131
Industry Giant 2
  • Christian
    #91
    én benne vagyok!
  • MrChef
    #90
    Srácok!
    Én ma megint megpróbálom telepíteni a játékot (múltkor nem indult), és ha nekem is összejön, tényleg kéne vmi netes game-t indítani, ne vesszen már el ez a játék, annyira nem gáz! :-)) (sőt, egész jó)
  • Taranov
    #89
    Én is játszanék neten, de csak ha meg tudjátok mondani, hogy pontosan mit kell csinálni :)
  • Shadowkiller
    #88
    Az gáz ha nem fut! Hát mindenesetre remélem megtalálod a hibát! Jó kis gamma ez! Aztán remélem majd neten is összefutunk azér!
  • MrChef
    #87
    Nemtom, nem hiszem, mert nekem az All seeing eye-ban egy szál futó játék sem akadt, a Gamespy-ban sem.
    Most amúgy vmi miatt (valami...) nem fut nálam a játék. Teljesen süket, nem indul.
  • Shadowkiller
    #86
    Nekem is nagyon megtetszett a game havernál asszem megis veszem 950 nem gáz érte!
    Aztán nagy netes csaták vannak??
  • MrChef
    #85
    Üdv!

    Tegnap megvettem a Transport Giant-ot, de a játékban áll minden kitermelés, szal el sem indul, és 3900 Ft volt ez a szutyok.

    úgyhogy most visszatérek a jó öreg IG 2-höz! látom van netes game is??
  • laca103
    #84
    na föéjössz a gamespy ra?
  • Taranov
    #83
    Megyek.
  • laca103
    #82
    gyertek játszani!
  • Taranov
    #81
    Ja, eredeti. De ott is leáll a kereslet.
  • Taranov
    #80
    Nekem is pont ez volt a problémám, kipróbáltam ezt a patch-et is, meg azt is, amit a jowood.com-on ajánlanak, de ezekután már a játék sem indul el :)
  • reménytelen
    #79
    Látom, mindenkit nagyon letört a hír...
    Azóta sem ír ide senki...
  • reménytelen
    #78
    Nos, valamilyen szinten megoldottam a problémát.
    Ha manuálisan beállítom, hogy ez márpedig kompatibilis (enginetest.exe), akkor a játék hajlandó elindulni. Viszont a menügombok nem jelennek meg, csak a róluk információt közlő szöveg. Sebaj, elindítom az oktatómódot, a pálya betöldődik, és...
    A képernyőn csigák másznak, majd rövid idő múlva a program hibaüzenettel kilép.

    Szerettem ezt a játékot. (Sajnos a régebbi gépem, amin jól futott, már nincs meg)
  • reménytelen
    #77
    Van egy problémám:
    A játék szerint a videókártyám nem kompatibilis, és ezért EL SEM INDUL!!!
    (A Transport Giant is azt hitte, hogy nem kompatibilis, de legalább elindult, és amúgy szépen fut)
    Tudna valaki megoldást arra, hogyan lehetne játékindításkor a kompatibilitás-tesztet kihagyni? Életet mentene! (Konfigom az aláírásomban)
  • Christian
    #76
    13 pályás. Médiumon 5 pálya van. A nehéz szint 2.,3.,4. pályáján kívül átvittem mindet.
  • rgida666
    #75
    Én úgy tudtam, hogy 3x4 tehát összesen 12. Te végigvitted mindet mediumon?
  • Christian
    #74
    közepes fokozaton 5 pálya van!
  • rgida666
    #73
    4
  • Christian
    #72
    najó, kóddal átvittem. Ez a nehéz fokozat már qrva nehéz
  • Christian
    #71
    A nehéz szin 2. pályáján elakadtam. Az a feladat, hogy 15 év nulva 4 millió készpénzem legyen, és valami olyasmi, hogy évente ki kell elégíteni 40%-os keresletet kenyérből...nos egy évig több, mint 40 % -s keresletem volt, de a feladatoknál a 40-ből csak 1 ment fel. Hogyan lehet ezt a pályát megoldani? Nincs valakinek a 3. pályáról mentése?
  • Christian
    #70
    jah, ok, megtaláltam
  • Christian
    #69
    szintenként hány pálya van?
  • Christian
    #68
    huh, kösz!!
  • rgida666
    #67
    De lehet. Num +/-
  • Christian
    #66
    Sikerült, köszi.
    Nem lehet gyorsítani az időt?
  • rgida666
    #65
    Megnéztem a dolgot...
    Itt nem kell szállítási hálózatot kiépíteni csak farmot meg raktárat ami egyből a boltnak adja az árut. Kezd a jobb felső sarokban lévő városal, ott sokan laknak. Csinálj 2 tehén farmot, az egyik húst a másik tejet termel+csirke farmot. Később csináld meg ugyanezt a másik legnagyobb városba. Sok sikert.
  • Christian
    #64
    de ha meg kevés van, akkor még annyi pénz se jön a kasszába
  • rgida666
    #63
    Az a baj, hogy sok a vonat, ezért magas a fenntartási költség.
  • Christian
    #62
    ezt én is tudom
    Ez már mind megvan, van 10-15 vonatom, jön havi max 80 000-100 000...de így 5 év alatt nem érek el 4 milliót.
  • rgida666
    #61
    Ha jól emlékszem ott a mezőgazdaságból (is) lehet pénzt csinálni.
    Csinálsz egy élelmiszer boltot a városba, mellé egy raktárat, amellé pedig egy farmot. Ezt úgy csináld, hogy a farm közvetlenül a raktárba nyomja a cuccot, tehát nem kell még +1 raktár + szállítási útvonal + szállítási eszközök.
  • Christian
    #60
    Elakadtam az első pályán
    5 év alatt kell négymillót összeszednem.
    Felépítek egy gazdaságot, elis fogy az összes pénzem. 5 év alatt összesen 900k -t tudtam gyűjteni. Hogyan szerezzek sok pénzt?
  • orgik
    #59
    Helló.Elővettem egy régebbi játékot az IG 2-őt és amikor elindítom a szöveg sehol se jelenik meg.valaki segítsen.
  • Andi
    #58
    Köszi! Megoldottam!
  • Andi
    #57
    Emberkék! Volna egy kis pobléma Az IG2 alapban magyarul van meg és a kieg. pedig angolul. Amikor felrakom, egyes szövagaknél, gomboknál " !!!!Unfound text!!!! " szöveg jelenik meg. Egyébként működik minden rendre, csak nem tudok elolvasni dolgokat. Van ötletetek? Köszi előre is!!!
  • Dj Révész
    #55
    emberek van egy olyan problemam hogy nem megy tovabb nekem a negyedik palyatol ha valakinek van savegameja az otodik palya elejerol elkuldhetne nekem nagyon megkoszonnem
  • Atika :o)
    #53
    emberek van egy olyan problemam hogy nem megy tovabb nekem a negyedik palyatol ha valakinek van savegameja az otodik palya elejerol elkuldhetne nekem nagyon megkoszonnem

    [email protected]
  • basic 69
    #50
    MVNR-26HA-LSSZ-80A5
  • basic 69
    #49
    közben rájöttem, köszi.
  • Mighty
    #47
    http://dl.gamecopyworld.com/dl.cgi?mytigt!ace