89387
PlayStation3
  • balljuggler
    #50261
    és ez a miénk lezs magyaroké?:P
    mit irt ki ?
    mármint hibát?mekkora anygaot akartél feltenni?
  • Nexxuss
    #50260
    igen:D:D:D:D
  • balljuggler
    #50259
    http://playstationlive.hu ????
  • balljuggler
    #50258
    de hova és minek és kinek?
  • Nexxuss
    #50257
    anyag = oldal :)
  • balljuggler
    #50256
    de melyik serverre és milyen anyag?
  • Nexxuss
    #50255
    valami gixer volt a serveren. Felment az anyag és egyből eltűnt. Mondjuk jó gyorsan nyelte be. Most már megy a feltöltés. Amint felér élesítés és mehet.Film meg mehet közbe:D nálam is megy:)
  • Super DANTE
    #50254
    Meddig dolgozik még rajta, mert mindjárt kezdődik egy jó yakuzás film a viaszafton? :D
  • balljuggler
    #50253
    most miről is van szó?
    mivel csusztatok meg?
    mi ez a nagy para:S
  • Nexxuss
    #50252

    jójogászhoz méltóan tudattam vele, hogy mi lesz. Igaz a valóság kellő elferdítésével
  • tarti19
    #50251
    csak keményen , mert így tuti foglalkoznak veled:P
    Amúgy szurkolunk érted:)
  • Nexxuss
    #50250
    ööö elértem a servervezért. Elküldtem anyjába. DE csinálja.aszonta 10 perc és mondja mi a stájsz.
  • Super DANTE
    #50249
    De nem ám! :D
  • Foxhound1980
    #50248
    Az emilek sem mehettek ki mert spec nekem nem jött semmi. Majd ha valaki arra jár postolja be ha üzemeképes ez a dolog.
  • EmThor
    #50247
    nem
  • 0ckH4M
    #50246
    Amúgy ahogy nézem a fórumot, csak én vártam az oldal megnyitóját?
  • Nexxuss
    #50245
    nem tudok megnyugodni, mert alapból megcsúsztunk az admin felület miatt. Erre most meg még ez is!!! Wáááááá
  • 0ckH4M
    #50244
    Csak nyugodtan, a minőségért megéri várni. És akkor a "COUNTDOWN!!!!!"-t is kiveheted az aláírásodból ^^
  • Nexxuss
    #50243
    FUCKIN KIB*SZOTT MAGYAR SERVER!!!!! Magyarázza már el valaki szaki, hogy nálunk miért lehet ilyen, hogy nem engedi ki az oldalt??! Én a héten bambultam már, de most még asse megy amit eddig néztem:S Rajta vagyunk az ügyön technikailag és jogilag is. Please Be Patient! Meghálálom!
  • 0ckH4M
    #50242
    http://playstationlive.hu/ -n kicsit érdekesen néz ki most a visszaszámláló az idő lejártával.
  • Skyline
    #50241
    Oks thx,asszem a köv végigjátszásnál bepróbálom:)
  • Seth
    #50240
    Így van, ott sem.
  • Skyline
    #50239
    A zero killes végigjátszáshoz nem ölhetek meg senkit még a motoros résznél sem vagy mi?:)
  • Foxhound1980
    #50238
    A zero killes vágigjátszáshoz igy kell elintázni őket,egyébként meg így kapod meg a maszkjukat is.
  • Skyline
    #50237
    Mgs4 kérdés:)
    Crying wolf legyapása közben miután "ledobja" a formáját gondoltam egyet amikor közelít felém és nem megöltem hanem telepumpáltam altatóval. Nem az életereje ment le hanem a staminája. A videóban ezután nem "perzselődött" meg a teste,ez most azértvan mert elméletileg nem öltem meg,vagy Wolf amúgy sem perzselődik? Jelent vmit hogy nem ölöm meg a ganajokat csak bealtatom? Thx!:)
  • 0ckH4M
    #50236
    Közösségi oldal.
  • HUNMarcus
    #50235
    valaki felvilágosítana mi is lesz ez a playstation live???
  • wordsworth
    #50234
    és tulképp. ez egy infosite lesz?
  • Csabesz100
    #50233
    KATT
  • wordsworth
    #50232
    belinkelnéd mégegyszer, ha megkérhetlek?, valamint mikorra várható a launch?
  • Csabesz100
    #50231
    Akkor jó! :-) Köszi!
  • Nexxuss
    #50230
    Igen normális! KB indulás előtt 1 órával mennek ki a levelek! És köszi az érdeklődést :) Megtiszteltetés. Remélem, hogy az oldal majd teljes pompájában el nyeri a tetszéseteket! Gamerek vagyunk, maguknak csináltuk, szóval reménykedem :)
  • Csabesz100
    #50229
    Pár napja be volt linkelve az oldal, ahol lehetett regelni. Ki is töltöttem, de nem kaptam semmi visszajelzést. Ez normális?
  • 0ckH4M
    #50228
    Én már egy pár napja. Nyitáskor ott is leszek ^^
  • SlickAdam
    #50227
    Vazz. ma igényeltem nyitóoldalon azonosítót. Kapok is, vagy már elkéstem?:)
  • Nexxuss
    #50226
    PSlive:
    Őszinte leszek: Az én hibám, hogy csúszunk és csak "béta teszt" üzem van. Leteszteltem az admin felülelet és nem tetszett:) Kicsit lassú volt és nyögve nyelős. Nem illett az oldal többi részéhez, ezért az egész modul ki lett b*szva a picsába és új készül:) De ma már anyázahatjuk egymást ott :) 1-2 coming soon vagy under construction felirat között :)
  • Skyline
    #50225
    Eeeeh....Most értem az Mgs4 chapter 3 végére...Hát nem gyenge ez a kis majdnem 50 perces "videócska"
  • wordsworth
    #50224
    WKC fejlődős rpg lesz? (ff szerű)? mert akkor alap h kell ?:D
  • tarti19
    #50223
    White Knight Chronicles
    Ennyi:D:D:D:D
  • mrzsul
    #50222
    Heló!! Légyszi segítsen aki játszott a Heavenly sworddal. Utolsó bossnak a 3. életét hogykell leszedni??? Nem és nemtudom legyőzni. Please help!!!!!!! Amúgy a játék simán 10/9 de így az urolsó bossal casl 10/7 ez azért már sok és igazán nemkellett volna