89387
PlayStation3
  • zozo2001hu
    #50380
    Na majd érdekelne akkor a gyakorlati szállítási határidő, írd majd meg kb. mennyi volt, a game.co.uk -nek nekem nagyon szimpi volt eddig a rövid szállítási idő, a movietyme nekem nagyon sokáig tart. Én ha eldöntöm hogy megveszek valamit, akkor alig bírom kivárni a rendeléstől már a hátralévő időt. :D
  • DanielT
    #50379
    Igen, de ez szerintem csak a biztonsági tartalék, hogy ezután az idő után már gáz ha nem kapod meg. A game.net is sima royal mail -el adja fel a cuccait (illetve tracking szolgáltatással) és 3-4 nap alatt itt van.
  • predator0
    #50378
    Ja és látok egy ilyet is:
    "For deliveries outside the UK we allow up to 30 days for delivery to account for any postal delays that we may not be aware of."
    Ez pontosan mit jelent?
  • predator0
    #50377
    Weboldalukon 15 napot ír, ha jól olvasom.
  • DanielT
    #50376
    Rendeltem 2 cuccot, az egyik elvileg raktáron, a másikat nekik is be kell szerezni. Majd szólok, hogy mi van és akkor lesz elsőkézből tapasztalat. Nagyon tetszenek az áraik...
  • DanielT
    #50375
    Ez szerintem nem rajtuk múlik, hanem a postán. Ők feladják aznap, vagy másnap amikor rendelted és utána már az angol királyi posta és a magyar lopógépeken múlik a dolog. Tapasztalataim szerint amin vonalkód van azt rohadt gyorsan kézbesítik, márpedig ezek a cégek mind azzal dolgoznak.
  • zozo2001hu
    #50374
    Dani, erről a thehut.com-ról kb. 3-5 nap a szállítási idő hazánkba?
  • Jimanszky
    #50373
    Köszi Tesó
  • Silverford
    #50372
    Köszi!Jelenik meg pár játék az elkövetkezendő hónapokban amik érdekelnek és meg is venném őket.
  • DanielT
    #50371
    Kis érdekesség és tanulságos is, hogy rendeltem az előbb a senditről és a thehut -ról is és kiderült, hogy a 2 cég tökugyanaz. Ugyanaz a felület meg minden. A senditen 1,5 a posta a thehut.com-on 1. A játékárakban is van minimális difi.

    És mindkettőnek brutál akciói és árai vannak, a posta baráti, nézzetek szét!
  • DanielT
    #50370
    Rengeteg céget csekkol és pontosnak tűnik, jópárat végigkattogtattam :)
  • Papesz
    #50369
    Ehe, /fav.
  • DanielT
    #50368
    Nem rossz, de csekkeld csak le ezt...
  • Papesz
    #50367
    Nekem a PriceRunner vált be.
  • zozo2001hu
    #50366
    Én is berendeltem akciósan, elvileg holnap meg is jön talán, na ezzel is el leszek vagy fél évig! :) Mennyi is kb. a játékidő MGS4 esetében?
  • SlickAdam
    #50365
    Valóban jók az árak. Szólj ha rendeltél innen valamit!:D
  • SlickAdam
    #50364
    Hihi, az semmi. Èn áprilisban kezdtem PSP-n a Silent Hill Origins-et, és vagy 1 hete fejeztem be. 5 óra volt a játékidöm. De teccett.:D
  • DanielT
    #50363
    Inkább olyanra ami tesztelt és bevált, de akkor szétnézek a lista alapján.

    Egyébként már találtam is közben egy érdekes helyet... www.thehut.com

    1 font a szállítás és jónak tűnnek az áraik is... némelyik NAGYON.
  • zozo2001hu
    #50362
    Na kéremszépen kedves fórumtársak jelentem, hogy ebben a nagy hőségben ma sikerült befejeznem végre a Devil May Cry 4-et! (Márciusban kezdtem hi hi hi) Iszonyat nagy a gamma, piszok jó a feelingje, megérte tetszett a befejezés is szal mindenkinek ajánlom aki még nem játszott vele!
  • orskovacs
    #50361
    köszi szépen. még szétnézek. amúgy nagyon tetszik az a far cry 2 CE:D
  • SlickAdam
    #50360
    hát én nem foglalkozok ilyesmivel, de pl
    ilyenre gondoltál?
  • DanielT
    #50359
    Használ valaki UK árösszehasonlító oldalt? Egyszer találtam egy korrektet, de igazán aktuálisat és profit nem ismerek.
  • SlickAdam
    #50358
    Persze, mindkettöt kell nézni, van ami itt, van ami ott olcsóbb. Akciókról nem is beszélve.
  • DanielT
    #50357
    Azért árban nem csak a posta a difi többnyire a kettőnél... a Game nél van jópár cucc jelentősen jobb nyitóárral, akár 5-10 font difivel is. Persze a másik oldalon is van ilyesmi, de 2 fontos nagyságrendben. Szét kell jól nézni.
  • SlickAdam
    #50356
    bankkártyával kell fizetni, postás hozza, 3-5 nap alatt ér ide feladást követöen. 3 font a postaköltség.
    ajánlom figyelmedbe a shopto.net oldalt, ahol ugyanezek a kondíciók, viszont a posta 3.5 font, de itt könyvelt küldeményként postáznak, ami lényegesen biztonságosabb.
  • DanielT
    #50355
    Megéri.
    Megadod a bankkártya adataid.
    A bankod váltja nem ők.
    Megjelenés napján megkapod vagy max 1 nap csúszás, egyébként meg 3-5 nap.
    Postán.
    3 font.
  • Nexxuss
    #50354
    és milyen igazad van :)
  • orskovacs
    #50353
    hali! game.co.uk-ról megéri rendelni? hogy kell fizetni? jól váltja át a forintot fontra? mennyi idő alatt hozzák? postán jön vagy futárral? mennyi a postaköltség? előre is köszi a választ.
  • Foxhound1980
    #50352
    Igazad van. Na asszem én is pihentetem a topikot. LOL
  • DanielT
    #50351
    Na most aztán olyat mutattál amit még ember nem látott...

    Sablonszöveg mindenhol ugyanez van copyzva.
  • SlickAdam
    #50350
    hát ja, ilyen színvonalat az X nem bírna. kicsit lejjebb kell adnia szegénykének:D
  • DanielT
    #50349
    Nem lesz 1:1. Sosevót, mosselesz.

    A tömörítés miatt nem látszik a valóság, natívban nézve lesz különbség.

    Kis definiálás, a félreértések elkerülése végett: Az 1:1 azt jelenti, hogy az utolsó utáni félpixel is tökéletesen azonos, a frémrét ezredre ugyanaz, stb. De még ha nem is "műszerekkel mérve" 1:1, szemmel sem lesz az.
  • EmThor
    #50348
    FAR CRY 2 - PS3 - CE - GAME Exclusive
  • Foxhound1980
    #50347
    PS3-mas is van, felváltva mutatják a 360-assal. 1:1.
  • SlickAdam
    #50346
    van sok konzolos gameplay a neten, elég jól néz ki és (már amennyire meg lehet állapítani ezekböl) nem szaggat meg ilyesmi (X-es verzió alapján)
  • NEXUS6
    #50345
    Arckifejezésedből ítélve még sem arra gondoltál!;)
    Sorry, felejtsd el!
  • Foxhound1980
    #50344
    Volt HD konzol gameplay video. Ha az real volt, márpedig annak tűnt, nagyon korrekt lesz.
  • DanielT
    #50343
  • NEXUS6
    #50342
    Ha arra gondolsz a PS3 rengeteg formátumot ismer ám! Nem csak BD-t, hanem igen, DVD-t is!!!
    Ezen kívül alapból lejátszik mp3-at, meg "az internetről letöltött" filmeket.

    De te ezt honnan is tudhatnád, PS3 nélkül?!
  • DanielT
    #50341
    Nemtom. Lehet.

    Engem sokkal jobban aggaszt a konzolport milyensége... Nem is merem megrendelni.