89387
PlayStation3
  • Istencsászár
    #50181
    Ez érdekes:) amugy mindenki azokban a körokben mozog akik vele kb egy idősek, együtt nőttek fel, vagy iskolában és egyéb helyen ismerkedtek meg... az nem jellemző hogy egy 30 éves emernek 17 éves barátai legyenek, és az sem hogy egy 24 éves embernek 35-40 éves baráti társasága van...

    szóval ezzel csak arra akarok rávilágítani hogy pl én vagyok 23 a baráti körömben van pár évvel fiatalabb, vagy idősebb és pl nekik xboxuk van:) és nem warezolnak... de van olyan akinek ps3a is van a box mellett....
  • Alien!
    #50180
    én a 30 és a fölöttiek között mozgok,mindenkinek ps3-a van,nem csak barátok,ismerősök,partnerek,stb....általában kevésbé warezérzékeny emberek....
  • predator0
    #50179
    Nem mondtam, hogy magamon :)
  • gazgoblin
    #50178
    en csak szimplan -fav

    xbot invazio utan verpc-s invaziot mar nem varom meg
  • predator0
    #50177
    Ha most erre bejön pár kisokos, hogy nem is így van, akkor eret vágok :D:D
  • 0ckH4M
    #50176
    Inkább 2000-2001 környékére tenném az újság összeomlását. Amúgy pc-s játékipar nem akkor omlott össze, hanem most omlik össze igazán. Igaz, jó 5-6 éve nem nagyon jönnek pc-s exkluzív játékok, de mindennek megvolt a többé kevésbé normális portja. Manapság már azok is kezdenek eltűnni, mert panaszkodnak a fejlesztők, hogy pangnak a pc-s játékeladások. De persze a Starcraft2 esetében meglepődnék ha nem kelne el legalább 1 millió példányban (Az első hétvégén Koreában ^^)
  • Istencsászár
    #50175
    360 topikban és 1-2 fórumon volt egy kisebb felmérés...

    "65en közöltétek a korotokat.....

    és az átlag 24,676 ....!!

    legfiatalabb:13
    legidősebb:46

    több forum bevonásával készült!!!!

    leggykoribb:17 és 24evesek bizonyultak"
  • DanielT
    #50174
    98-99-től már összeomlott, ahogy a Pc-s játékipar is.
  • 0ckH4M
    #50173
    Köszi, tudom, hogy kapható CD-n, de azért újságot olvasgatni mégis más. 101. számtól kezdve megvan majdnem végig, amikor elkezdett romlani a színvonal már nem vettem, meg 1-2 '95 '96-os szám is megvan. Azért hihetetlen, hogy már 8-9 éves újságok átlagban :-)
    Amúgy hiába raknak extrákat a ps3 verzióba az alone in the dark esetében, nem lesz jobb ps3-on, mert alapból jellemtelen egy játék szvsz.
  • balljuggler
    #50172
    én a fifa miatt szerintem hamarosan meglátogatok 1 piciátert...
  • balljuggler
    #50171
    kész.....
  • DanielT
    #50170
    Persze, hogy kijön, de kellenek ilyen hírek, mert szerintem itt többen már pszichiáterhez járnak :DD
  • guardian hero
    #50169
    Hú a Sonytól nyilatkozta? Akkor biztos így van!!!

    ()
  • Alien!
    #50168
    asszem a Sony-tól nyilatkozta vki,hogy amerikában a 17-18 éves kamaszgyerekek játékszere az xbox. szal így a hozzászólásokat nézegetve,ez itthon sincs másként....
  • balljuggler
    #50167
    messze lakok a bekötőtöl ami a város felé vezet:)
  • Foxhound1980
    #50166
    Kaptam az elöbb msn-be egy video linket. Ne haragudjatok, ez off de muszáj vagyok belinkelni mert konkrétan a pofám leszakadt. Ha játékhoz akarnám vonatkoztatni MGS4 Gekko robotok :D Külön érdemes figyelni a belerugás utáni mozgásra illetve a jégen való csúszkálásra. Még 1x sry az off-ért.
    KATTTTT
  • Istencsászár
    #50165
    Eztet én nemtudhatom, viszont a csapból is ez folyt:) de ezekszerint nem olvasol online médiát és nem nézed a gémtrélerszt ( amugy érdemes:) )
  • Csabesz100
    #50164
    Amióta kicseréltem a vinyót a gépben, hangosabb lett. Mármint nem a gép (annak most is úgy pörög a ventije, mint előtte), hanem hallom a vinyót, ahogy tölt és néha olyan, mint ha akadna. Akinek nem a gyári van benne tapasztalt ilyet vagy csak az enyém dolgozik hangosabban a kelleténél?!
  • balljuggler
    #50163
    kapíse godcesar????
  • balljuggler
    #50162
    nem itt sírtam 2 hónapig hogy szervízbe van (volt) a gépem???
  • Istencsászár
    #50161
    ( elvileg, ilyesmit hallottam )
  • Istencsászár
    #50160
    Ez peccs formájában kijön a pécés és a 360as verzióhoz is.
  • tarti19
    #50159
    koszos bd lemezekkel etette a ps3-t és behalt a cucc neki:)
  • Istencsászár
    #50158
    Te melyik bolygón éltél az elmult hónapokban?
  • tarti19
    #50157
    ennyi:)
  • DanielT
    #50156
    Itt a lista, hogy a Playstation 3 -as Alone in the Dark mivel lesz jobb mint a Fosbox verzió:

    Full 360 camera control: enhanced camera controls allows complete freedom of the camera and better handling of first person view camera movement for even more immersive gameplay;

    Fine-tuned controls: quicker and smoother reactivity of the hero's movements in third person view make for more rapid movements in nail-biting situations;

    Inventory system more accessible: more logical jacket inventory system with the ability to combine objects using only the D-pad, and more fluid hero movement makes item selection a breeze.

    More tips: players will get all the help they need to get through every situation and get the most out of the game;

    Spectral Vision tuning: a tutorial explains the need to burn roots in order to gain spectral vision and difficulty tuning means less spectral vision is required to reach the end of the game;

    Improved car dynamics and handling: car handling has been tuned to make driving a car a walk in the park in every situation, including increased suspension and reduced drift;

    59th Street level tuning: one of the game's most exciting sequences just got better. 59th Street has been tweaked for a more satisfying race against the fissure with difficulty tuning, an added checkpoint at Columbus Circle and clear voice directions given by Sarah;

    Brand new thrilling action sequence: an exclusive new sequence has been added in Episode 6 for even more pace and variety of gameplay in the episode.
  • balljuggler
    #50155
    nhl viszint felejtő volt!
    nem az én műfajom:P
  • balljuggler
    #50154
    meg valami star wars-t is szedek de nem tudom mi az?
    az is jo gamma...demo?
  • DanielT
    #50153
    Hehe :)

    Írtad az előbb, hogy nosztalgiázol az 576 újságokkal, meg lehet venni DVD-n szkennelve az összes Kbyte-ot ami megjelent, 2500 Ft. Megéri, bár a menürendszere annyira szar, hogy csináltam egy sajátot. Az már üt!
  • 0ckH4M
    #50152
    Érzem a hozzászólásodból a szarkazmust ^^ De rájöttem, hogy az ilyesmik nélkül unalmas lenne a topic.
  • balljuggler
    #50151
    Tiszta jo h megy itt a szájkarate de burkoltan...Dani legalább konyít is valamit a játékokhoz platformtol függetlenül...
    siren demot érdemes leszedni???
  • HUNMarcus
    #50149
    nekem ősz-tél-re eddig a LBP, POP, és a Resi2 van betervezve, de még vennék egy Mirror's-t is meg egy FarCry2-t, Resi első része meg most van útban a királynőtől 3000HUF-ért
  • SlickAdam
    #50147
    Én annyi játékot várok, hogy annyi pénze még a bárónak, de még Dani-nak sincs.:D
    LBP-el még várok, engem egyelöre nem gyözött meg a videók alapján.
  • guardian hero
    #50146
    Így van!

    És szóljon mostantól a topic a játékokról!

    Tik is várjátok az LBP-t? Én nagyon szerintem tök fun lesz!

    Tudjátok mi lesz még fun? A Killzone 2! Alig várom, majd multizunk vele oksi?

    A White Knight Chronicles-t várom még nagyon, én már jobban várom mint az FFXIII-at, főleg az E3 óta!

    Jaaaaah és Motorstorm 2!!!!! /magaaláélvez/
  • Chris Lowe
    #50145
    Válaszoltam a versus topikban. Gyere oda!
  • SlickAdam
    #50144
    Danikám, akármilyen frappáns és jól hangzó érveléseket és beszólásokat ejtesz el ebben a topikban, attól még te is legalább olyan szép kis szivecske alakú 200 ft-os fanboy szemüveget viselsz, mint amilyet rajtunk képzelsz el. Én nem ítélek el általában senkit (vagyis törekszem erre), de tényleg jobb lenne a szüneteltetnéd az írogatást ebbe a topikba és menj vissza inkább a leáldozott-ba az alattvalóidhoz.
  • Foxhound1980
    #50143
    LOL Visszatérések tanúi leszünk :D
  • item
    #50142
    Üdvözlet az uraknak!!
  • Chris Lowe
    #50140
    Lol 5 óra alatt 130 hsz a versus homokozóban.
    Lehet remélni, hogy kitisztul ez a topik?
  • Chris Lowe
    #50139
    Ha relayekben nincs akkor nézd meg az V ker. Aranykéz u.-ban ott van egy szinte csak külföldi újságokra szakosodott bolt. Sztem ott van, bár igaza van Foxnak valószinüleg nagyon gyenge lap, legalábbis a régi magyar hivatalos Playstation magazinból kiindulva.
    Egyébként meg az a heti kábé 1,5 giga letöltés nem egy húha.....sajnos.