65
Minden ami konzol, anyázás nélkül! :)))
  • gergou
    #65
    Jo latni a harcot, amit mi pcsek a konzolosok ellen vivunk Allitom orulok, hogy ennyien ragaszkodunk a pchez!
    Es most februar vegeig vagy 30 pcs gamez jon ki mind irdatlan jo minosegben! Most kezdodik igazan a harc
  • D0C
    #64
    Akkor egyszer adjatok bizalmat. Ennyi.
  • magyar ember 2
    #63
    Ha megnezed a jobb also sarokban mindig ott van mire valaszolok, igy konnyen megallapithato hogy nem az o temaja erdekelt, hanem egy engem ert provokacio. Az hogy a tobbiek mit kifogasolnak, azt veluk beszeld meg!
  • magyar ember 2
    #62
    Ha nem lenne elozmenye a dolognak, akkor aszondanam nem. Most se mondom hogy az, de igy az x+1. konzolos provokacio (eddig szinte minden konzolos topic az volt) utan mar nem csoda ha az ember kapasbol megelolegezi ennek is ugyanezt, es mar elore beszol megelozendo a varhqato fikazasokat. Szal nem igazan jogos, de ertheto.
  • D0C
    #61
    "Minden ami konzol, anyázás nélkül!"
    "itt ez a topik mindenféle provokatív cím nélkül, hogy az idegesebb pc-sek ne köthessenek bele."

    Látszik, hogy Unreg tök normális szándékkal nyitotta ezt a topikot, mégis azonnal ugrottatok. Ez ami elfogadhatatlan!
  • magyar ember 2
    #60
    En csak akkor kezdtem el, amikor latom cocso mar megitn engemkezd el fikazni. Nyilvan azert mert azt akarta hogy en is leminositsem ot.
  • D0C
    #59
    De EZ a topik NEM provokatív, értsd már meg, mégis folyamatosan beszóltok! Ez az ami ÉRTHETETLEN!
  • gergou
    #58
    Oda irtam neked egy mailt cheapboy, elolvastad?
  • D0C
    #57
    Most erről a topikról van szó! De nézd a 2., 6., 9., üzenetet és megkérdezlek: szerinted jogos?
  • magyar ember 2
    #56
    Nemtom, talan kerdezd meg a konzolos tarsaidtol hogy minek kell a PCseket provokalni a sok :psakarhanyapcvero: topiccal.
  • magyar ember 2
    #55
    "Ha nem lennének fikázó pc-sek, mi sem emlegetnénk őket."
    Ez a fikazo konzolosoknak koszonheto, akik mar vagy 23 topicban csak a "konzolazistenpcsux" es az "anyad" szavakat tudjak nyomatni. Termeszetes hogy a joerzesu PCsek erre felhaborodnak. Minek kellett a provokacio?
  • CHEAPBOY
    #54
    nekem van egy:)))
  • CHEAPBOY
    #53
    irj egy mailt,ide.
    [email protected]

  • D0C
    #52
    Igenám, de ez a topik hangsúlyozottan NEM provokatív és nézd meg mégis mennyi az ok nélkül fikázó hozzászólás!
    Erre nincs mentség.
  • magyar ember 2
    #51
    Jaja, en is latok itt 1 par ilyet.
  • magyar ember 2
    #50
    "mint egy 10 éves"
    Annyi is vagy, nem?

    "mondtam neki hogy fasuz"
    Itt basztad el, csak azt kaptad valaszul amit igenyeltel.

    "ilyet mint az RS2 ben texturát sehol nem láttam"
    Nem csoda, mar vagy 5 eve nem divat. Persze konzolon lehet...

    "EGY DB!!! xwing a gc 43 ezer polibol áll!!és meg is látszik rajta..."
    43000 tv kepernyon osszegezve?
  • Dynamic
    #49
    Nem akarom a pc-seket védeni, mert igaz volt 1-2(vagy több) paraszt megnyilvánulás, de a probléma szerintem alapvetően a PROVOKATÍV címből és kijelentésekből adódik(Pc-s játékoknak leáldozott,PS3 - a PC gyilkos stb.)Persze, hogy erre berohan a sok pc-s és elkezdődik az oda-vissza anyázás.
  • gergou
    #48
    Figy, ha latjatok Cheapboyt , mondjatok meg neki, hogy nezze meg a mailjait! Koszi, egyebkent meg ne marjatok egymast, a konzolok akkor is szarok
  • Cvd
    #47
    Van itt még egy érdekesség: Gondolom teljesen jogosnak érzed a felháborodásodat (szerintem is az), ha egy PC-s idejön ok nélkül fikázni. Csak ha magasabbról nézzük a dolgot, az SG egyáltalán nem foglalkozik konzolos játékokkal (nézd csak meg a híreket, sehol egy konzolos játékhír), maximum megemlít néha valami hardwerhírt. Viszont foglalkozik mindenféle PC kategóriával (hardwer, szoftver, játék). Mondhatjuk, hogy PC-s weblap. Ebből következik, hogy egy tisztán PC-s oldalon feltűnő konzolos dolgoknak nem minden PC-s örül. Vagyis legalább annyira megértem őket is mint a konzolosokat, habár engem nem érdekel ki írogat ide.
  • ember
    #46
    és ha ezeket kiszednénk, mi marad? semmi. kell valami téma egy topicnak. hajrá!
  • UNREG
    #45
    hát ahhoz képest, hogy az volt a kérés ne legyen anyázás-fikázás, máris tele van :((((
  • ember
    #44
    na, mostantól beszéljünk konzolokról!

    van vkinek eladó ps2-je úgy 25ezer körül? :DD
  • ember
    #43
    hát igen
  • D0C
    #42
    Ez sem teljesen igaz, nézd meg az MGS2 topikot, jó régen nyílt, ott is minden harmadik hozzászólás fikázás egy olyan pc-stől aki még csak nem is látta a játékot.
  • ember
    #41
    igen, mert ha valaki nyit pl egy Deus Ex topicot, akkor nem azzal kezdi hogy pc-sek ide, konzolosok tűnés... stb
    ugyanígy ha nyitnátok egy topicot, mittomén, az Auto Modellistáról és elkezdenétek beszélni magáról a játékról, akkor nem lenne az a pc vs konzol 'szaga' a dolognak. de ez a külön 'konzolos' meg 'pc-s' topic dolog elég nagy hülyeség szerintem. van egy csomó konzoljáték, tessék nekik topicot nyitni, biztos hogy nem lesz olyan pc-s aki végigjárja az összeset és elkezd anyázni (főleg ha nem is hallott a legtöbb játékról - meg sem nézi a topicot)
  • Cvd
    #40
    Ne kapd fel a vizet, totál poénnak szántam az egészet.:) Egyébként pl. a PC-s játékoknak... topicot nem is olvasom már jó ideje, de tőlem nem is nagyon láttál anyázást, hacsak nem direkt személyeskedni próbált valaki.
  • D0C
    #39
    70ezer körül van.
  • FREAK
    #38
    asszem ez mehet is a gumiba :D
  • D0C
    #37
    "Tele lesz "Most vettem PS2/GC/XBOX-ot, király!" stílusú unalmas szeméttel."

    Ha unalmas szemét, akkor ne olvasd.

    "Ide jön anyázni pár PC-s, mire a konzolosok visszaanyáznak"

    Ezt már kérdeztem, miért anyáztok, ha nincs okotok?
  • Crem
    #36
    Hi ALL!

    A közeljövőben akakrok venni egy Xbox-ot... Viszont sehol nem találok egy adatot, hogy mennyibe kerül?
    Ha van valakinek egy jó tippje, hogy hol érdemes beszerezni, az ossza meg velem!:)
  • D0C
    #35
    Egyébként tényleg, miért nem lehet békénhagyni a konzolosokat a saját topikjukban? Nekem is unszimpatikus pár pc-s játék, mégsem járok a topikjába fikázni azt! Ennyit mi is elvárhatnánk.
  • Cvd
    #34
    Való igaz, egy így általánosságban nyitott konzol topic két véget érhet:
    1. Tele lesz "Most vettem PS2/GC/XBOX-ot, király!" stílusú unalmas szeméttel.
    2. Ide jön anyázni pár PC-s, mire a konzolosok visszaanyáznak.
    Most őszintén, nem sokkal izgalmasabb a második verzió?:))))))))
  • [Walaki]D`Lair
    #33
    Mi a fasznak kell még egy?????????

  • D0C
    #32
    Így is lehet fogalmazni, de úgy is, hogy a második hozzászólás már egy anyázás volt egy "értelmes" pc-s részéről. Tehát a pc-sek nem is hagyják beindulni a topikot, hanem fikázással indítanak, noha semmi okuk nem volt rá.
    Ha nem lennének fikázó pc-sek, mi sem emlegetnénk őket.
  • CHEAPBOY
    #31
    itt KONZOLruuuuu lesz csak szoo:)
  • ember
    #30
    ahhoz hogy anyázás nélküli konzol-topic lehessen, kell valamiről beszélni is, és úgy látom nektek sincs már más témátok, mint hogy a 'jaj a pc-sek megint belénk kötöttek, hú az mekkora balfasz' stb.
    erre meg pont megfelelő a másik topic is
  • CHEAPBOY
    #29
    Ezt mondom en is!
  • D0C
    #28
    Miért, nem így van?
  • CHEAPBOY
    #27
    hat jo de az RS2 nem szebb GCre mint az RS PCre... ami koztudottam egy n64 port!! es hulye leszek elhinni hogy az N64 utoda a GC jobbat tudna mutatni.... FASZ CSOCSO!!! Igy beetetni, RS1 az ISten!:):))))))
  • CHEAPBOY
    #26
    vedd fel magnora es hallgasd:))

    Akkor hivd videojateknak.
    A konzol szot en se csipem...:)