6457
  • Gladiator
    #282
    van egy olyan rész a bemutatóbna, ami már a 2. rész bemutatójában is benne volt.
  • Csacsi
    #281
    Aragorn (voiceover): I see in your eyes, the same fear...
    Aragorn: ...that would take the heart of me.
    Aragorn (voiceover): A day may come...
    Aragorn (voiceover): when the courage of men fails.
    Aragorn (voiceover): When we forsake our friends...
    Aragorn (voiceover): and break all bonds of fellowship...
    Aragorn (voiceover): ... but it is not this day.
    Aragorn (voiceover): This day...
    Aragorn: ...we fight!
  • Gladiator
    #280
    így máér megy. amúgy már tegnap végülis lefordítottam. csak azt nem értettem, hogy gollam mit mond. de most már az is megy. köszi
  • Csacsi
    #279
    Sam: He means to murder us!
    Gollum: Never!
    Frodo: I'm not sending him away!
    Frodo: Come to me.

    Ha így sem megy, írj, és leírom magyarul is, bár szerintem nem lesz gond.
  • Gladiator
    #278
    na, vki fordítsa már le nekem magyarra azt a frodó-samu-gollamos vesekedés a RotK bemutatójából pls.
  • BADE
    #277
    Lehet,hogy nem a moziban nézem meg,hanem amikor ráérek tehát a karácsonyi szünetben valamikor.
  • BADE
    #276
    Miért nem a szünetre tették???
  • Gladiator
    #275
    A zenéjéből pár rész letölthető innét ni:

    http://www.soundtrack.net/features/article/?id=110


    nekem nem jönnek be. nem elég meghatóak. az első meg a második részben voltak olyan megrendítő számok, ezekben meg semmi. de azé jó. tőccsetek!
  • precision
    #274
    Január 8??? Vhogy csak kibírom addig! Amúgy leszedtem a játékot (Return of the king)....hááát mitmondjak, elég gagyi lett...a film biztos jó lesz, akár csak az első két rész.
  • Gladiator
    #273
    nyugi, még mindig jobb helyzetben vagyunk, mint a keleti országok. ott volt egy olyan ország, ahol az első rész április valahanyadikán mutatták be. szal én azért szerencsésnek érzem magam...
  • Csacsi
    #272
    Magyarországon sajnos csak Január 8-tól lesz. Illetve biztos lesz 7-én éjfélkor is, de elpbb nem lesz.

    Usaban és a világ tőbbi részén meg decemeber 17-től.

    Szóval, csak megint mi magyarok szívunk.
  • precision
    #271
    Mikor lesz a mozikban kb.???
  • ÁjjLe BoBBi
    #270
    VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!! ISTEEENNNNN!!!! kár hogy csak 3 reszes
  • Gladiator
    #269
    szerintem zsír.
  • Bandew
    #268
    A végső plakát:

  • Gladiator
    #267
    olvastam a könyvet, de nem hiszem, hogy 100%-ban ugyanaz a szöveg. nem értem a szavakat. mármint nem lefordítani nem tudom, hanem nem értem emg. vki fordítsa már le, fél perc lenne az egész.
  • [HUN]PAStheLoD
    #266
    nézd a magyart :)))
  • [HUN]PAStheLoD
    #265
    lol gollam nagyon roxx szinte bárhol :)
  • The Garrett
    #264
    aki könyvben tán nincs is ilyen párbeszéd... de felütöm megnézem.
  • Punker
    #263
    csak jöjjön már ki
  • Punker
    #262
  • Unknow
    #261
    Ha olvastad a könyvet akkor tudod mit mond=)Tehát hajrá:)
  • Gladiator
    #260
    vki letudná fordítani azt a árbeszédet, amikor samu meg frdó veszekszik, mikor samu rajtakapja gollamot, hogy ő kitervelte a megölésüket. mert egyszerűen nem értem.
  • Gladiator
    #259
    ez hülyeség, hogy 1000 példányban jelenik meg. reklámfogás.
  • BADE
    #258
    Nem lesz rossz:))

    RAJONGÓKNAK, GYŰJTŐKNEK: GYŰRŰK URA AJÁNDÉKDOBOZ!
    A négy lemez tíz órányi kalandozást kínál Tolkien fantasztikus világában, Középföldén valamint Peter Jackson alkotóműhelyében, a kulisszák mögött, de aki még ennél is többre vágyik, annak az exkluzív, korlátozott példányszámban megjelenő ajándékdobozt ajánljuk. A gyűjtőknek készült - összesen 1000 példányban megjelenő - díszdobozt Alan Lee, a híres Tolkien-illusztrátor tervezte, és a négy lemezből álló bővített extra változat mellett tartalmaz egy Gollam szobrot, amely a film vizuális effektusaiért Oscar-díjat nyert művészek segítségével készült.

    5. lemez:

    Gollam kialakítása - bónusz DVD a Weta Workshop munkájáról és arról, hogyan készült a díszdobozban található Gollam szobrocska. A filmben megszólal többek közt Peter Jackson, Richard Taylor és a stáb több tagja.
  • Bandew
    #257

    JUHHUUUUUUUUUUU!!!
  • Kandurex
    #256
    híí bazzz....3,5 órácska....nyammmi
  • Csacsi
    #255
    Most olvastam, hogy a film 210 perces lesz, azaz 3,5 órás.

    Szegény barátnőm hogy fogja kibírni? :)
  • Csacsi
    #254
    hmmm... az még messze van :(
  • Gladiator
    #253
    november 17, vagy a körül
  • Shaman
    #252
    hova?
  • Csacsi
    #251
    Miért lenne harag, teljesenjogos volt a kritikád, és köszönöm, hogy kijavítottál. Ha nem lett volna jogos, akkor már haragosabb lettem volna

    Egyébként nem tudja valaki, hogy mikor jön ki a a Két Torony 4 lemezes bővített változata magyarországon? Mert már nagyon várom...
  • ÁjjLe BoBBi
    #250
    :))
  • Gladiator
    #249
    jó, csak szivattalak. ugye nincs harag??
  • Csacsi
    #248
    a "now" az tényleg know-t akar jelenteni, csak elgépeltem.

    A másikban igazad van, közben már Én is hallottam rendesen. Csak nem javítottam ki saját magamat. A lényeg azért benne van, és akkor is jó kis párbeszéd az... :))
  • Gladiator
    #247
    jesszus! tudsz te egyáltalán angolul??!! now??? az know...
  • Gladiator
    #246
    cscsi: lehet én vagyok a suta, de gandalf és aragorn nem egészen erről beszélnek. vagyios erről, de gandalf nem azt mondja, hjogy move, hanem,, hogy aleive.
  • The Garrett
    #245
    jaja főleg mikor a cúnya pókocka elővillan a sarokból. Pont tegnap néztem meg ujra :)
  • Bandew
    #244
    Basszus! Akkor én is elkaptam valami csúnya bacit!
  • Punker
    #243
    beteg vagy :p

    amúgy Dc-n fenn van a Kolompár Szméagol nevezetű kis 5 perces szedjétek le...