186
Amdről intelre?Intelről Amdre?
  • [Walaki]D`Lair
    #137
    pffff....:))))
  • [Walaki]D`Lair
    #134
    asszed neked írtam teee...:)))

  • Lazarus
    #133
    Az azért érdekes lehet hogyha nem tudod rárakni a ház oldalát mert túlmelegszik az egész :) Aztán így lőttek az esetleges hangszigetelésnek
  • Mike at home
    #131
    es kit erdekel hany fokos

    ja. de te klinikai eset vagy :))))
    neked szabad :DD
  • [Walaki]D`Lair
    #130
    Ja és 900-as TBirdem volt előtte.......
  • [Walaki]D`Lair
    #129
    P4 2400, Gyári dobozos intel hűtő, kurva halk, max 45,46 fok.....
  • Pheel
    #128
    Hol volt ebbe beleírva, hogy én is?
    Az sem volt beleírva, hogy az AMD-sek hazudnak.
    Te paranoiás vagy esetleg üldözési mániás van :)
  • Mike
    #125
    Jó. Nekem végül is édesmindegy. Nem dolgozom az AMD-nél. Mindenki azt vesz, annyiért amennyiért jól esik. Még csak nem is a pénzemet szórja.
  • Pheel
    #124
    Sokan hisznek a "Járt utat a járatlanért ne hagyd el" elvben és ez így is van rendjén. Ettől még nem lesz valaki sznob, csak nincs kedve szopni. Még akkor se, ha mások váltig állítják, hogy nincs szopás.
  • Mike
    #123
    Bocs. Senki nem mondta, hogy Isten vagyok, akinek minden szava szent. És nem is hiszem azt. Ez csak egy vélemény.
    Nekem tök mindegy ki mit vesz, max azt mondom aki leszólja az amd-t, de még életében egyszer nem próbálta, és csak az Intel jó, mert azért mert csak, az sznob.
  • JaFFa
    #122
    Nem attól valaki, hogy AMD-je vagy Intel-je van-e. Egy kicsit fogalomzavarban vagy! Pontosan az a sznob aki lenéz egy másik embert azért, mert annak másmilyen dolgai vannak. (PC-je, autója, csaja). Előbb nézz magadba mielőtt lesznobozod a másikat! Lehet, hogy nem is úgy van, ahogy te gondolod!
  • Mike
    #121
    Aki sznob és sok pénze van vegyen csak intelt. Akinek esze volt, és egyszer kipróbált már AMD TBirdöt, Duront, XP-t, az tudja, hogy semmi bajuk, az nem fog intelt venni csak azért, hogy verje a nyálát, hogy ugyanazért a teljesítményért 2x drágább procit vett.
  • cypher
    #119
    Én meg rendszeresen alszom XP2400+és CoolerMaster
    CP56J31C-A1 mellett,max 46fok...
  • Borg
    #118
    P3 1400B Titan D5TB3 max terhelés 36fok. És én aludni is tudok/merek mellette.
  • Mike at home
    #117
    szivesen
  • Csibe13
    #116
    Athlon 2000+ Coolermaster HSC-V62-es hütövel max terhelés: 47 fok...
    Kis inteles nyaslenkák...
  • Borg
    #114
    Köszönjük az önjellemzést.
  • Mike
    #113
    Az is hülye aki amd-ről intelre vált

    (ez az én véleményem. nem olvastam még el egyetlen hozzászólást sem)
  • akyno
    #112
    Lehet, hogy az lenne a legegyszerübb, ha beruháznék egy komolyabb AMD-s összeállításra, szerintetek 150 ezerből milyen gépet tudnék összerakni? (összerakatni)
  • MP_
    #111
    Ha töltögetni szeretnél akkor vegyél egy 80 GB vinyót. Ha filmet nézni, akkor egy 800 MHz procit, ha zenét hallgatni, akkor egy SB Live!-ot vagy más "minőségibb" hangkártyát.
    Az élet pénzbe kerül.
  • Pheel
    #110
    Az író, a hálókártya(ha PCI-os) és talán a hangkártya maradhat. Meg a vinyó hurcolászni. A többiből újat vennék.
  • akyno
    #109
    Van egy Compaq Deskpro EP/SB Series gépem, 4,2GB vinyóval, 256MB Ram, Asus AGP-V3800 videókártya, Creativ Labs SB hangkártya, PII 400MHZ proci, floppy, LG52x cd rom, LG48x24x48 cd író,hálókártya.
    A gépet főleg internetezésre használom, de szeretnék filmeket és zenéket letölteni, tehát multimédiás használatra is jó lenne feltuningolni, azonkívül több op.rendszert szeretnék használni.
    Érdemes ezt a gépet fejleszteni, vagy inkább gyüjtsek egy újjabb gépre?
  • MP_
    #108
    Nem tom, ugy lattam mostanaban arban nem sok kulonbseg van a ketto kozott. Vegyel AMD-t, akkor kiegyensulyozottabb a piac. Akkor nagyobb a verseny, alacsonyabbak az arak. Vagy keszits sajatot.
  • oneal1
    #107
    akkor lécci nézzen vissza mindenki a topic elejére és várom az ötleteket hogy intel vagy amd???
  • [Walaki]D`Lair
    #106
    Hát ajánlanám a Tony Hawk féle deszkákat...állítólag jók, csak a csapágyakat kell gyakran cserélni....
  • Cnut
    #105
    Én most váltok AMD-re. Milyen deszkát vegyek?
  • [Walaki]D`Lair
    #104
    Dehogyis!!! A Transmeta Crusoe a király!!!
  • [Walaki]D`Lair
    #103
    jaja...De vetted már le? >:))
  • seri
    #102
    A te 1800MHz-d 24dB-vel ugyan az mint az én
    1400Mhzm szintén 24db-vel. Csak az enyém AMD.
  • Lazarus
    #101
    Ezt végülis érdemes letesztelni, lehet hogy a nagy hőtágulás következtében lerobban a borda a helyéről nem?
  • [Walaki]D`Lair
    #99
    Nekem meg [email protected] GA-8PE667 Ultrával...Ez is rettentő szuper....
  • [Walaki]D`Lair
    #97
    Nos ez nemegészen van így....EGYES PROGRAMOKBAN IGEN MÁSOKBAN NEM......
  • cypher
    #96
    24dB-mond valamit neked??
    És ha 1800MHz-el kombinálom???
    Titan D5TBAL-hűtő,és központi fűtés....
    Az intel ezt a teljesítményt 2Ghz felett adja le...Tapasztalat.
    Ennyi érv elég???
  • Evil
    #95
    ameddig birja.Altalanos recept nincsen.
  • oneal1
    #94
    ja és boldog újévet mindenkinek!!!!!!!!!
  • oneal1
    #93
    nemtudjátok a 2600+-t meddig lehet húzni?
    mega p4 2,4 ghz-est?
  • [Walaki]D`Lair
    #92
    És vette már le bármelyikőtök a bordát menet közben????.....
  • seri
    #91
    Akkor valóban leálitja az alaplapot.
    Ha megfognád a ventit, hogy ne forogjon némileg más lenne a hejzet. Mindegy az AMD a király.
  • izb
    #89
    Ja ja !!
    Nekem külön van a proci venti,meg a hütöborda.
  • seri
    #88
    Hogy kapcsoltad ki?
    Lehuztad az alaplaprol?