91
Mi olyat tettél, amit szerinted nem is tettél?
  • TheZsenyka
    #10
    Vazzmeg... :) BOOT... lebuktál... :)
  • Coine, The A&O
    #9
    Merészen ismerkedtem bizonyos szépséges lányokkal, a szépséghiba csak az volt, hogy általában mindegyik mellett volt egy barokkszekrény kiadású pasi is.
  • Gladiator
    #8
    coine! díjaznám, ha leírnád, hogy mi történt akkor!
  • The Garrett
    #7
    hmmm vitorlástáborban éjfélkor? (mindegy sötét volt) lementünk a stégre[illuminált állapotban] és bezuhantam persze nem tudtam úszni :/ ez a nem kellemes emlék.
    "Kellemesebbek" -Oszt. kirándulás Debrecen: részegen beintettem osztályfőnöknek egyet, behánytam a szobályuk éle, aztán hazaküldtek

    Na de most jön a szilveszter :)
  • BOOT
    #6
    Ehh szép emlékek.
    Osztálykiránduláson (3 napos Pécs/Orfű) elmentünk discoba (ami nem is volt) és ott sramli zenére pogóztam majd a többiek szerint elhelyezkedtem egy pad alatt és a kiömlött sört nyaldostam a fűről.:)
    Ja apropó és hazafele lerókáztam valami parokiának a lépcsőjét.Pedig én egyfolytában azon röhögtem ,hogy a többiek mnnyire k.o.-k.
  • Coine, The A&O
    #5
    Ebben az évben Popsi Szigeten...hát tettem ezt azt, amit tiszta fejjel nem csináltam volna meg, csoda hogy még élek.
  • Hunnenkoenig
    #4
    Ja, ma mar vagy 15 eve nem ittam alkoholt (legfeljebb egy korty pezsgöt szilveszterkor).
  • Hunnenkoenig
    #3
    Mi egyszer augusztus 19.-et ünnepeltük :-))) es allitolag legyeket kergettem es hangosan enekeltem.

    En ugy emlekszem, hogy vegig öntudatomnal voltam, de a haverok valtig allitgattak, hogy igy volt. Maig sem hiszem el nekik :-)

    Egyszer viszont tudom, hogy total black-outom volt. Ugyanis beültem a metroba szilveszterkor az egyik vegallomason es egy pillanat alatt eljutottam 5 megalloval tovabb. Ugyanabban a testtartasban (elöre hajolva, könyekkel a terdemre tamaszkodva es kezeimet összekulcsolva) eszmeltem fel. Nekem nem tünt fel semmi, nem aludtam el vagy ilyesmi, de tökre kiesett az a par megallo.
  • Manta
    #2
    Nincsenek ilyen öntudatlan durvulásaim, de volt már, hogy arra ébredtem fel, hogy a fejem hátradöntve, kinyitom a szemem, előrenézek: piros lámpánál állok, én vezetek :) Pár másodperc kimaradt akkor.
  • Gladiator
    #1
    Mi olyat tettél illuminált állapotban amire egyáltalán nem emlékeztél, csak a haverok mondták másnap? Nekem eddig semmi durva, csak vmi fával smároltam, szökőkútban fürödtem, a fő tér közepén képzeletbeli cápával ordibáltam, hogy ne egye meg a fókákat, meg egy csomó csajnak szerelmet vallottam, és próbáltam őket egy kis sexre invitálni. Nektek?