588
Infiltration 2.9 - the best realmod!
  • Gábor
    #48
    Csak így mezítlábasan patrol vagy van jelzője is ezeknek formációknak? Ezt komolyan kérdezem.
  • CSOCSO
    #49
    egy kis visszatekintés:
    Hustler_hu
    2001. szept. 03. 10:19 | Válasz erre | #3

    Hehe ... en is akartam neki nyitni topicot ... de megeloztel .
    Akkor en irok 1 kis elmenybeszamolot . Infiltrationnal meg akkor talalkoztam amikor meg nem volt netcodeja , tehat csak botok elleni harc ment es mar akkor nagyon megtetszett . A jatek lenyege abban rejlik hogy ez REAL mod azaz tenyleg valos harci korulmenyek lemodelezese . Ez mar akkor latszik amikor elkezdunk vele jatszani ... NINCS CELKERESZT , mivel az eletben sincs itt sincs ... celozni viszont lehet mint ahogy a valos eletben itt is a fegyverrel ... azaz felemeli a fegyvert a celzashoz . Ha valaki tenyleg valos haborura kivancsi , es a sajat kepessegeire az okvetlenul probalja ki . (pl. ebbol a modbol latszik hogy a CS mennyire messze all attol hogy real modnak tekitsek)



    DrAK 2001. szept. 03. 15:40 | Válasz erre | #11

    "Egyébként ha már célkeresztr?l is szó van a CS-be ki lehet kapcsolni ezt az opciót és akkor ugyanott vagyunk."
    HEHE, CS-ben akkor hogy célzoL???:))) Nem tünt fel, hogy vállhoz kell emelni a fegyvert???

    " Az igaz, hogy lehet benne sprintelni, de a folyamatos shift nyomvatartása mellett, már igen nehéz ugrándozni és kerülgetni a lövedékeket."
    Mi ez Matrix, hogy ugrándozva ki akarod kerülgetni a lövedékeket?Amugy be lehet állítani hogy ne kelljen végig nyomni ...tudod itt már erre is gondoltak...

    " Az osztályba sorolás meg megint nem túl szimpatikus, mert az a néhány fegyver amit
    kapsz nem valami fényes."
    Miről beszélsz, ilyen nincs is az INFben!
    Olyan fegyvert veszel amilyet akarsz, csak győzd energiával, ill. pénzel!
    Ha kát nagy fegyverted van, nagyon hamar furcsán fogod venni a levegőt egy pár méter sprint, vagy néhány ugrás után:)

    "de akkor arra ott van az Operation Flashpoint és lehet vele multizni is."
    Ha azzal multizol egy jót, akkor gratulálok neked!
    Talán 7-e után mikor kijön a dedikált szerver peccs, de sajna nem túl biztatóak az eddigi eredmények a beszámolók alapján:(
    Azért remélem jó lesz!

    "Mindenesetre azért leszedem a 2.86-ot, hátha történt
    benne olyan, amiért érdemes lesz esetleg játszani vele,"
    Renbgeteget változtattak, de nem a te igényeid szerint, még lassabb lett(séta van,jogging van, a sprint inkább csak menekülésre ill. előrenyomulásra van, lőni nem lehet közben) még realisztikusabb lett(sokkal), a submachine gunokat viszont legyengítették, ennek talán örülni fox (most már 3-4 lövés is kell testre)!

    Az a véleményem, hogy te 2 percet sem játszottál ezzel, azt is gondolom offlineban, ráadásul a 2.85-tel!
    Én tudok véleményt mondani a kedvenc játékodról, mert az elsők között játszottam vele, éppen ezért 2 év alatt meg is untan, és valami komolyabbra vágytam, amit az INF-ben, vagy az OFP-ben megtaláltam!



    © ATi 2001. szept. 03. 19:54 | Válasz erre | #14

    "Egyébként ha már célkeresztr?l is szó van a CS-be ki lehet kapcsolni ezt az opciót és akkor ugyanott vagyunk"
    :)))))))
    tenyleg, ezt el is felejtettem, pedig tenyleg a CSben is az ember karja felig fuggetlenul mozog a kepernyotol. Ja es milyen feledekeny vagyok, a CSben is belehet tamasztani a fegyvert mint az INFben es a fegyveren levo celzot hasznalni. hejj, de regen csztem mar
    Mielott megitelsz es kritikat irsz egy modrol/jatekrol ajanlom vesezd at rendesen



    Első hozzászolásom:
    CSOCSO 2001. szept. 08. 16:35 | Válasz erre | #28

    nyah nyah jobb mint a CS!!magasan veri!



    © Gabo 2001. szept. 14. 11:28 | Válasz erre | #44

    TM1:
    Ha jól tudom szerver beállítástól függ. Valahol logikus, hogy korlátozva van a hullák kuksizása, hiszen Roger Wilcon át bárki tudná segíteni a társait.

    TM1 2001. szept. 13. 22:57 | Válasz erre | #43

    1 apro kerdes:
    tenyleg nem lehet spectelni, vagy csak nem talalok vmit?




  • CSOCSO
    #50
    jön egy kép...tudom randa és sötét.. hát ez van az én gépemen igy le kell butitani:)

    nah szal mikor van ilyen Cs ben?:) ott az ember jobb oldalt.. nade levegőben bumm ember halott..repeszek stb..cs ben itt alig sebez a nade...:)legalább is 1.4 vagy 1.5 ben melléd dobták sem haltál meg...amugy tegnap mekkorákat anyáztam hogy a repeszek egy kis folyoson végigjöttek engem is megölve:) és saját nade volt:)))))))
  • CSOCSO
    #51
  • Ams
    #52
    látom az angol se megy. lol
  • CSOCSO
    #53
    is the.. ezért?
  • Ams
    #54
    pontosan
  • Lazarus
    #55
    :)) lol
  • Adi
    #56
    Kira
  • CSOCSO
    #57
    őrület ez az Adi.. ezért zaklat mert a csávó kőrme meg van nőve:))
  • CSOCSO
    #58
    háát ezért kiröhögni:)))) amugy nem tanulom az angolt... mégis jobban tudom mint a németet amit tanulom kétszer annyi idő óta
  • Adi
    #59
    Végülis katona nem várhatjuk el, hogy vágdossa a körmét!!:))))
  • CSOCSO
    #60
    így van..ultramega real a gamez
  • zippofcy
    #61
    Szoval a mod megbizhatatlansagat akarja modellezni? UT install + patch, minden oki.
    De miutan felrakom az inf. modot is:
    Critical Error:
    Failed to enter Entry: Can't find file for package 'Logo'
    History: UGameEngine::Init <-InitEngine
    Az UT mondjuk fut ezutan is ... csak az Infiltration irja ki a fenti szoveget ha el akarom inditani
  • CSOCSO
    #62
    ahhhhhh...
    őőőhhhh GOTY verzio az INF???
    Game of the Year verzio az UT-d???
  • zippofcy
    #63
    Az inf. az itt levo linkrol lett lehuzva.
    Az UT az eredeti, nem a GOTY verzio, de ha a patch felment ra akkor az inf.nek miert nem jo?
  • CSOCSO
    #64
    nemtom miért nem jó..pedig pont úgy emléxem hogy ezt a GOTY verzinal írja ki... nemtok mit mondani tedd fel ujra...de ha nem segít akkor már biztos vagyok abban hogy szar verzi van fent az Mportalon és bocsi hogy onnan szedette mle veled...adok másik linket:
  • CSOCSO
    #65
    ftp://ftp.planet-multiplayer.de/ut/win32/mods/infiltration/Infiltration286.zip
  • CSOCSO
    #66
    amugy ez a grab key nem muxik másoknál is volt..ők is mportalrol huztak...lehet hogy szar...
  • Adi
    #67
    Nálam a grab keynél az a gáz, hogy felveszi más fegyverét de nem tudom használni szóval eltünik a földről és mégis semmi!!(kersem a fegyvert de sehol)
  • Adi
    #68
    Bezzeg a CS be!! :)
  • CSOCSO
    #69
    nekem müködik teljesen jol....
    amugy a te hibád is aranyos Ádi...honnan húztad te is az MPORTAl rol?
  • Adi
    #70
    Nem amit adtál!! Sentrystudios
  • CSOCSO
    #71
    az király...nemvágom... már csak az akérdés hogy zipp honnan húzta
  • zippofcy
    #72
    Aha lebuktal! Direkt rossz linkeket adsz meg, mert felsz hogy elkeni a szadat a rengeteg jobbnal-jobb jatekos akit a CSbol atcsabitasz a kampo szovegeddel
  • Cvd
    #75
    Asszem hivatalosan is így hívjék, de a gyakorlatban biztosan. Egy ilyen 4 fős járőr a legkisebb logisztikai egység az SAS-nél, 4 ilyen alkot egy szakaszt, és 4 szakasz egy századot, ha jól emlékszem. Bár az alapok mindenhol mások, használnak pl. 5 fős felállást is más hadseregekben.
  • CSOCSO
    #76
    kirrr.. nah Zipp!!! te honnan is szedted le az INF et ha szar a grab key??
  • zippofcy
    #77
    EN mindket linkrol lehuztam amit itt a forumon talaltam. A hosszuk kicsit kulonbozott, de felrakva uazt a hibauzenetet kaptam
    Na mind1, majd a 3.0as mukodni fog ... lehet azt mar UT2003 ala irjak, akkor meg szep is lesz
  • Adi
    #78
    Ma is nyomtam egyet kettőt Csocsoval!! Mekkora Kuss van itt!!
  • CSOCSO
    #79
    :)))))))))
    énmeg most jöttem ki.. állatul nyomtuk:) széjjel szedtünk mindenkit!!!akik azt hiszik hogy jok az FPS ben azok bátran jöhetnek...
  • Adi
    #80
    Garantáltan ujra kell tanulni mindent!!
  • CSOCSO
    #81
    ugye?:) csak egy baj van a dologgal:)))
    senki nem olvassa eme gyönyörű gondolatokat mert senki nem jár ide:)))hja it szomorszmájl kéne
    :(((
  • Adi
    #82
    Ja
  • CSOCSO
    #83
    ...
  • CSOCSO
    #85
    még nem de már lassan kint van....már szinte nincs benne bug ugyhogy :)
  • CSOCSO
    #86
    amugy egyetlen magyar clan oldala készűl:
    http://cet.uw.hu
  • CSOCSO
    #87
    We're still not at RC status yet, but we're as close as you can get without actually being there.


    RC: Release C****** a c betűset nem vágom
  • CSOCSO
    #88
    ma jöttek a képek:




  • CSOCSO
    #90
    ahhh ezaz...köszönöm
  • CSOCSO
    #91
    cet.inf.hu