60
Help! Grafitty + Tag
  • Penya
    #15
    Mert ilyen faszkaro itt mindenki??? En csak kertem vmit.
  • Penya
    #14
    Honnan szeded hogy az majd ossze fogja baszni? Magadbol indulsz ki vazze?
  • Gery1980
    #13
    Miért az jobb, ha megtanítod valakinek aki a későbbiekben majd összebassza a falakat.Igazi agybajnok vagy haver:)
  • Penya
    #12
    Arra gondoltam h neten van ilyen. Mert akit meg akarok tanitani annak nincs nete.
  • Penya
    #11
    En nem pesti vagyok egyebkent sem. Es csak meg akarom tanulni azokat a "fontokat". En normalis ember vagyok vazze. Eszembe nem jutna epuletekre festeket fujkalni. Szal plz vegyetek vissza a fuckolassal. Thx
  • Gery1980
    #10
    Valakit meg akarsz tanítani, lol...Vak vezet világtalant bazzeg?
  • Penya
    #9
    BANYEEEEEEK! NEM VAGY RAPPER!!! GYULOLOM A RAPET!! AZERT KELLENE EZ MERT VKINEK MEG AKAROM TANITANI!! ES EGY DARAB FALAT NEM FUJKALNEK OSSZE!
  • Coine, The A&O
    #8
    Hát ne tegelj, mert amiatt, ilyen undorító a város részben.

    Mi abban a poén, hogy odafirkálsz vmi olvashatatlant vminek a felületére ?
  • magus
    #7
    lol:)))

    ember sztem hozza se kezdj:)))

    az ilyenek miatt ilyen Budapest. amugy manta joval tobb jo graffitys van sztem. ilyen buzi tagelos "menovagyok osszefujok vmit muha" eembereket kene megverni. de nagyon. a graffitysek azok olyan helyre fujnak ahol nem zavarnak. pl nalunk a sulira siman lehetne fujni, de ehelyett a mellette levo oylyan falra graffityztek ami tiszta mocsok. sokkal jobban nez ki. rajztanarunk is fujt oda...
  • Manta
    #6
    És vannak alkalmanként rendezvények, ahol szabad falfelületet biztosítanak a kreatívabbaknak, de egyrészt ezek ritkák, másrészt többségében ide úgyse az megy el akivel baj van.
    Egy biztos, ha rajtakapok valakit, azt vagy magam verem meg, vagy a rendőrökre, esetleg az összefújkált felület tulajdonosára bízom a sorsát. Lehet, hogy primitív vagyok, de értelmetlen divatot, ami a más tulajdonának a rongálásában merül ki, nem tudok tolerálni.
  • Manta
    #5
    Abban egyetértünk, hogy vannak jó graffitik, de gyanítom hogy a srácból se lesz nagy művész (pár 10 lehet belőlük Mo-on), csak egy azok közül, akik a frissen felújított épületeket összefújják, majd felnőnek, és ha rá is jönnek, hogy baromság amit csináltak, a "folt ott marad".
    Mellesleg nekem már fújták össze a kocsimat, szóval lahet hogy elfogult vagyok...
  • CSOCSO
    #4
    graffity,,kezdjed grafittal kis papperkán.. ennyi a howto
  • ipszilon
    #3
    nekem tetszenek a graffitik, és van közöttük jópár mûvészi! de tényleg! csak az akár, hogy Budapest épületein vhogy nem mutatnak jól. én kijelölnék egy helyet vhol a külvárosban, ahol senkit sem zavar, felépítenék egy óriási falat és oda engedném a "verinvaló patkányokat".
  • Manta
    #2
    Minek, hogy vernivaló patkány legyél?
  • Penya
    #1
    Valaki nemtud olyan oldalt vagy valami ahol ezekhez van howto? Meg akarok tanulni igy irni :)))