6457
  • Punker
    #747
    pl. mikor megérkeznek Vasudvarba és megtalálják az üveg gömböt (aszem Palantír-t) akkor látszik hogy ott is vágva van. annó a bemutatóra nem is ment el a Szarumán-t játszó szinész mert nem tetszett neki hogy full kivágták a filmből.
  • Gandibá
    #746
    Nem lehet hogy csak a moziverzióra szólt? Én szeretném ha benne lenne, mert elég fontos mozzanata a könyvnek, de hát ha nem lesz benne, akkor se fogok sírni.
  • Punker
    #745
    tudom megvan az első 2 rész bővített verziója, viszont a rendező nyilatkozta hogy mivel a Megye megtisztítása nem lesz a filmben ezért kivágták az összes Szarumános jelenetet
  • Gandibá
    #744
    Hát én láttam egy képet amiben Szarunám már "csuklyás vénemberként" járta a megyét, ha meg már le van forgatva, akkor meg csak belerakják. Igaz más lenne a vége, de nézd meg az első rész bővített verzióját, annak is teljesen más az eleje.
  • Punker
    #743
    állítólag nem lesz benne a bővítettben, amúgy ez elég valószínű mivel a befejezése a filmnek szinte teljesen más mint a könyv....
  • Evil
    #742
    neeee, majd gondolom a bovitett be benne lesz, a konyveket meg beszerzem.
  • Punker
    #741
    igen, a könyv sokkal bővebb, az első rész kicsit vontatott az elején de az is jó nagyon....
  • Gandibá
    #740
    Azt mindig érdemes elolvasni, sokkal bővebb és jobb. Amúgy ha érdekel elmondom mi lesz Szarumánnal a könyv szerint.
  • Evil
    #739
    ebben en is remenykedem, viszont arra is kivancsi vagyok mi lesz szarumannal.

    utolag erdemes elolvasni konyv formajaban a trilogiat?
  • Gandibá
    #738
    A holtak serege tényleg nagyon jól néz ki! A bővített verzióba remélem több szerephez jutnak.
  • Evil
    #737
    Kisgyereket nem kell ezert bantani, inkabb az anyja a tirpak ha beul vele egy 200 perces filmre.
    Nalam a kovetkezo volt a szitu:mogottem vagy 5-6 tini lany es ahanyszor megjelent Vigo Mortensen majdhogynem sikitottak, tini szerelem :), aszem a heten megint megnezem, annak ellenere hogy az uccso 30 perc nem tetszett, a tobbi viszont eszemeletlen volt, foleg a holtak serege.Remelem most jobb helyre sikerul ulnom.
  • Gandibá
    #736
    Bocs, csak tudod idegesít, hogy tulajdonképpen egy kis hülyeség miatt balfaszoznak le, de befejeztem.
  • Efreet
    #735
    nemkéne tovább szítani. ráadásul semmi köze a filmhez...
  • Gandibá
    #734
    Jah, és amúgy ezt nekünk a jegyszedő mondta, szóval ne engem okolj, mert én is tévedhetek, mint akárki más. Amúgy meg nem mind1? Ilyen hozzászólásokkal csak magadat égeted le..
  • Gandibá
    #733
    Jól van már unregke, nem veszed észre magad hogy hülye a stílusod? Szánalmas alak vagy hogyha ilyenen elkezdesz vitatkozni. És ha meg annyira okos vagy, és ennyire tudod a dolgokat, és netán én tévednék, mert ugyebár ez se lehetetlen, akkor meg nem ilyen stílusban kéne ugyeban lereagálni..
  • Efreet
    #731
    nem szaladok. töröllek.
    ja, és a szabályzatot nem csak a regisztráltaknak kell betartania.
  • Efreet
    #728
    static: nagyon fogd vissza az írási stílusodat, az ilyen hang nincs megengedve a fórumon.
  • Blasta
    #727
    Bazdmeg a stílusodat static...
  • WiZZaRD
    #724
    hat az a hálivúd endig elnyujtva...eleg gaz, amugy a tobbi remek volt, meg talan mintha a szinkron kicsit gyengebb lett volna, mint az elso reszben volt pl
  • magus
    #723
    meglestem. nemtom, nekem annyira nem tetszett. bar nyilvan lehet azert mert meg mindig kurva masnapos vagyok, vagy azert mert, tul sok esemeny volt benne, es nem tudta a reszleteket jol eltalalni.

    amugy lehet orsszul emlexem, de nem 2 nagy csata voltbenne?
  • Pyx #722
    "The Silver One Ring
    $69.00" ...
  • Dzsini
    #721
    http://noblecollection.com/catalog/catalog.cfm?catid=17
    még 1 kis mercsandájz
  • bp
    #720
    No akkor segítsen aki csak tud!

    Nekem olyan kép(lehetőleg wallpaper) kellene, amelyiken a holtak serege látható. Olyasmi lenne jó, amikor azok körbeállják Aragorn-t és a holtak vezérével beszél.
    Segítsetek, plíz!
  • mukika
    #719
    NEM. Ott van direkt az OFF topic is! (mert ez nem humoros hanem szánalmas) :)
  • 111
    #718
    oan nyugisan ül, hát nem édes?
  • Punker
    #717
    muszály ezzel szét OFF-olni a topicot?????? rakd ezeket a humoros képek topicba, vagy nyiss neki egyet a gumiban,..........
  • 111
    #716
    uccsó
  • Lynx_TWL
    #715
    őő izé van feliratosban már jóféle dvd rip vagy vmi vagy akármi, moziba nem megyek el még majd csak, és most jöttem haza 10 napig fr-ben voltam, ezért vaogky iylen rosszul informált!?:)
  • Lynx_TWL
    #714
    azt a büdös kurva:DDDDDD
  • Bandew
    #713
    Nem Olórin volt a leghatalmasabb. Sőt a maiák között kezdetben igen gyenge volt. Ha ő lett volna, akkor nem Szarumán lett volna a tanács feje. Persze a végére igencsak erős lett.
  • Gandibá
    #712
  • 111
    #711
    A Gyűrűk Ura - A Király Visszatér
  • Gandibá
    #710
    Jah és amúgy meg tévedni is emberi dolog, de ha már téved az ember, akkor nem kéne ilyen közönséges módon lereagálni, hogy balfasz az ember..
  • Gandibá
    #709
    Corvinba így van.
  • Gandibá
    #707
    Hát nálunk is voltak ilyenek, hogy nem tudja melyik a bal és a jobb oldal. Elkezd ott velünk vitatkozni, hogy nem látjuk e hogy ez a bal oldal. "De igen látjuk, csak hogy a vászonnak háttal kell nézni az irányokat". Erre: "Jaaaa". Hát ez no comment :)
  • Gandibá
    #704
    Jaja nekem is volt ilyen. Ott csörög a telefonja, fél óráig nézi a kijelzőt hogy ki hívja, utána felveszi, és "Moziban vagyok, most ne hívj, de mondd.." és utána kb 10 percig beszél.
  • Bandew
    #703
    Én azt bírom amikor csörög valakinek a mobilja, felveszi majd azt mondja:
    - Csáó épp moziban vagyok, de azért mondjad.
  • Punker
    #702
    nem tom kb 2-3 hónapja láttam, 1 oldalt ahonnan az összes a filmben lévő ékszert meg lehetett rendelni, majd utána nézek.
  • Gandibá
    #701
    Ez jó :D. Én is 3szor láttam, és a premierkor jó volt! Néma csönd végig. Másodszorra ilyen kis szaros gyerekek jöttek be, ilyen 10 évesek és végig humorizáltak, ami inkább szánalmas és nevetséges volt. Pl amikor Frodót betekeri a banyapók, akkor ilyen szól az egyik: "Spagettibe tekeri be hahaha". Jó hangosan hogy az egész terem hallja azért leoltottam egy kicsit, hogy jó lenne ha kussolnál te szerencsétlen, kint is lehet pofázni, ingyen. Ha már pénzt adtál a jegyért, akkor kussolj. De sajnos nem értették meg, egész végig pofáztak film alatt :(. Harmadszori vizit már nem volt annyira gáz, csak valami idióta behozta az 5 éves gyerekét a moziba, és párszor ilyet lehetett hallani: "Anyu mikor megyünk már ki pisilni?". Hát ennyit a magyar közönségről..
  • Bandew
    #700
    De azt hol?