588
Infiltration 2.9 - the best realmod!
  • Lalee1
    #588
    csá all! csak azt akarom mondani, hogy én most hallottam erről a gammarol és nagyon bejön amit meséltek de sajnosnem indul el vmiert? kell vmi patch UT alá hogy menjen vagy én vagyok balek?
    ezt irja ki ha elinditanam:
    Az eljárás belépési pontja(!OnVScroll@WWindow@@UAEXIJ@Z)nem található a DLL-ben(Window.dll)
    szal ha tudja vki esetleh mi lehet a problem akko irhatna én szivesen tolnám ezzel!! előre is köszi ha vki ír egyaltalán mert ugy látom kihalt pöppet a topik.
  • Ron Ragm
    #587
    nyomja ezt még valaki?
  • [Rush]
    #586
    Bad News
    Posted by: erehwoN on Sunday, October 02, 2005
    It is with a heavy heart that I inform everyone Sentry Studio's project on the Source engine has been cancelled. This decision was not reached lightly, but the simple fact is due to a cumulative lack of free time and various other factors present from within the team, work on Half Life 2 has ground to a halt. This may not come as a surprise to some people, but we are sorry for the disappointment. This does not mean Sentry Studios is disbanding, but do not expect any release "soon." We will keep an eye on engines in the future to see if something comes along that piques the collective interest of the team enough to begin development of another project. We would also like to take this chance to thank all of our fans for their tremendous support given to us over the years. For that, we are eternally grateful. It has been a great ride, but hopefully this will not be the end. We will all just have to wait and see what the future holds.
  • CSOCSO
    #585
    wow... pls majd informalj!!!
  • Gábor
    #584
    A klánomban van az egyik fejlesztő grafikus, és ő még nem erősítette meg, hogy végleges lesz ez a motor!
    Még mindig az ut2k4 és a hl2 között vacilálnak, amennyire én tudom.
  • CSOCSO
    #583
    HL2 Progress
    Posted by: anonymous on Sunday, June 19, 2005
    Even though things seem somewhat quiet around here, progress has been made on our next project. Current features include free aim, vectorized aiming, leaning, and a unique gametype. What is vectorized aiming you ask? Instead of a simple cone fire that many games employ, the player's movements visibly affect their weapon, which always shoots exactly where it is pointed. We are also experimenting with ways to rest weapons upon objects, in a manner other games do not. The leaning has been implemented so you have full posture control, allowing the player to not only lean left and right but up and down as well.


    ugy nez ki jon HL2 engine ala az uj INF.. es a fentieket olvasva azt kell mondnanom uber dolog is lehet ujra ebbol az INF bol...

    /atnevezne valaki a topikot: Infiltration realmod ra?/
  • CSOCSO
    #582
    rul ez:)
  • Lacc
    #581
    Én nem tudok róla hogy játszanék :)
  • Ron Ragm
    #580
    Játszik ezzel még valaki rajtam kívül?
  • CSOCSO
    #579
    hja:) nemtom.. mostansag semmit nem nyomok pc-n.. megvan a gc.. van ra 2 jo jatekom.. elvagyok neha.. most jon a harmadik..aztan majd a negyedik ( f zero es mgs
  • Adi
    #578
    Mindenki punnyad?:)
  • Adi
    #577
    Na mi van?
    Senkise nyomja?
  • CSOCSO
    #576
    es jo az 576. uzenet...( vagy mar megvolt es azt kimoderaltak...szoval..
    VEGRE MEGVAN AZ UT.. meg az inf.. stb feltettem fut mint atom.. 30 fps el zokkenesmentesen full highban minden..aztan rajottem hogy softwares modban futtatom

    d3d ben 75 fps el full highban akcio kozepette.. VEGRE VAZZE nem 10 fps!!!! aaarghh..szal Gabe.. remelem olvasod.. VAGYOOOOOK bar most jo sokat nem leszek netkozelben
  • Adi
    #575
    Mhh mondjuk az is igaz.. :)
  • Forrest Tomee
    #574
    Minek? A netes játékhoz nem kell.

  • Adi
    #573
    Nem tudjátok, hogy hol vehetnék eredeti UT-t???
  • Gábor
    #572
    "Hova tűnt a CET? Hova tűnt a CET?"
    Mi van veletek? Nagyon ritkán játszotok! Nagy sebességgel irány vmelyik szerver, és ne álnéven gyertek, nem kell szégyenkezni az egyetlen magyar klánnal!
  • Forrest Tomee
    #571
    Szerintem nem.
    Ez az első szériába ment mikor még nagyon gyerekcipőben volt az INF. Egyébként érdekes volt UT mapokon játszani :o) Bár most azért sok map van az INF-hez, bőven elég.
  • CSOCSO
    #570
    pppf.. ilyneről régebben se hallottam:))))
  • Ron Ragm
    #569
    Nem lehet vhogy beállítani h úgy játszani a sima UT-vel h csak a fegyvereket cserélje le (mint a régi infben)?
  • CSOCSO
    #568
    régi sivatagos pálya volt felújítva...
  • Mighty
    #567
    Hat nem tudom, amilyen szar palyak vannak abban a muvie-ban.... Viszont a honlapra kitettek 4 kepet 2 palyabol. Azok mar sokkal utosebbek kinezetre.
  • CSOCSO
    #566
    nekem tetszett...jo grafja van legalábbis a régihez képest állatira tetszik..persze nem egy doom3... a fizika meg álladék..:)
  • Tikal #565
  • Tikal #564
    lehet, de nekem nem tetszett az SF video
  • Forrest Tomee
    #563
    2 malomban őrlünk :o)
  • CSOCSO
    #562
    pppff vazze nah elég:) azt se tudjáétok miről beszéltek:) vki az INF ről beszél vki meg az SF ről.. hagyjuk az SF et.. az gagyibb abban lövöldözött 5 embert egyszerre stb.. szvsz ha már nem inf.. akkor is Cs helyett inkább SF!!!
  • Adi
    #561
    Kicsit vissza esett a topic!:)
  • Adi
    #560
    "lassan haladni, becserkeszni az ellenfelt, stb"
    Őőőőő hát sztem itt nem lehet sokat futkározni. Ha sokat pattogsz úgy lelőnek mint a huzzat.. Úgy, hogy én egyáltalán nem értek veled egyet. De hát ezért fórum a fórum... Mindenkinek más a véleménye.
    De mondjuk én már jobban szeretem az olyan gameket amikbe van egy kistörténet(Moh, de azt se szeretem mp-be). Kicsit unalmas számomra az fps. De hát ez én vagyok.
  • Tikal #559
    lol, te nem láttad a videot? strike-force.com, ha ez neked taktika meg real, akkor fogalomzavarban vagy....
  • Forrest Tomee
    #558
    "nekem elég rohangálos volt, futok és közben lövök ezzerrel egyzsere 5 ellenséget,"

    LoL, te botokkal vagy neten játszottál?
  • Mighty
    #557
    SF-rol nem beszelek, mert meg nem jatszottam az ujjal. Inf-rol.
  • CSOCSO
    #556
    te miről beszélsz? mert mi az SF ről
  • Mighty
    #555
    Most, hogy mondod, tenyleg!
    Nem adja nekem vissza azt az erzest, amit AA kozben tapasztalok. (lassan haladni, becserkeszni az ellenfelt, stb) Valahogy a sok extra kozott elvesz a jatekelmeny :(
  • Tikal #554
    nekem elég rohangálos volt, futok és közben lövök ezzerrel egyzsere 5 ellenséget, lol, ilyen quake es feszultséglevezetőnek biztos jo :)
  • CSOCSO
    #553
    hát azért nem oylan szar az SF...:) de INF rulzik:) Louisék kezdenek ráérezni.. nemsokára mindenkinek kampec.. psrsze addig várni kell.. még nekem sincs értelmes gépem hhez a gamezhoz...
  • Mighty
    #552
    En mondtam....
  • Tikal #551
    gagyi hentelés az egész :)
  • Mighty
    #550
    www.strike-force.com
  • CSOCSO
    #549
    hiho.. tudom milyen a katona...jo a poharas kép.. és nemtom hogy kell használni azt a bombát.. vki olvassa el a manuál-t pls!..köszike