6457
  • Bandew
    #505
    Én olvastam a Szilmarilokat, és nagyon tetszett. Nekem elment regénynek is, bár lehet, hogy ezt csak én látom így, hisz én eléggé fanatikus vagyok.
    Azon én is elmerengtem, hogy a többi vala miért nem segített a középföldeieknek. Különben is Orome szerette Középföldét, és igen gyakran volt ott, tehát ezért sem értem. Ha pedig nem hallottak az ott történt dolgokról, Ulmo biztos elmondta volna nekik. Bár lehet, hogy a valák beérték annyival, hogy Melkort elkapták.

    Amugy a Hobbitot (alias Babó) Elijah Wood játsza asszem, aki Frodót. De ezt már nem emléxem hol hallottam.
  • Sephi
    #504
    En is tudom mi a vege :) Meg az elso resz elott par nappal kiolvastam a trilogiat. Aszony most vizuaja meg (fene a dolgat) mert mas varosban van en meg csak holnaputan de en a Minas T csatamaezejen levo haborura vagyok kivancsi meg a Fekete Kapunal... azt hogy oldaottak meg...
  • Ramza
    #503
    Hülye! :)
  • Blasta
    #502
    Annyira tudtam, hogy muszájból megcsinálják a GyU epizód 1-ét is....
    Broááááf :-)
  • The Garrett
    #501
    hehe tökjó :D akkor én vagyok az egyetlen, aki nem a story miatt nézi meg a filmet? :D ugyis tudom mi lesz vége ;)
  • Ramza
    #500
    A Szilmarilok nem regény.
  • Ramza
    #497
    Olvastam.
    Komoly, súlyos műalkotás.
  • Ramza
    #496
    Mivel Középfölde témában egyetlen regényt írt a GYU trilógián kívül, ezért kizárásos alapon a Hobbitról van szó.
  • Blasta
    #494
    A király elandalog a lányának kérőjével, mert igazából szerelmesek egymásba régóta...
  • Ramza
    #491
    mint egy hobbit? :)
  • Cat #490
    ugy izgulok mi lesz a vége... nehogy elárulja valaki! remélem győz a gonosz
  • PResident Evil
    #489
  • Lynx_TWL
    #488
    láttam hogyan nézett ki Gollam a gyűrű birtoklása előtt....

    elmondjam? :D
  • PResident Evil
    #487
    csak kussoljatok péntekig :PPP
  • Csacsi
    #486
    25,5 óra múlva nézem a filmet. Nem tudom még mennyire leszek sokkhatás alatt, de ha hazaértem olyan 4 óra körül, akkor lehet írok pár sort....de ez nem biztos...szóval, aki nem akar spoiler hegyeket....az inkább csütörtökön ne nagyon olvasgassa a fórumot.
  • PResident Evil
    #485
    utánna meg kopogtatok az ajtódon... és
  • Bandew
    #484
  • Bandew
    #483
    Amugy pedig igen is ide fogok írni, de egy jó nagy piros spoiler felirat is lesz, amit biztosan észre fogsz venni.
  • Gladiator
    #482
    héj! már megint nem írunk semmi érdekeset, csak egy soros szarokat. úgy tűnünk mint akik nem is vágják ezt az egészet. vmi normálisat írjunk már
  • Bandew
    #481
    Ne aggódj!
  • PResident Evil
    #480
    na pssszt !
  • Bandew
    #479
    Na most van MUHAHAHAHAHAHA!!!
  • PResident Evil
    #478
    mindegy csak addig ne írj ide amig én nem láttam...
  • Bandew
    #477
    Én holnap után Corvin Korda terem 14:00
    Ugyhogy nekem van a legjobban MUHAHAHAHAHA...
  • PResident Evil
    #476
    19.15 kor Hollywood Multiplex mozi...
  • Gladiator
    #475
    én is. 8kor pólus 5ös terem. te?
  • PResident Evil
    #474
    pénteken nézem MUHAHAHAH :D
  • Lynx_TWL
    #473
    ahjmár ez dvdnél vna persze de én aszittem a filmben vannak vmi rejtett cuccok a kis +részekben:D
  • Gladiator
    #472
    TTT bemutató: A jelentválasztónál bemész a legutolsó scenre (fan club lista) utána visszalépsz a menübe, nyomsz egy lefelét, és akkor meg fog jelenni 2 torony. aztán enter, és jön a bemutató.
    Fellowship komédia: Ugyanígy, csak az 1-es cdnél mész a legutolsó scenre, visszalépsz menübe, aztán le, és enter. bár nekem működött ilyen kibe lépegetés nélkül is. csak simán lenyomtam egyet az uccsó scen után.
  • Lynx_TWL
    #471
    fellósip bővítettben milyen rejtett cuccok vannak?
  • Lynx_TWL
    #470
    "Mióta itt voltam totál értelmetlen egymondatos hozzászólások figyelnek."
    akkor ez a te hibád:D
  • Gladiator
    #469
  • Bandew
    #468
    Ezaz, mi vágjuk!
  • Bandew
    #467
    Ne legyél már ennyire okos! Inkább menjél SZŰRNI!
  • Gladiator
    #466
  • Gladiator
    #465
    "Szentem Bandew meg én kicsit jobban vágjuk nálad"

    ez kb. ugyanúgy tűnik, mintha mi is 2x láttuk volna a bemutatóját. pedig nem
  • Gladiator
    #464
    "Nem nagyon vágjátok ti ezt a filmet, meg úgy általában az egész témát ahogy elnézem"

    Szentem Bandew meg én kicsit jobban vágjuk nálad, bár ki tudja. Csak ahogy ezt így beírtad úgy tűnik, hogy láttad 2x a bemutatóját a 3. résznek és akkor már zsír vagy. De mondom, lehet, hogy másképp van.
  • Csacsi
    #463
    Bámilyen boltban, ahol cd-ket árulnak meg lehet venni.

    ha letöltés, akkor dc.
  • Csacsi
    #461
    "Ja és nagyjából ugyanarról szól az összes, ilyen mélységben még az ötéves kisöcsémmel is el tudok beszélgetni a filmről."

    "Azért nem birsz aludni mert paréj vagy. Melyik moziba mész? Ha megmondod megbeszéljük a seggfeldugós dolgot.:D"

    ez tényleg, egy mags színvonalú hozzászólás volt, így már értem, hogy miért cska az ötéves öcséddel tudsz elbeszélgetni. :D
  • Csacsi
    #457
    Nekem már csak kettő. A kedd, és a szerda...majd éjfélkor kezdődik a vetítés....ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

    alig bírok már aludni.Pedig már láttam a filmet....de akkor is....