60
Help! Grafitty + Tag
  • Coine, The A&O
    #60
    Öröm ezt hallani.
    BKV-s témában leírtam ezt azt az egyik oszt. társamról, aki összetegelte a sulit meg rakás villanyost.
  • Penya
    #59
    Nekem nem az a celom h barmit is osszecsesszek. szoval en BIZTOS nem okozok kart senkinek.
  • Coine, The A&O
    #58
    A lényeh, hogy otthon lapra vagy kijelölt területen rajzolgass, ugyanis nem mindenki kíváncsi menő firkászokra.
  • Penya
    #57
    Hmm, de hogy tudnal engem okositani?
  • ipszilon
    #56
    http://www.graffiti.org/faq/graffiti_intro.html

    ez már angolul van
  • ipszilon
    #55
    bocs, papíron!
  • ipszilon
    #54
    hát igen egy elit még sokat is kereshet a mûveivel. most olvasom a neten, hogy egy manus 68.000 euroért (azaz 73.400 $-ért) adta el az egyik "rajzát" (persze vásznon és nem falon:-))
  • ipszilon
    #53
    http://www.laneta.apc.org/redcom/tag/index.html

    persze csak ha ertész vmit spanyolul (és ráadásul közép-amerikai spanyolul!)
  • The Garrett
    #51
    "kérdezd meg haverjaid véleményét a rajzodrol"

    NEM! ne hagyd hogy más véleménye eltereljen attól amit te magad csináltál!

    Mivel a graffiti lényege végülis az önkifejezés, ne hagyd hogy mások mondják meg mit hova.
  • The Garrett
    #50
    hehe írtad lentebb hogy meg akarod tanulni a fontokat. Ez nem ugy megy hogy leülsz és mint egy könybet megtanulod.
    Picasso sem ült le és megtanult embertrajzolni.

    Ha megnézed a tageket akkor mindegyikben van valami egyedi. (mármint már nem mindegyikben mert a "grafesek" 60% a már csak divatember aki a nagyokat próbálja utánozni.)

    Szóval ezt te magadnak alakítod ki nem megtanulod?
    És hogy hogy kezd hozzá? Ami jön belőled free your mind :) és ha teljesen magadtól csinálsz egyet akkor rossz nem lehet.
  • see.aakogh
    #49
    Szerintem a Graffitit nem igazán lehet "magadra erőltetve" megtanulni. Az jön magától. Probálj rajzolgatni, és ha van elég fantáziád és kézügyességed, bámulatosan szép graffeket lehet csinálni. Probáld meg, ha nem vagy benne jó (kérdezd meg haverjaid véleményét a rajzodrol) akkor ne eroltesd. Lapon kezd, ne egy házfalon, mert akkor csak kárt csinálsz és elcsufitasz egy falat. Ez a gond pesten is. Van pár elit akik nagyon tudnak, és sok ún. "toy" akik csak erőlködnek holott teljesen bénák a graff-hez, divatbol csinálják. Az elitek nem divatbol csinálják azoknak az az életük. Ugyhogy ha nem megy, ne eroltesd, probalkozz massal!
  • Manta
    #48
    Hehe, jó a logód :)
  • Takigabi
    #47
    Nálunk a másik osztály,szerencsére
  • Kou
    #46
    A tag is azért van mindenhol hogy hirdessék magukat más "crew" -oknak, asziszik ezzel hogy hírdetik magukat ismertebvbek lesznek olyan körökben akik elismerik őket, csak azon nem gondolkodnak hogy a sima tagekkel nem lesznek híresek, tudom mi az ábra mert a fél osztályom ilyenekből áll...
  • Kou
    #45
    Penya... figyelj, ajánlom papír ceruza filcek, és kezd el magadtól csinálni, mit kell ezen tanúlni? Semmit, szted azok akik ma olyan szinten vannak hogy szépeket csinálnak ("nem n vagyok a miszter tagmen" fajtákra gondolok) azok meásoktól tanúlták? NEM saját maguk kezdték el..
    Szal neked is magadtól kellene elkezedened még ha másnak akarsz segíteni akkor is!
  • Penya
    #44
    Hat igen. Ha lenne olyan ember a kozelbe. Volt egy haver aki nagyon nyomta, de o most daniaba el.
  • magus
    #43
    sztem ne fontbol hanem vkitol aki jartasabb ebben
  • Penya
    #42
    Hja. Ahhoz kerestem source-t. Mar van par ilyen fontom. Azok jok lesznek.
  • magus
    #41
    tagelosen irni nem lehet megtanulni. max leutanzod vhonnan
  • hen-tes
    #40
    CSő:)
    nem hát
    ismerős vhonnan :)))
  • Gery1980
    #38
    Nyilván, bár a Graffel nincs problémám, ha igényes, és a megfelelő helyen van.
  • Gery1980
    #35
    Tag végülis egy aláírást helyettesítene, amit igazándiból a rajzok alá biggyesztenek, csak sajnos ez nem maradt meg keretek közt, és mostmár mindenhol csak tag van, rajz viszont igencsak kevéske:)
  • Gery1980
    #34
    Szea arc:)Ezt már megszokhattad volna, kis hangulatkorbácsolás, nem kell bemutatni ugye?:)))
  • Gery1980
    #32
    Mellesleg a haverod próbáljon meg saját stílust kialakítani, mert az a nyerő, a firkászok mindíg egymáshoz hasonlítgatják a műveiket, még a tag-eket is, és megy a szívózás, hogy ez erről koppint, az meg arról.Szal a legtutibb az egyedi style én amondó vagyok.
  • hen-tes
    #31
    anyám !
    már megin war&peace :DDD
    és persze gery ottvan :)))
  • Gery1980
    #30
    na ezt már szeretem:)Peace:)
  • Penya
    #29
    Ok. No prob. :) peace
  • Gery1980
    #28
    Sisak, ne haragudj ha nem veszek részt veled bármilyen eszmecserében is, de sajnos ennyire minimálisra nem tudom lecsökkenteni az agyi kapacitásom.
  • Gery1980
    #27
    Jól van, ne húzd fel magad, nem kell mindent komolyan venni, ez a baj veletek, hogy mellre szívtok mindent...
  • Sisak
    #26
    gery agyonbaszlak megkekulsz.
  • Penya
    #25
    Sztem azert te is magadba nezhetnel. Egyebkent figyelemmel kiserem a forumokat csak nem nagyon szoktam irni velemenyt.
  • Gery1980
    #24
    No comment, sisak az igazi IQ FIGHTER.
  • Gery1980
    #23
    Miért idegeskedsz?Én csak kinyilvánítottam a véleményem, de közel nem olyan alpári stílusban mint te kispajti.Nem akarok parazsat gerjeszteni, de ha ide írogatsz a jövőben is, akkor javasolnám, hogy némileg próbálj meg disztingválni, mert itt ez a stílus nem játszik.
  • Penya
    #22
    Helybe vagyunk.
  • Sisak
    #21
    a jo kurva anyatokat.
  • Dynamic
    #20
    Hát természetesen grafitty-t és nemzetközi keresőbe, a magyar keresők valószínűleg töredékét fogják felhozni.Bár nagy sikerre így se számíts, én mondom, egy-két képet találtam csak.
  • Penya
    #19
    "Valakit meg akarsz tanítani, lol...Vak vezet világtalant bazzeg?" Ki kezdett ilyen stilusba dumalni???????? En csak ideges lettem erre. Ami szerintem ertheto.
  • Gery1980
    #18
    Mert ide intelligens emberek járnak nem ilyen trágár parasztfiúcskák mint jómagad.
  • Penya
    #17
    Vegre vki aki normalis! Kosz! De mit irtal a keresobe? Mert nekem nem nagyon jott ossze semmi.
  • Dynamic
    #16
    Oldalt én nem tudok mondani, de szerintem legegyszerűbb, ha beírod valami keresőbe.Én megnéztem próbából, feljött egy pár dolog, ami nem tanfolyam ugyan de van egy-két kép.