127
Beszólok XY-nak!!!
  • CSOCSO
    #40
    hjaaaa váágom..japán gt a legjobb!!:))))))))
  • FREAK
    #37
    nem azt mondom, hogy a rally unalmas, de nálam kimerül az autók és a bukások látványának csodálatában

    nálam az az igazi feeling, amikor a rajtnál sokezer lóerő egyszerre harap az aszfaltba!!!!!
  • Gery1980
    #36
    Jaja, az a tuti.Bár személy szerint én a WRC-t kedvelem, de a szériabajnokságok tényleg nagyon klafák.
  • FREAK
    #35
    biza, az az igazi királyság!! Clio kupa, Astra kupa, Porsche kupa..... meg természetesen a GT és a touring car!!
  • CSOCSO
    #34
    ühm? szériakocsik?
  • Gery1980
    #33
    Persze, erre már a nagykutyák is rájöttek, hogy kicsit egyhangúak lettek a versenyek, na de kérem szépen, ilyen ez a sportág.Van egy tehetséges ember, akit nem tudnak legyőzni, nyilván a legjobb istálló leszerződteti a legtutibb pilótákat, ez is evidens.az pedig, hogy ülljön át más kocsiba...miért tenné, annyit keres mint senki más, de asszem itt már inkább csak a dicsőségről van szó, tehát hülye lenne átülni egy gyengébb kocsiba, asszem ezt senki nem tenné meg.Ha meg valakit zavarnak a technikai különbségek, és a Ferrari egyeduralma, az nézze a szériakocsik versenyét, ott tényleg csak a pilótán múlik a győzelem.:)
  • CSOCSO
    #32
    hja...igazad lehet...de akkor is unalmas a pali...át kéne ültetni ratyibb autoba.. vagy bevezetni ezt a plusz fontos dolgot...
  • Gery1980
    #31
    De ő ,egküzdött azért, hogy a Ferrariba ülhessen...
  • CSOCSO
    #30
    sumi meg unalmas...
    egyszer ültessék már be a jaguárba..kiváncsi lennék hol végezne...egy f1 idány akkor izgalmas ha sumi kiesik, vagy törik alába:)))
  • CSOCSO
    #29
    jimmynek minek??
  • CSOCSO
    #27
    :)))))))))))))))))))))
  • CSOCSO
    #26
    ezt akartam éppen mondani.. ne második jános pálrol sem akarok semmit mondani..fél halottrol is vagy jót vagy semmit..
  • FREAK
    #24
    Hussein??
  • Gery1980
    #23
    Szóljunk be II. János Pál apónak:)
  • Gery1980
    #21
    Igen, ebben van valami.Majd szombaton kipróbáljuk egy tapadókorongos stukival:)
  • Gery1980
    #20
    Nem, ezt hívják forum bug-nak!:)
  • FREAK
    #18
    ez fix, de ha nem hiszed, gyere át, a kezedbe adok egy stukit, és próbálj olyan szögben hadonászni, hogy a golyó a jobb halántékodon menjen be, és bal füled alatt jöjjön ki :))

    elég tanulságos project lesz :)
  • Gery1980
    #17
    Mondjuk te ezt jobban vágod, hiszen majdnemhogy szomszédok voltatok:)
  • Gery1980
    #16
    Úgy gondolod?:))
  • FREAK
    #15
    a királyt a nagyobbik fia végezte ki, mert verte az anyját....
  • Gery1980
    #14
    Halottról vagy jót, vagy semmit, szal ebbe ne menjünk bele.De aki részegen pisztolyal hadonászik az magára vessen:)
  • FREAK
    #13
    Jimmy egy agresszív lúzer volt, pénzért az anyját is megverte volna.
  • Coine, The A&O
    #9
    Minden nap halnak meg emberek és mégis nyitnak témákat az emberek, akkor most mindenki ízléstelen ?
    Jaaaaa...szóval csak Dzsimmi érdemli ezt meg............AHAAAAAAAAAAaaaaaaaaa.............
  • CSOCSO
    #8
    Szóljunk be nemértemnek:))
  • CSOCSO
    #7
    pppffff akkor most a kurva anyámat vagy mi??? ezen mi az izléstelen.. talán kérjek bocsánatot??mert éppen ezen a napon hoztam ezt létre..és mi köze van ennek a jimmy halálához??
  • magus
    #6
    ez a vilag legszanalmasabb dolga. jimmyt siratni
  • Coine, The A&O
    #4
    Tudja, hogy hogyan kell a médián keresztük a sz*rból is pénzt csinálni.
    Nem szeretem se a zenéjét, sem magát a palit sem, sem azt a sok "együttest", akiket ő szabadított Magyarországra.

    Amúgy nincs vele semmi bajom, ez mind magánvélemény.
  • CSOCSO
    #3
    be ám:)
  • CSOCSO
    #1
    Claudia show által felbátorodva csináltam eme topicot..mindíg szúrjunk ki mi is egy sztárt és jöhetnek az anyázások és dicséretek.. kozsórol annyit hogy engem rohadtul nem érdekel sem az ember sem amihez köze van (majd szoljatok ha GC vel játszik vagy Suprája van :)
    szvsz ügyes és okos ember mert elért valamit és ezt okosan csinálta... a zene amit csinál nem kaka..mondjuk egy terrordrom vagy punk zene szarabb szvsz..soha nem hallgattam és nem is akarok ilyen sáj gáj zenét hallgatni.. az a fasz szemüveges meg nemtom hova ugatott ha rock os volt..ofkorsz hogy nem hallgatná kozsót.. ahogy én sem... nah mindegy...ti hogy vagytok kozsóval? tudom sokan anyázni fogjátok...