6457
  • RangeR
    #2368
    A könyvvel már más a helyzet, az majdnem 20 éve benne van a gondolataimban folyamatosan!
  • RangeR
    #2367
    Én az első trailer láttán nem vártam valami sokat az első résztől, arra gondoltam, hogy ez csehszlovák matiné kivitelezés. Aztán amikor megnéztem, bejött Szauron, Elrond kiadta a parancsot az íjászoknak, utána megjött Gandalf a szekéren és megszólalt a zene, akkor már más pofát vágtam a dologhoz, akkor át kellett értelmeznem, hogy itt nem csehszlovák mesefilmmel van dolgom mégsem! Főleg, hogy gyűjtottem a John Howe és Alan Lee és társaik festményeit és egy az egyben visszaköszöntek a festmények a film díszleteiből!
  • Gandibá
    #2366
    Hiba volt :)
  • Bandew
    #2365
    Én meg még emlékszem is, hogy amikor előszőr láttam a FOTR bemutatóját gépen, még röhögtem is rajta, hogy milyen gagyi.
    Moziban már több hatása volt a bemutatónak, a film után meg köpni nyelni nem tudtam. Belémhasított a felismerés, hogy ezt eddig kihagytam az életemből.
  • Gandibá
    #2364
    Én a film előtt pár nappal olvastam ki az első könyvet, és kicsit lelombozódtam a film miatt, mert ugye kicsit sok mindenben különbözik a kettő, de másodszori megnézésre már nem érdekeltek a különbségek. LotR foreva!
  • Bandew
    #2363
    Na, végre végigolvastam az új üziket. :-)
  • Bandew
    #2362
    Persze azért még tudom, hogy hol élek. :-D
  • Bandew
    #2361
    Na jó, lehet, hogy csak 9. :-D

    Amugy úgy, hogy iszonyatosan tetszett.Pedig addig nem is olvastam a könyvet, és igazság szerint nem is érdekelt az egész, csak hogy csináljunk valamit a haverokkal, azért néztük meg. De azóta már ki lett párszor olvasva a Gy.U. a Babó, meg a Szilmarolik is, mégnéztem "párszor" a filmeket, és iszonyat fanatikus lettem.
  • Gandibá
    #2360
    Ecsém, 10x hogy lehet megnézni valamit moziban?
  • Bandew
    #2359
    Én ROTK eddig 5x, TTT 5x És a FOTR (ne tessék nevetni :-D) 10x
    és ezt mind moziban!
  • RangeR
    #2358
    Szerintem nem is volt rossz, csak béna voltam és nem tudtam berakni képet. Most vettem a fáradtságot, megnéztem, hogy elé kell írni aztán van kép:) Tegnap csak simán <> ezzel próbáltam
  • Bandew
    #2357
    ISTEN VAGY!!!
    Én is teljesen kiakadtam ezeken. Ilyen mondtak, hogy Aragorn az valójában William Wallace, és Gandalf nem más mint Benjamin Franklin.
  • b-type
    #2356
    egyébként RangeR másik tárhelyről húztál be képet, vagy megjavult a Lazarus féle?
  • Gandibá
    #2355
    Hu most nézem, 2912-ik hozzászólásom volt az előbbi, lol, de aprítjuk! :D
  • Gandibá
    #2354
    Amíg nem szolgál rá az ember, addig minek beszólni? Nem vagyunk mi furkók :)
    "Ez a társaságotok érdeme!" - Köszönjük!
  • b-type
    #2353
    :)), és grat.
    legyen még jó hangulat sokáig.
    Nem azt montam persze jó lesz, csak a témában legközelebb álló online, amiből b.mi kisülhet.
  • RangeR
    #2352
    Mellesleg megjegyzem, hogy 3 éve vagyok itt regisztrálva, az alatt összehoztam vagy komoly 300 hozzászólást (mert ugye sok beszédnek sok az alja és amelyik kutya sokat ugat ...stb.) Aztán pár napja észrevettem, hogy itt nyomjátok a ROTK fórumot , és először életemben nem szólt be senki a 2. hozzászólásom után, hát rögtön 600 hozzászóláson vagyok! Ez a társaságotok érdeme!
  • RangeR
    #2351
    Cossacks-ban amikor odab...sz az ágyúgolyó az osztrákok közé és megindítom a 800fős kuruc lovas támadást, na AZ IGEN! A Battle for Middle Earth az hozza majd ezt, csak ott a múmakok fognak betenni, nem az ágyúgolyó
  • Gandibá
    #2350
    Hát de szerencsétlen orkok hogy néznek már ki, meg a hobbitok, gyerekzsúr bazze :D
  • RangeR
    #2349
    Még soha nem nyomltam különben ilyen online játékkal.Nem is tudom, milyen a játékmenet. De, hát az én vérmérsékletem az olyan 15 halál/sec, nemtom, ezek eléggé akciódúsak lennének-e nekem, de szerintem ezeknek más a lényegük.
  • b-type
    #2348
    no-no nem oda Buda...
    lehet hogy jó lesz, a fizetésről meg, én is utálom, olyan mintha megvennél valamit meg mégse.
    de ha ffrankó...akkor menni kell.
    most ébredtem azzért beszélek öszevisza, bocs.
  • Gandibá
    #2347
    Hát igen, nekem se nyerte el a tetszésemet. És amiről b type free beszél (Middle-Earth Online), azt ugyan ezek csinálják akik a WotR-t. Nem hinném hogy azzal fogok játszani, nekem már a képek alapján se nagyon tetszik.
  • RangeR
    #2346
    ADSL van most, de a World of Warcraft és gondolom a Középföldés is fizetős, havidíjas, abba meg nem akarok belemenni. Megveszem én 12ezerért, meg minden, de ezek a havi 10 dollárok...tuti,hogy lenne valami gondom, nem jött meg a pénz, nem jól küldtem el, nem sikerült az átutalás, stb. Inkább kihagyom, pedig játszanék velük szívesen.
  • b-type
    #2345
    milyen a netetek?
    mert ugye lesz egy középföldei online játszható játék is. ( á lá world of warcraft)
  • RangeR
    #2344
    BfM az vitán felül jó lesz. Viszont a War of the Ring a bejelentkező képernyő után be is fejeződött számomra. Azzal véget is ért a játék, olyan gyenge szerintem. Egy Warcraft3 klón Középfölde érdemeivel akart nagyra törni, annak a sikerére támaszkodva. De nem jött be nekik.
  • Gandibá
    #2343
    BfM-E az nagyon be fog ütni!
  • Gandibá
    #2342
    Hát a CS az már 1.6al szar lett, ebben igazad van :P
  • RangeR
    #2341
    Magam részéről majdnem csak RTS, főleg Warcraft, amíg ki nem jön a Battle for Middle-Earth. De jöhet még Age of Kings-Conqueror, Cossacks és néha C&C Generals -Zero Hour.
  • wizy
    #2340
    pedig jó, én most azzal nyomom.... ennél nem jobb a counter Stirke:-)))
  • Gandibá
    #2339
    Nem de nem is érdekel hogy őszinte legyek :D
  • wizy
    #2338
    eh, semmi:-)
  • wizy
    #2337
    nem játszott még valamelyikőtök a Beyond Good and Evil-lel?
  • b-type
    #2336
    :DDDD
  • wizy
    #2335
    na, én mentem jáccani, de fél szemmel ide-ide pislantok majd:-)
    "Két szemmel, amennyire csak ráérek":-)
  • wizy
    #2334
    kösz, én meg itt nézem, beyrom, hogy "gilmi", aztán elküldöm, azt nincs meg az a hozzászólás.... azt hittem, én vagyok a hülye, de már rájöttem, hogy igen:-)))))
  • Gandibá
    #2333
    Hát igen.. :))
  • wizy
    #2332
    gilmi:))
  • wizy
    #2331
    jajjjjjj, de cink..........
  • wizy
    #2329
    bocsbocsbocsbocs!!!!!!!!!!!!!!!
    elnézést, elnéztem: Grímát Gimlinek olvastam:-))))
  • Gandibá
    #2328
    Én azt mondtam hogy úgy lenne jó a halála ahogy a könyvben volt, de nem így lesz ezt én tudom.