131
Industry Giant 2
  • Faterx
    #131
    Inkább erre tessenek figyelni!
  • zsolaa
    #130
    http://crocko.com/1907980221/IG2_Addon.Gold_ATI.Nvidia_Mod_setup1.2_test2.rar
  • zsolaa
    #129
    [URL=http://www.easy-share.com/1907980221/IG2_Addon.Gold_ATI.Nvidia_Mod_setup1.2_test2.rar][/URL]

  • Faterx
    #128
    Szia!
    A fél topik erről szól
    Másik: mondjuk Transport Giant
  • vbandi52
    #127
    Sziasztok !
    Segitséget kérek !
    Az INDUSTRY GIANT 2-ről van szó.Installálás után,amikor beállítom a felbontást,grafikus tesztet végez a program,de a piros lámpa miatt nem lép tovább ! /WINDOWS XP2, 1024 RAM/ Komolyabb és nagyobb programok simán mennek rajta, ez nem.
    Tud valaki hasonló termelős, szállítós, terítős játékot ?
  • Apa27
    #126
    sziasztok! valaki tud az industry giant 2-höz magyarítást?
  • vargamate
    #125
    A fixeket meg nem tudom letölteni mert nem adja be a letöltést csak tölti az oldalt:S
  • vargamate
    #124
    Hali én azt szeretném kérdezni hogy új videókártyán már nem fog működni semmiféleképpen? Mert nekem 256os ati-m van és amikor elindítom a kompatibilitásos cuccot akkor leelenőrzi és aztán megint előjön a kérdés és végtelenítődik igy nem tudom elindítani a játékot.Valami tanács?:D
    Mondjuk ez a megoldás:D vonatkozik az ujabb videókártyákra is?
  • TycoonHQ
    #123
    Hosszas utána járás után, végre sikerült megtalálnom a megoldást. :) Nem volt egy egyszerű menet, de úgy néz ki sikerült. Elvileg működőképes 64bites Windows Seven-en is. A megoldás tesztelve lett, Windows XP SP3+Nvidia grafikakártyával és Windows Seven 32bit+ATI videókártyával egyaránt. Akinek egyéb problémája lenne, az kérem jelezze az oldalon! (A chaten vagy a leírásnál írjon egy hozzászólást esetleg küldjön e-mailt!)
  • laca103
    #122
    Valaki hallott vagy látott olyan fixet ami megoldja hogy újabb ATI kártyán is fusson? Linuxon behozza a játékot (WINE segítségével) de kurvahülyén néz ki, amúgy szerintem a virtual box az amin tuti futna mert az egy saját ősöreg s3-trio videókártyát emulál, aminek jónak kéne lennie, én csak most kezdem próbálgatni, mert nekem eredetiben van meg igaz csak NÉMEtül :D
    Na ha tudtok ATI Patch-ot windows 7 64-bit re akkor légyszi osszátok meg! :) mert ZSENIÁLIS játék!
  • Plata
    #121
    Én szeretnék mostis
  • Cefre
    #120
    Hello. nem lesz fojtatása a játéknak? nagyon szerettem vele játszani
  • Plata
    #119
    Nekem is kellene segítség,eredeti játékom van és nem indul el.
  • Faterx
    #118
    Halló!

    Bolti Gold Hun-t keresem megvételre Bp.-en!
  • mukikam
    #117
    helló segitene nekem valaki mert az volna hogy kitermelek mindent a raktárban televan muszály vagyok a termelést le állitani mert nem tudom elszálitani. ebben szeretnék segitséget kérni. hogy kell szállitan. vagy falaki fel tudna venni msnre?
  • Faterx
    #116
    Upp!
  • Faterx
    #115
    Szisztok!

    Mondjatok 1 olyan vid. kártyát(pci-e) amin fut xp/sp3 alatt!
    Isten bizony veszek egyet
  • OliApa
    #114
    Sziasztok! Nekem sem megy Vista alatt az új notimom. Kár érte, a neten nem sok mindent találtam, de nem adom fel. Ha sikerül vmit elérnem, leírom.
  • kissis54
    #113
    Hunor1 kérlek segitsél:
    Sziasztok azt szeretném kérdezni, hogy az összes NVIDIA FIX letöltöttem, GF8600 a kártyám XP nem indul a játék. Itt vagy a [email protected] címemen?
    Köszi előre is a segitséget.
    Milyen mostani GF 9XXX hasonló kártyával megy
    a játék.
  • kissis54
    #112
    Sziasztok azt szeretném kérdezni, hogy az összes NVIDIA FIX letöltöttem, GF8600 a kártyám XP nem indul a játék.Ki tudná megmondani segiteni, hogy használjam az NVDApatchokat a Hunor1 által leírt modszert ki árulja el nekem, hol olvashatom el. Trebucheut illetve Hunor1 nem segitenétek. Itt vagy a [email protected] címemen?
    Köszi előre is a segitséget. Milyen mostani GF 9XXX hasonló kártyával megy
    a játék.
  • Trebucheut
    #111
    Helló!
    Nekem is ez a videó kártyás baj volt, de szerencsére sikerült megoldani a Hunor1 által leírt módszerrel. Csak most szinte az egész játék angol lett. Az a kérdésem, hogy hogyan lehetne visszacsinálni magyarrá?
  • perko
    #110
    A játék nem működik Nvidia Geforce 6xxx és magasabb chip-el. Mivel az Industry Giants fejlesztő csapat nem létezik többé, már nem lesz elérhető valószínűleg semmilyen hivatalos megoldás erre a problémára.
    Innen letölthető azNVIDIA Fix.

    Sajnos én nem tudtam felrakni a javítást, biztos valamit rosszul csinálok.
    Van akinél működik? Tudna-e segíteni?
  • Godaime5
    #109
    Hello!
    Nekem az lenne a problémám a játékkal, hogy mikor szállító járműveket használok és azok célhoz érnek, akkor minusz 2 milliárdom (vagy több) lesz. Ez valami bug, vagy én csinálok valamit rosszul? használok: IG2 GOLD(angol), Nvidia patch 1.2, IG2 patch 2.2+crack, winxp sp3.
  • Cefre
    #108
    Nekem vistám van és amikor installálnám a játékot azt irja hogy grafikai problémák vannak . van rá valami megoldás ,vagy dobjam a fenébe a játékot?
  • Cefre
    #107
    Hello
    Szeretnék érdeklődni hogy lehet felinstallálni a játékot mert nem engedi grafika problémák miatt
  • lacee910915
    #106
    Megvan nekem az IG2 Gold version, de angolul, és szeretném ha magyar lenne. Tudnátok segíteni nekem? (Magyarítás, magyar nyelvi fájlok?)
    email: [email protected]

    Ha nem, akkor esetleg tudnátok mondani egy helyet ahol megtudom venni magyarul az Arany változatot?

    Előre is köszi
  • tomi kft
    #105
    most megvizsgáljuk a gépben lévő grafikus kártya Industry Giant 2-vel valo kompatibilitását

    ez meg mit jelent most kell csinálni amikor rányomok az okra elfeketedik a kép és ujbol ezt irja ki
  • Faterx
    #104
    Persze ha valaki tudná...
  • Faterx
    #103
    Az a gond, hogy ezek csak az addon nal működnek. Az alap hu-hoz kellene engine megoldás de már kezdem feladni...
  • TaPeti
    #102
    Hi!

    Vki eltudná nekem küldeni a magyar nyelvi fájlkat az alphoz éés az addonhoz?Erre a címre:[email protected]
    Előre is köszi!
  • Hunor1
    #101
    Ups
    Találtam valamit remélem segít !!

    Nvidia-mod ami az enginetest exe hibát javítja.Sajna németnyelvű az oldal, de érthető, letölthető a mod, angol readme van aztán a peccsben.
    link:Nvidia-MOD for IG2
  • Hunor1
    #100
    Hello. Én is így jártam.Megvan eredetiben, de az új gépemen nem akar futni. Esetleg van a piacon ehez hasonló gazdasági szimulációs játék ??
    köszi
  • csomyka
    #99
    Hello mindenkinek !
    Volna egy olyan problémám ,h. felrakom a gamet azt irja h nem kompatibilis a videókártya ki veszem a mappából az enginetestet , akk elindul ,de nem jön be e amenü csak az inforóla ,h. mi is az .Elinditom a küldetéseket akk betölt de mihelyst épiteni akarok kilép és hibát írki.
    Mi lehet a hiba?:( Pls segitsen vki nagyon szeretnék vele játszani.
    Előre is köszi : csomyka
  • nikiherceg
    #98
    Na rajtam is kifogott ez a game. Régi gépen tuti menni fog,de az itthoni új vasamon nem megy. Mondjuk a Transport GIant-sem :-( Szal meg vagyok áldva ezekkel a giantokkal :-D Nincs valami okosság rá?
  • linkaska #97
    Van valakinek működő crack-je?Honnan lehet letölteni?Valaki eltudta inditani a valahogy a nem eredetit?Ha igen hogy?Nekem van 3 fajta crack egyik sem jó mert amikor elinditom a játékot hibát ir ki az tg2.exe-re.Lécci segitsetek
  • aussieguy
    #96
    üdv!!! nem tudna valaki ebben segíteni:

    megvan eredetiben a 2 meg a kiegészítője is és nem tom hogy tegyem fel.probáltam már mindent de nem megy.egyszer sikerült de akkor meg nem tom kezdőévnél 1980 utáni időpontokat választani 1980-nál megáll nem enged tovább.please valaki help!!!
    thanx
  • Norbert87
    #95
    hello
    lenne egy olyan problémám hogy: maga a játék elindul megy jól semmi gondom még eddig nem volt vele csak nem tudok menteni játék álást ugyanis akkor hibát ir ki meg azt hogy nem tudja menteni ! Szerintetek mi lehet a baja ?
    Ja és nekem a gold verzió van meg és nem magyar (magyarositást hol lehet szerezni?).A válaszokat előre is köszönöm!
  • laca103
    #94
    FElteszed a gámát. és letöltöd a legújjabb Gamespy-t tehát nem a játékkal együtt installálod
    utána felteszed az 1.2és 1.3 patchot.

    és már megy is

    a gamespy magától elindítja a játékot úgyhogy azzal ne törődj...

    legalábbis elméketben így van...
  • Borgi
    #93
    jo csak hogyankö?! :P
  • laca103
    #92
    én úgyszintén...