6457
  • b-type
    #2247
    Valahol emlegették a Bombadil Toma Történetét is, az nem jelent meg?
  • rezsofiz
    #2246
    A gyűrű nyománt nem ismerem,de tényleg 5 van,csak nem jut eszembe a neve.
  • b-type
    #2245
    hát ez szomorú -nagyon-nagyon szomorú.
    mi lesz igy, :( ehh..
    me filmet ugye nem tudok...
    mennjek moziba!! :) !!

  • RangeR
    #2244
    Szerintetek Tolkien rakás Középföldéről szóló könyve közűl miért csak ez az 5 lett magyarul kiadva? Asszem 5 könyv van: gyűrű, hobbit, szilmaril, gyűrű keresése, gyűrű nyomán(?asszem?). Aztán ennek a duplája létezik, épp mostanában néztem meg mindnek a borítóját. Drága a jogdíj, vagy nincs rá kereslet nálunk, vagy mi lehet? Nekem kelene mindegyik.
  • RangeR
    #2243
    Na visszatérve a topikhoz: Éljen a Gyűrűk Ura,
    Tegnap láttam a neten egy transzparenst vagy mit, és rajta voltak a Gyűrű filmekkel kapcsolatos információk.
    Tehát: Mozivágásos DVD kiadása május végén, bővített verziós DVD 2004 végén, de ezt eddig is tudta mindenki, pontosabb dátum nem volt :) És super díszdoboz a 3 filmmel: 2005. Közelebbi dátumokat nem írtak.
  • RangeR
    #2242
    Bazz, ezek a beszólások:)) megyek kávézni, éljen a Gyűrűk Úra! Van egyfajta stílusa! :))
  • rezsofiz
    #2241
    :D
  • sanzik
    #2240
  • b-type
    #2239
    jovanna, mifelénk imigyen mondgyák :)
  • rezsofiz
    #2238
    :)
  • Gandibá
    #2237
    Beléd is ;)
  • rezsofiz
    #2236
    :D 'reggelt
  • Gandibá
    #2235
    A Gyűrűk Úra nem fog élni, max a Gyűrűk Ura :))
  • b-type
    #2234
    mennyek kávézni az erkélyre..éjjen a Gyűrűk Úra!!!
  • Gandibá
    #2233
    Csókolom :)
  • b-type
    #2232
    'reggelt...
  • Gandibá
    #2231
    De bírjuk, csak én mindent szinkronosba nézek meg, kivéve ami még nincs (SWAT pl.), nemtom, nincs kedvem olvasgatni a feliratot, angolul meg ennyire profi szinten nem értek.
  • RangeR
    #2230
    Nekem van egy 2cd-s xvid, de szerintem az is kamerás, csak valahogy fel van tupírozva. Jobbnak tűnik, de kamerás. Ha lesz link, azonnal beírom majd ide, ahogy megtalálom.
  • sanzik
    #2229
    van valami link ahoz amirol szo volt itt lentebb PDVD jelolessel vagy barmilyen verzio ami nem kameras mozi,hanem jo minoseg ?
  • sanzik
    #2228
    en szigoruan csak eredeti hangokkal szoktam nezni
    szinkronosan csak 1x neztem meg es azt is csak kivancsisagbol :)
  • RangeR
    #2227
    Angolul nem bírjátok a gyűrűt? Nekem úgyis ugyanannyira tetszik mint szinkronosan, amit meg nem értek, azt úgy is tudom, hogy mit mondanak :)
  • rezsofiz
    #2226
    Gimibe. Krúdy Gyula Gimnázium (Nyíregyháza).
  • Bandew
    #2225
    Hova?
  • rezsofiz
    #2224
    Köszönöm!
  • Alien
    #2223
    Én úgy tudom, hogy a sima verzió (2 lemezes válzotat, ugye egyiken a film másikon extrák) az augusztusban jelenik meg, a bővített változat(4 dvd) pedig novemberben. Dehát ahogy láthatjuk egy pre-verzió már most megjelent, szerintem hamarosan jön egy szinkronos válozat is:)
  • Alien
    #2222
  • Bandew
    #2221
    Sok sikert!
  • b-type
    #2220
    hát ja, de erre az egészre nem lenne szükség, ha kiadnák már most a bővített vált. a boltokba, vagy max. a jövő hónapban, mire várnak?
  • Gandibá
    #2219
    Én írtam a szinkront, és tudom hogy nem lesz, azé remélem hogy minnél előbb lesz hozzá :)
  • rezsofiz
    #2218
    Na jo8,megyek én is. Holnap meg azután nem leszek,mert felvételi,de utána beállítom ezt az oldalt kezdőlapnak... :D
    na sziasztok.
  • Alien
    #2217
    a bővített változatok voltak 2 dvd-sek, a sima verziók 1 dvd-sek voltak. a PDVD jelölés pedig valószinűleg Pre-DVD-t jelent. Vki írta, hogy reméli, hogy szinkronos, nos ez a verzió még nem, de szerintem hamarosan valamelyik magyar csapat majd megszerzi a szinkront (vagy hozzárak feliratot) Nekem az a furcsa, hogy azt írják ennek a verziónak az nfo-jában, hogy a Videot nem kellett újratömöriteni, ami azért kicsit furcsa egy 3 órás filmtől
  • rezsofiz
    #2216
    :D
  • Gandibá
    #2215
    Hát nem :)
  • rezsofiz
    #2214
    egyébként a 2222 se egy rossz szám
  • rezsofiz
    #2213
    mármint ide berakni a képet.
  • rezsofiz
    #2212
    az nekem is kell,mert kb. egy honapja egy másik LoTr topicba sokat dumaltunk. De akkor nem sikerült Neki?
  • Gandibá
    #2211
    A sajátját.
  • rezsofiz
    #2210
    Szóval wizy milyen képet akart berakni ide?
  • Gandibá
    #2209
    Így van! :-)
  • rezsofiz
    #2208
    Nekem most ez az 1000. hozzászólásom. hurrá