6457
  • Csacsi
    #325
    Én már láttam, és Én sem bírtam ki január 8-ig. nem érzem magam semmivel sem kevesebbnek, hiszen, én ugyanúgy fogom élvezni a filmet moziban, sőt még talán jobban is, mint azok, akik eddig nem látták.

    Nálam ez így volt az első két résszel is. Azokat nem néztem meg, először csak moziban, és másodszor is moziban láttam. És a második mindig jobban megfogott.

    Most mivel tudom, hogy nem lesz nagyon lehetőségem, csek egyszer eljutni moziba, ezért néztem meg most, hogy megint másodszorra moziban lássam.
  • mukika
    #324
    Akkor a letöltést választom inkább. :)
  • Csacsi
    #323
    jan 8.
  • mukika
    #322
    Mikortól is vetítik???
  • PResident Evil
    #321
    de sztem a második vetítésre megyek mert az elsőre már el keltek a jegyek...

    na off
  • mukika
    #320
    Szerintem se. De az nem baj. Majd x-edik lesz a mozi:)
  • PResident Evil
    #319
    leszedni leszedheted, de moziban _KELL_ először megnézni... de ha már ott lapul a winyódon nemhsizem hogy megállod :)
  • mukika
    #318
    Én is megfogom nézni moziban. Az elöző kettöt is megnéztem vagy 5-ször csak moziban. De ha letudom szedni, akkor egyböl nekiállok...
  • PResident Evil
    #317
    szintén mozi párti vagyok:)
  • mukika
    #316
    nem kezdtem. mivel még egyik cd-t sem töltötték fel. pár nap...
  • mukika
    #315
    Elkezdtem letölteni!!!

  • Punker
    #314
    akkor is moziban akarom elöször megnézzni, ha lenne olyan minőségű warez verzió és olyan minőségű házimozim amilyen nincs akkor megnézném itthon de sajna nincs...
  • mukika
    #313
    Warez oldalra már töltik fel jó minőségben, feliratosan.
  • Csacsi
    #312
    Nem tudom mennyire spoiler, bár szerintem nem az, de aki eddgi azt hitte, hogy már majdnem mindent látott az első 2 részben, annak csak annyit üzennék, hogy még semmit sem látott.

    Így teljes a trilógia, és bár nagyon féltem, méltó befejezése ennek a könyvnek a megfilmesítésénél.

    Minden tiszteletem a készítőknek.
  • Lynx_TWL
    #311
    uuuh király ez érdekel kibaszottul:))
  • Bandew
    #310
    Szerintem igen. Ha a Corvinban lehetett.
  • Gladiator
    #309
    lehet már a westendben előrendelni a jegyeket?
  • Kandurex
    #308
    ez hát.

    Akkor SPOILER!!!!!

    Baszod, az nem semmi amikor meg mutatják, milyen is volt gollam a gyűrű hatása előtt...nem semmi a gyűrű ereje.
  • Bandew
    #307
    Jaj a rohadt életbe is a SPOILER-t majd el ne felejtsétek, az Isten szerelmére!!!
  • cSuwwi
    #305
    12/19/2003 TELESYNC The Lord Of The Rings: The Return Of The King ESOTERiC [3 CDs] (IsoNews)

    Ma jelent meg VCD-n, de "csak" TELESYNC-es. Szerintem ez van meg neki... :)))
  • Bandew
    #304
    Csak a te biztonságod érdekében.
  • Lynx_TWL
    #303
    áhuáháuh honnan szedted nekemiskell ááá most akaorm megnézni ááá!!!!
  • Bandew
    #302
    NEMNÉZNI!!!
  • Kandurex
    #301
    Hát nem itt figyel a vinyómon a 3CD MPG változat?


    Megnézni, nemnézni,...őrlődök...chips bekészítve, kóla....jaj...
  • Bandew
    #300
    Bocsi:
    Január 8 :-)
  • Bandew
    #299
    Amúgy nekem már megvan a jegy!
    Január 7. 14:00 Corvin Korda terem
  • Bandew
    #298
    Igen két részben fogják. Legalábbis azt hallottam.
  • cSuwwi
    #295
    Annak idején amikor a Titanicot adták a moziban, én még anno a Kossuth moziban néztem. Úgye 195 perces volt az mozi, a háromnegyedénél volt egy 15 perces szünet... A hosszú filmeknél a moziban is van szünet ezek szerint, lehet hogy itt is lesz... :)
  • Gladiator
    #294
    a www.warofthering.com -on le lehet tölteni részleteket a 3. részből.
  • Matarese
    #293
    A netes infok alapján több, mint 3 órás lesz a film, két részben fogják levetíteni, és az 55 perces háborús rész (álá Mátrix 3), a 0. világháborúhoz hasonlít majd...
  • The Garrett
    #292
    nekem megvan a bővített verzió de nembírtam 1 huzamba végigézni :)
    Ha a 3. rész még ennél is hosszabb lesz... akkor tényleg kell a szünet közben!
  • Punker
    #291
    amúgy én várom a filmet + most akarom megíratni az első két rész bővített verzióját DVD-re...
  • Punker
    #290
    tudjuk...
  • Bandew
    #289
    Ja és aki letölti warezoldalról, és nem moziba nézi meg, mert türelmetlen, az csak saját magával szúr ki. :-)
  • Bandew
    #288
    Mi ez a pangás gyerekek? Ha nem tudnátok kinn most volt a film bemutatója.
    Azt hallottam, hogy eddig ez a legjobb. Majd meglátjuk. Ha valaki tud többet, az szóljon.
  • sanzik
    #287
    jo az,az kell nekem
    bar a dobozon meg a lemezen kivuli mas nem nagyon erdekel belolle,igy aztan majd jol eladom a szobrocskakat dragan ha lesz benne....
    :DDD
  • Gladiator
    #286
    persze, hogy lesz olyan. cirka 40000-ből ki s jön majd. kapsz hozzá egy csomó kacatot, de jó lesz
  • sanzik
    #285
    nekem nincs meg dvd-n semmilyen peldany,de biztos,hogy be fogom szerezni a teljes trilogiat de mindenkeppen a bovitett verziokat szeretnem minegyik reszbol

    az a kerdesem,hogy szerintetek lesz majd valamikor egy olyan kiadas mikor egyben jelenik meg mind3 resz es raadasul a bovitett verzio mindegyikbol?
    vagy erdemesebb kulon megvenni oket?
  • Bandew
    #284
    Az már az elsőben is benne volt.
  • Gladiator
    #283
    ez elég megindító szónoklat.