9628
Klasszikus, és új horrorok, B-kategóriás remekművek topikja
  • Akra
    #9628
    Sajnos nem ez az. A szörny ilyen mászkáló polipra hasonlított leginkább xD
  • IMYke2.0.0.0
    #9627
    Hátha így segít:

    The Return of the Living Dead

  • PetruZ
    #9626
    2. Ez a Return of the Living Dead második része is lehetne. Az elsőben még gáz volt, de a másodikban konkrétan egy hordóból kiszabaduló lötyi(lény) kreál élőholtakat.
  • Akra
    #9625
    Keresnék két régi filmet.:

    1. Fiatalok 2-3 autoval eltévednek valami erdőben. Találnak egy házat és egyik szobában egy társasjátékot vagy kártya paklit. Minden ami játék közben történik az megelevenedik házban is. Tippre '80-as évekből

    2. Középiskola vagy egyetem területén játszódik és fiatalok a középpontban. Egyik raktárban lévő hordóból valamilyen anyag kilöttyen létre jön egy szörny. Ilyen kúszó mászó mindenfele mozgása van. Tippre '80-as évek

    Sajnos csak ezek az emlékek vannak meg belőle.

    Köszi
  • Loál János #9624
    Nevetgéltem, jó volt.
  • Loál János #9623
    Vettem rá jegyet, thx.
  • Loál János #9622
    RIP
  • Snecie Smicie
    #9621
    Ez iszonyat jó volt, nagyon ajánlom megnézésre... Cyst
  • PetruZ
    #9620
    Elhunyt Ruggero Deodato, aki leginkább a Cannibal Holocaust film rendezőjeként volt ismert.
  • Loál János #9619
  • Snecie Smicie
    #9618
    Nem nagyon pereg a topik, gecik.
  • Loál János #9617
    Tényleg nagy gyökérség, jókat röhögtem rajta.
  • Loál János #9616
    Haha, watch trailer.
  • Loál János #9615
    Talán az Xtro lehet.
  • PetruZ
    #9614
    Ezt én láttam. Vagy valami hasonlót. Arra emlékszem, hogy a nő valami oltáron fetreng terhesen, aztán megszüli a gyereket, ami nagyon gyorsan felnő, ott helyben. De az nem ufós volt, hanem valami sátános.
  • Pretorianus
    #9613
    csiasztok. eccer régen láttam egy fimet még a videjós korcakba: egy szerencsétlen nőt mektermékenyííít egy fődönkivüli, és néhány óra múlva a nő, (aki egy semmiről sem tehető áldozatos) megszül egy teljesen eredeti felnőtt férfit. persze belehall. (a nő, nem a férfi) ezután a férfi elindul világgá és gyilkolászik,amig meg nem állitják a többi szereplők. eszt a filmet szeretném újra megnézni de nem emlékszem a címére ha vakinek az agyába jut kérem segítsen a következő telefonszámon: 06-30-@&#-{@-$€ vagy írja ide befele
  • Regiujzenek
    #9612
    Kommandós filmek bemutatása és listája a 80-as évek elejétől máig:

    Kommandós filmek

  • IllegalFreq
    #9611
    Sziasztok! Ha van kedvetek szavazzatok a legjobb sikolykirálynőre! Az összes színésznőről van egy rövidke leírás, illetve kép is! Ki lesz a legjobb??

    http://verfurdo.blog.hu/2015/03/03/szavazas_ki_a_legjobb_sikolykiralyno
  • eddaniel
    #9610
    most láttam a megapiranyát a film+-on, borzalmas nézhetetlen k@k@
  • Daniel19
    #9609
    Sziasztok!

    Sziasztok!

    Keresem az alábbi eredeti itthon kiadott VHS videokazettákat:

    Ragadozó (Predator) Schwarzenegger film

    Kommandó (Commando) Schwarzenegger film

    Lőj a vadászra (Avenging Force) Michael Dudikoff film

    Mesék a Kriptából sorozat (Tales from the Crypt), idehaza 3 VHS jelent meg, mind kéne!


    Kérem akinek volna eladó, vagy ismer olyat, akinek lenne, az írjon nekem a langesz kukac citromail pont hu email címre! Várom a leveleket! :):)
  • Regiujzenek
    #9608
    Lehet válogatni. A gyilkos állatfilmek listája hatalmas, köztük számos A és B kategóriás, sikertelen és sikeres, majd minden állatfajból:

    Gyilkos állatfilmek

  • BeeMovie
    #9607
    Új amatőr horror rövidfilmünk előzetese. A videó leírásában egyébként a teljes film linkje is megtalálható, ha valakinek esetleg sikerült felkelteni a figyelmét.

  • PetruZ
    #9606
    És még néhány részlet:

    "Nyáron írtuk, hogy Sam Raimi elkezdett dolgozni egy Evil Dead-tévésorozat tervén, tegnap pedig a Starz bejelentette, hogy berendelte az Ash Vs. Evil Dead-et sorozatnak. 10 rész lesz, 30 perces epizódokkal, Bruce Campbell főszereplésével. A pilotot Sam Raimi rendezi saját, Ivan Raimi és Tom Spezialy szkriptjéből. A történet a 30 éve nyugalomba vonult szörnyvadászról fog szólni, akit az emberiség közelgő végnapjai késztetnek csak cselekvésre." ('junkie)
  • Lammer
    #9605
    groovy! :)

    koszi az infot!
  • PetruZ
    #9604
    Starz + Sam Raimi + Bruce Campbell = Evil Dead sorozat jövőre!
  • Ricardo Snip
    #9603
    :) erre gondoltam pontosan ! köszi.
  • csicskakapitany
    #9602
    Szerintem a majmos ez lesz!
  • Lammer
    #9601
    ez nagyon jo lesz :)
  • hiszacu
    #9600
    Vótmá?
  • kanduhr
    #9599
    A majmosat én is láttam, de a címére sajnos nem emlékszem:D
  • Ricardo Snip
    #9598
    Sziasztok !

    Keresek 2 filmet égre földre, mind a kettőt gyerekkoromba láttam, az egyikbe ez volt benne:

    egy pirosseggű pávián megbolondul és gyilkol egy kórházba :) nem tudom mi lehet a címe Pro 7 en láttam kb 20 éve

    a másik film pedig egy narrátoros vámpíros film volt, abból meg ilyen rész maradt meg bennem hogy belülnek az emberek a moziba ahol vetítenek egy vámpíros filmet, kis idő elteltével aki a moziba ül mindenki vámpírrá vállik :)


    ennek a két filmnek a címe kellene. ha valaki ráismert akkor megírhatná nekem köszönöm !

    e-mail címem: [email protected]
  • Fidolorous
    #9597
    ez igaz történet,vagy csak creepypasta ?
  • SergioAmigo
    #9596
    közbe nagy nehezen megtaláltam :D

    A történet 1896-ban, Mr. És Mrs. Thomas Otto otthonában kezdődött. Otto-ék nem éppen a legkedvesebb emberek voltak, szolgáikkal is rosszul bántak. Az egyik szolga, aki a tulajok fiának, Eugene Otto (Gene) ellátásában segített, elmondta, hogy ismeri a voodoo-t. Ő volt a szolgák közül az egyik, aki nagyon elégedetlen volt a házaspárral, és elhatározta, tesz valamit ellene.

    Volt egy szalmával kitömött babája, amit Gene-nek adott. A baba, amit a fiú Robert-nek nevezett el, állandó társa lett Gene-nek. A házaspár gyakran hallotta beszélgetni Gene-t Robert-tel az emeleten. Ez magában még nem volt baj. Viszont Otto-ék nagyon zavarban voltak, amikor egy teljesen más hangot hallottak, ami egyértelműen nem Gene-től származott.

    Furcsa dolgok sorozata vette kezdetét az Otto házban. Sok szomszéd azt állította, hogy látták Robertet mozogni ablaktól ablakig, amikor a pár házon kívül tartózkodott. Gene Robertet hibáztatta minden balesetért ami a házban történt. Otto-ék állították, hogy hallották a baba kacagását, és esküdni mertek volna, hogy a házban szokott szaladgálni.

    Gene-nek rémálmai kezdtek lenni, sikolyokat hallott az éjszakában. Amikor a szülei beléptek a szobájába, a bútorok fordítva helyezkedtek el, és Gene teljesen meg volt rémülve. Azt hajtogatta, hogy Robert tette. A baba végül a padlásra került évekre. Amikor Gene szülei meghaltak, Robertet újra felfedezték a padláson. Robert akarata újra elhatalmasodott Gene felett. Gene felesége nyugtalanítónak találta Robertet, ezért úgy döntött ideje visszavinni a padlásra. Gene viszont követelte, hogy Robertnek szüksége an egy saját szobára, ahol ki tud nézni az ablakon. Robert a toronyszobába került, ahol egy ablak volt.

    Key West polgárai hallottak Robertről, és gonosz tetteiről. Sokan arról számoltak be, hogy hazafelé menet látták Robertet a toronyszoba ablakában, és gúnyolódott rajtuk. Az iskolások féltek elmenni az Otto ház előtt.

    Gene mondta, hogy amikor meglátogatta Robertet a szobájában, a hintaszékében ülve arról panaszkodott, hogy elégedetlen a szállásával. Végül Gene megelégelte a dolgot, de Robertnek más tervei voltak. Amikor vendégek jöttek a házba, Robert oda- vissza szaladgált a szobában és furcsa hangon kuncogott. A vendégek többet nem mentek vissza.

    Gene Otto 1972-ben hunyt el. A házat egy család vette meg, és Robert története feledésbe merült. Az új tulajok 10 éves lánya hamar felfedezte a babát a padláson. Nem tellett sok időbe, míg Robert kinyilvánította nemtetszését a lány felé. A kislány elmesélte szüleinek, hogy a baba bántja Őt, és pokollá teszi az életét. Még 30 év után is rendíthetetlenül állítja, hogy a baba élt és meg akarta ölni Őt.

    Robert ma a Key West Martello Múzeum-ban található meg, fehér matrózruhát visel egy oroszlánt szorongatva.


  • SergioAmigo
    #9595
    valaki leírná "Robert the doll" történetét magyarul? Köszönöm!

  • Daniel19
    #9594
    Sziasztok!

    Közeleg a Halloween, így ne habozz! Van egy Jason Voorhees (Péntek 13) hokimaszkom eladó eredeti bontatlan csomagolásban, akit komolyan érdekel, az írjon nekem a langesz kukac citromail pont hu email címre!



    Várom a leveleket! :)
  • gombabácsi
    #9593
    lehetne egy film vége is
    vagy eleje
    vagy közepe :)
    de a neten keresgéltem, úgy tűnik tényleg csak ennyi
  • Seth
    #9592
    Szerinted ez úgy néz ki,mint ami egy filmből van kiemelve? Ennyi a film
  • gombabácsi
    #9591
    ez melyik filmből lehet?
    http://youtu.be/rkgunX_Sa_0
  • fifi
    #9590
    2013-ban mint mainstream horror, sztem maximálisan megállja a helyét
  • fifi
    #9589
    Evil dead /2013/

    nem nagyon szoktam mostanában írogatni sehova, de mivel maga az alapfilm akkora kult, hogy nem sok ér fel hozzá, így ez megérdemli.
    Nem fogom erősíteni a fanyalgók táborát, sztem ez a film igenis egy korrektül kigondolt, és leforgatott anyag. Nyilván; mivel nem 1979-et írunk, át kellett pár dolgot gondolni a jelen kor stílusára, de azt gondolom ez jól sikerült, nem mentek el túlzott divatos majomkodásba.
    A véres és hentelős jelenetek a helyükön vannak, a kamerarángatást nem vitték túlzásba, trükkök sztem kiemelkedően jók.
    Pár apróságot még jobban kibonthattak volna, de ez még az én szőrösszívű skálámon is kőkemény és szilárd 8/10

    SPOILER

    bár minden vágyam egy Army of darkness remake, ezzel a befejezéssel így nehéz lesz :)