6457
  • KeKKSZike
    #889
    Nem fogjuk megérteni itt egymást! Én sztem a normálisabb filmeket, ahol tényleg olyan dolgok történnek, ami azért a "való" világba is megtörténhet egy kis túlzással max! De ez a Gyűrűk ura azért nagyon dúrva! És ez a szomorú, hogy sokan már annyira a rabjává vállnak, hogy az már szánalmas! Ti azt hiszitek, mondtátok, hogy a Rosalindát nézem! Ha ez még így is lenne, nem tettem be logónak, mint ti a GYŰRŰK Urát! Vagy az a sok kis pöcs, aki Harry Potternek képzeli magát és pont úgy öltözködik, ahogyan azt a filmbe látta! Azért ne mondjátok nekem, hogy ez normális dolog? :P
    Valaki írta lentebb, hogy a legtöbb filmbe van egy kis túlzás... Ebbe van valami, de sztem azért vannak olyan filmek is, ahol ez nagyon minimális! De azért nekem óriás pókok, meg sárkányok akik repülnek a sasok legyőzik őket! Majd a végén, amikor kitört a "vulkán" vagy nem tudom, hogy micsoda... Akkor a két szereplő megpihen egy nagy kövön és jönnek a sasok a fehér varázslóval és a sasok megfogják őket és elviszik! Szóval azért ez... Amúgy ha valaki szereti a MESE filmeket, akkor lehet, hogy tényleg jó a film! Egy dolgod megszeretnék viszont dícsérni a filmbe! Hogy a tájak, épületek viszont gyönyörűek! A Király városa vagy mi a fene, egyszerűen csodálatos! :P
  • Bandew
    #888
    Hidd el nekem, hogy ez egy normális és nagyon is értelmes film. Ha ezt nem látod át, akkor ne is nézz többé filmet.
  • wizy
    #887
    :-)
  • Bandew
    #886
    Úgy hogy tetszik.

    Öreg!
  • KeKKSZike
    #885
    Ki mondta, hogy én azt nézem? Hm? Ti nem ismeritek a NORMÁLIS, ÉRTELMES filmeket? Én nem mondtam, hogy a brazil sorozatokat nézem de annyira se tudnék bárminek a rabjává vállni, mint itt egyesek, hogy sztem már magukat képzelik egy-egy szereplő helyére és a gyűrűt keresik... :D
  • KeKKSZike
    #884
    Ilyen "logoval", hogy rohangálhatsz öreg? :) Hogy lehet vminek ennyire a rabjává vállni? :O
  • Lynx_TWL
    #883
    jajj szegény, most kurvára megsajnáltam:) .....de télleg
    kolompár szméagolon engem elkapott az ötperc, nem tudtam visszatartani, a röhögést, már hisztérikus vihogásaba torkollott, mindig leállítottam, hogy legyen időm kinevetni magam, máskülönben idiótának néznek haverok:)


    "kisz gecik":D
  • rezsofiz
    #882
    :)
  • Bandew
    #881
    Csak a színe tudod...
    Amióta fehér lett, folyton azzal dicseksik.
  • Gandibá
    #879
    Nem fogom megvenni, elkérem haveromtól, azt ha tetszik akkor megveszem :D
  • rezsofiz
    #878
    nézd meg légyszíves.(ha már megnézted,akkor véleményedet tiszteletben tartom,de nem igazán érrtek vele egyet.)
  • Gladiator
    #877
    mondjuk nem igazán akarok külföldről rendelni. a posttaköltségből tudnék vennni még 8-at itthon.
  • rezsofiz
    #876
    nem írja le részletesen.csak akkor vedd meg,ha tényleg rajongó van,mert nagyon nehéz szövege van.
  • Gladiator
    #875
    vki nem dobja fel vhova?
  • Gandibá
    #874
    amazon.com ?
  • Gladiator
    #873
    hol lehet neten gyűrűk urás posztert rendelni?
  • Gandibá
    #872
    fehér = fent :))
  • Gandibá
    #871
    Én régen nightmare warezről szedtem, de ott már nincs fehér.
  • Punker
    #870
    én DC-ről szedtem le.
  • Punker
    #869
    képek voltak még régen valahol itt fenn..
  • Kata
    #868
    Hol található ez a paródia?
  • Punker
    #867
    nem tom én csak ezzel találkoztam
  • Gandibá
    #866
    Valami más LotR paródia van, ami nem a nyomi MTV-s?
  • Punker
    #865
    a Két Toronyból azt a jelentetet mikor Frodó Samu és Gollam találkozik újraszinkronizálták enyhe etnikumos beütéssel, töltsd le és nézzd meg.
  • Gandibá
    #864
    Gyűrűk Ura paródia. A Két Torony első 5 percét (ahol Frodó, Samu és Gollam verekedik meg beszélgetnek) szinkronizálták át cigányosan :))
  • Kata
    #863
    Miről is van szó? Valamiről lemaradtam?
  • Gandibá
    #862
    Kolompár Szmeagol a legjobb! "Tudod mijez te patkány? SURIN!! Szééétszurkáállak!" :D
  • Punker
    #861
    tudom, Kolompár Szmeagolt láttátok? biztos a Király Visszatérből megcsinálják a folytatást...
  • Gandibá
    #860
    Gollamban az volt a jó hogy végig verték a filmek alatt. Faramir komáék jól összerugdosták a Két Torony bővítettbe, a Király Visszatérben meg Csavardi koma csépelte meg párszor :D
  • Punker
    #859
    egész estés Gollam film jobb lenne......
  • Kata
    #858
    Én meg elszaladok az ékszerészhez, hogy csináljon egy új gyűrűt. :)
  • Bandew
    #857
    Nem kezdünk gyűjtésbe, hogy szegény Frodónak visszavarják az ujját? :-D
  • Gandibá
    #856
    Az a realizmus bazze, amikor Eszmeraldának gyűjtött a sok szerencsétlen pénzt a szemműtétre :D
  • Bandew
    #855
    Ha már realizmusra vágyik.
  • Kata
    #854
    Hadd fikázza. Nézzen Rozalindát. :)
  • Bandew
    #853
    Köszönöm.
  • Gandibá
    #852
    Jujj, ez tetszett! :))
  • Bandew
    #851
    Pontosan!
    Ezt elsősorban magadra vedd, mert te szaroztad le a filmet, ahogy betetted ide a lábad.
  • KeKKSZike
    #850
    Mindennek van azért határa, nem gondolod?
  • KeKKSZike
    #849
    Ki mondta hogy a rendező találta ki, hm?