #215
    le lehet tölteni a hétfőn jövő hivatalos trailert. csak aza baj vele, hogy ázsiai feliratozással van, mert egy ázsiai adón adták le. cím:
    URL: http://img-nex.theonering.net/movies/ROTK_Trailer.mpg
  • Bandew
    #214
    Várjuk, várjuk!!!
  • Gladiator
    #213
    26.-án jön a hivatalos trailer. már csak 4 nap. bár lehet ezt is elhalasztják
  • Bandew
    #212

    Látod ezzel nel lehet számolni. :)
  • Gladiator
    #211
    nem, mert kiderült volna. az is kiderült, hogy gandalf nem halt meg. én még a moziban elmondtam tesómnak, hogy nem halt meg.
  • Bandew
    #210
    Hát épp ez a lényeg! AZ első rész is úgy ért véget, hogy alig várták a nézők a második részt. Ha úgy végződik a második rész, hogy Frodót megcsípik és azt hiszik meghal, akkor a nézők egy évig izgullhatnak és nem tíz percig.

    Kandurex: Vá-vá-vá-várj!!!!! Mi az hogy harc Szauronnal!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Gladiator
    #209
    bandew: a banyapók jó hogy átkerült a 3ba, ugyanis akkor úgy lett volna vége, hogy a nézők asziszik Frodó meghalt (bár az is igaz, hogy ssamu rájön, hogy csak elkábult), na szóval azt hinnék, de 1 év alatt kiderült volna, hogy él, és akor nem izgultak volna, ígx viszont majd izgulni fognak 10 percig, hogy uramatyám, meghalt, mi lesz most velünk???!!! meg a 2. részt nagyon utálom, kurva szar lett, és akkor nem kellen csak a banyapók miatt mindig azt a DVD-t betenne, hanem elég lesz majd csak RoTk DVD-t betennem. szal érted? :-D
  • Kandurex
    #208
    könyvek szerint nem lesz jó kis überbrutál-harc szauron -al :(((
  • Bandew
    #207
    Az mekkora hülyeség volt!!!!!!!!!!
    Meg az amiukor Aragorn lezuhan a szikláról!!!!!!!
    Ha ezt a két jelnetet kihagyják, simán belefért volna a Banyapók, talán Szarumán legyőzése is.
  • Eye-scream
    #206
    1et értek engem az is szíven ütött, hogy a TT végén a könyv szerint jószívő Faramir akinek egy pillanatig sem jutott eszébe, hogy elvegye a Gyűrűt Frodótól a filmben elfogta és Gondorba cipelte őket...
  • Bandew
    #205
    Hogy hiheti az ellenség azt, hogy nála van???
    És a palantír???
  • Gladiator
    #204
    baszki! olyan változtatások lesznek benne, hgy vmi hihetetlen!!


    pl. Gandalf azért viszi Pippint minas thritbe, mert az ellenség asziszi, hogy nála van a gyűrű, vagy mi a franc. utálom ezt a PJ.-t. semmivel sem lenne nehezebb követni a könyvet, erre itt cifrázik. leszophat.
  • Gladiator
    #203
    baszki! olyan változtatások lesznek benne, hgy vmi hihetetlen!!


    pl. Gandalf azért viszi Pippint minas thritbe, mert az ellenség asziszi, hogy nála van a gyűrű, vagy mi a franc. utálom ezt a PJ.-t. semmivel sem lenne nehezebb követni a könyvet, erre itt cifrázik. leszophat.