91
Mi olyat tettél, amit szerinted nem is tettél?
  • Enosh Chan
    #91
    Honnan? Nekem is o mondta el :D:D
  • Gladiator
    #90
    képet!
  • Enosh Chan
    #89
    Ez a topic is csak evente fog feleledni?

    Seggreszegen tavaly lesmaroltam a hosszahju haverom mert azthittem a volt baratnom...
  • Skynet723
    #88
    6an vettük 3 rugeeszbe került....tehát nem nagy áldozat..+ még jönnek a csajok....hááát ők nem biztos h hoznak....de nem baj....velük csak nem lesz bunyó xD
  • Gladiator
    #87
    hát, ha a pia 20.000be került, de 50en lesztek, sok minden nem fog történni, hacsak a összes piát nem 6an isszátok meg, mert akkor lesz ám bunyó.
  • Skynet723
    #86
    Mit fogunk ma művelni xD

    A pia 20 000-ba került :S....
    Hát de gondolom nem csak mi vagyunk ezzel így :D !!

    BUÉK!!!!!
  • PíszLávJuniti
    #85
    [apró]beszartál nagymutertől ?
  • PíszLávJuniti
    #84
    és a barna folt mitől lett ?
  • Skynet723
    #83
    up


    Jó topik elveszve!
  • FtranX
    #82
    hehe, jó topik!

    buli után gyakran megyek nagyanyámhoz, mert ő közelebb lakik..
    Reggel ébredezek, szemem még csukva...majd szétrobban a fejem. Cipő van rajtam. Nedves a párna... Szem kinyit, hatalmas barna folt a párnán és a padlószőnyegen. Jönnek a képek, hogy nagyon készen próbálom bepötyögni a kódot a lépcsőházban, aztán beesek a lakásba, nagymutter áll az előszobában, émmeg egy szónélkül be a szobába, csatt az ágyra...szörnyen forog minden. :D

    az útra odafelé azóta sem emlékszem.

    másik eset: kocsmában sörözés-töményezés haverokkal.
    Emlék: fexem az asztalon, egyszercsak haverom nyakambaönti a sörét, elindulok kifelé. Következő történés: kapaszkodok egy kerítésbe kb. két km-rel arrébb, nemtom miafax van. nagynehezen előbányászom a telómat, egy halom nemfogadott hívás.
    végül valahogy elvánszorogtam a nagymamihoz. :D

    másnap iderült, hogy olyan 1,5 óráig voltam zombi. a pólóm állapotából ítélve inkább hátoncsúszva közlekedtem. a haverok közben meg nemtudták, hogy hovatűntem és ők hívogattak. :D
  • Skynet723
    #81
    Hejjjj de jó ez a TOPIK :D!!!

    Most olvasgattam es kurva jooo xD végig aszaltam... :)

    ÉN olaszba voltam ugy bebaszva hogy csak a képekből emléxem mindenre :D
    Volt ott Amerikai, cseh, és OROSZ CSAJ IS :S

    Mondjuk nem mindeggyik volt szíp de lehet hogy "akkor" szépnek láttam :D

    Nah irjetok még én is nyomok csak not have a time! :(

    DE ez a topik mindent visz!!

    Alkeszek igy tovabb!!! :D
    De csak mertekkkel :D
  • Gladiator
    #80
    topic up
  • GregSB
    #79
    A francba... majdnem ráhibáztam :DD
  • Raszkolnyikov
    #78
  • [HUN]PAStheLoD
    #77
    ilyen volt velem is .. felkeltem 7kor .. párnák között, tök frissen. minden rendben volt, szombat volt. Aztán eltelt pár másodperc/perc ... és rájöttem, hogy igazából nem tudom, hogyan kerültem abba az ágyba [hamar rájöttem, hogy a saját ágyam] .. nem volt semmi emlékem pár percig.. aztán amik jöttek, azok meg nem voltak túl kellemesek [hip hopp jött vuk. többször.. aztán egyszer be a ruhatárba :D na ekkor dobtak ki több ismerősöm állítása szerint :]] viszont még a cipőm se lett olyan :D
  • [HUN]PAStheLoD
    #76
    LOÁL :D
  • Prank
    #75
    Itt az apád. (Igen, van Sg-s regem)

    Gyere fel a dolgozószobámba. Beszédem van veled.
  • Gladiator
    #74
    kamu, apámnak fent van a dolgozó szobája
  • GregSB
    #73
    Jóhogy :DDDD
  • Raszkolnyikov
    #72
    ez most kamu?
  • bela333
    #71
    :D
  • GregSB
    #70
    Itt az apád. (Igen, van Sg-s regem)

    Gyere le a dolgozószobámba. Beszédem van veled.
  • Christiansen
    #69
    Én egy házibulin csináltam, hogy a nagy öröm közepette részegen beírtam a telefonom emlékeztetőjébe nagy nehezen, hogy B. hazavisz másnap kocsival, ám reggel már nem emlékeztem,hogy én írtam bele, és mutogattam büszkén neki hogy ááá, milyen rendes már tőle...hát elég ciki volt,de azért hazavitt:Ddd
    Később tudtam meg hogy én írtam bele.
  • Gladiator
    #68
    most szombaton iszonyat benyomtam egy szülinapi bulin. negyed 3kor értem haza. levetkőztem teljesen, csak zokni meg talán boxer maradt rajtam és lefeküdtem. viszont a sötéttől elkezdtem szédülni és rámjött a hányinger, ezért gyorsan felültem és felkapcsoltam a lámpát. és itt kúrtam el. ugyanis elaldutam ülve:) apám hajnali 5kor felkelt, mert vmi világosságot látott a szobámból, és mikor bejött mit látott? drága egyetlen fia pucéran alszik ülve az ágyán. elkezdett ébresztgetni, nem keltem fel. Felkeltette anyámat, együtt próbáltak, de csak motyogtam össze-vissza... reggel semmire sem emlékeztem, nem is értettem előszőr, hogy minek veszekednek velem.
    másik eset ugyanígy, tök részegen hazamentem, befekszem, jött a hányinger, felkeltem, villany fel és elaludtam.
    apám ismét olyan hajnalban felébredt, bejön rámordít, hogy mi a szart csinálok. felugrottam, azt csak akkor láttam, hogy kabátban, sapkában, sálban fekszem. mondtam neki, hogy csak esemest írtam és elaludtam közben. benyalta:)
  • [HUN]PAStheLoD
    #67
    loál :DDDDD
  • hen-tes
    #66
    haveromat átvertem hogy összejött egy csajjal diszkóba pedig nem
    HÁHÁ!
    /=) jó volt ?
  • [Walaki]D`Lair
    #65
    Osztánykiránduláson idén egyik spanom autóval jött és este 11 körül kimentünk vele 4-en még piáért, de mivel rajtam kívül mindenki ivott én vezettem...na mondom kicsit kipróbáljuk a verdát, kis kipörgetés, kis farolás kis kézifékes, mindennek eredményeképpen az anyósülés mögött ülő csaj tarkónhányta az autó tulajdonosát...:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • cSuwwi
    #64
    A durvábbakra nem emléxem, de szerintem a haverok sem. (Ezek volt a durva piálások... :)

    A lightosabbak, amit utólag meséltek, hogy a törzshelyünkön hátramentem rókázni a wc-be, és állítólag a wc csészével együtt jöttem vissza... :Ð
  • magus
    #63
    Hát én sajnos csináltam pár hülyeséget, de nem irom le, meg most is szállóige amiket mondogattam:D
  • G@b0r
    #62
    Nekem a legdurvább eddig az volt amikor egy házibuliból indultam el reggel 5kor és délelőtt 11-kor értem haza. Közben mi történt azt nem tudom :)
  • [HUN]PAStheLoD
    #61
    de nem :)
  • Punker
    #60
    dehogynem nosztalgiázni jó :))))
  • [HUN]PAStheLoD
    #59
    hümm hümm ;]

    dejó topic csakhát inkább kihagyom az élménybeszámolót mert lehet hogy nemteccene nekem se :D
  • Hamed
    #58
    Hálistennek nem gyűlt senki, fater szerintem nem örült volna, ha reggel fogdáról kellett volna kihoznia:))

    Pedig állítólag be van kamerázva az egész tér, remélem jót mulattak a kamu desztók az örsön...
  • Punker
    #57
    Gombavató utolsó emléke hogy elkezdtem a külker tanáromnak énekelni a 100 bakancsban 50 skinhead van című örökzöldet, és tetszett neki :)))))
  • Kata
    #56
    Na és gyűlt a tömeg?
  • Lynx_TWL
    #55
    "felmásztam a Hősök terén Árpád vezírünk lovára és állítólag revizionista és uszító szónoklatot tartottam pár helyi hajléktalannak."

    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Hamed
    #54
    Érettségi bankett után macskarészegen felmásztam a Hősök terén Árpád vezírünk lovára és állítólag revizionista és uszító szónoklatot tartottam pár helyi hajléktalannak. Eközben egy osztálytársam ruhástul megfürdött a városligeti tóban.

    Hejj, régi szép iskolaévek...
  • Match
    #53
    Hát, nekem ilyen durvák nem voltak...pl első berúgásom után vidáman beszélgettem a barátaimmal, gondolván hoyg én mindenre emléxem...Persze aztán mondták hogy kifeküdtem a padra, aztán jöttek mondani hoyg keljek vel, én meg nem akartam...meg hogy belefeküdtem a szökőkútba....
    Én úgy emléxem (ha minden igaz :)) hogy azóta ilyen nem volt, bár még ki tudja mit mesélnek :)
  • VinylToy #52
    Jó én befejeztem, egy megállapítás volt és kész...többet nem szándékozom ideírni!