89387
PlayStation3
  • Alexease
    #506
    Azert allnak at a fejlesztok, mert egyszerubb, kevesebb munkaval, nagyobb bevetelre lehet szert tenni. Ezt a fejlesztok mondtak, nem en talaltam ki.
  • FREAK
    #505
    nem csak azzal játszom, amit tesztelek, mindig kérek Martintól mellé valamit a "nagy" játékok közül, de eddig elég hervasztó élményeim voltak
  • CSOCSO
    #504
    "konzolokat JATEKGEPNEK gyartjak"
    fura lenne ha kenyérsűtőnek lennének gyártva...
  • CSOCSO
    #503
    tili toli:))))))))))))))))))
    nah ezért mondom felesleges veletek veszekedni....pffff....
  • Alexease
    #502
    Pedig igaza van!
    A konzolokat JATEKGEPNEK gyartjak! Egyszeru, gyors, komolyabb felkeszultseget, tudast nem igenyelnek.
    NE GONDOLKOZZ, NYOMD A GOMBOT!
    De ezzel nincs is semmi baj. A megfelelo korosztalynak - gyerekeknek -, es/vagy az igenyekhez gyartjak.
    De egy komolyabb ember is jatszhat tili-tolit, igazi kikapcsolodasnak tokeletes. Megfeleloen "agyatlan", hogy szellemileg pihentessen.
  • CSOCSO
    #501
    az is milyen különös hogy egyre több gamez jön ki konzol onli..mégha eddig pc-s volt a fejlesztő..és milyen különös hogy nagyobbak a konzol eladások..és arrol ne is beszéljünk hogy a dijkiosztókon kb 1-2 díjat kap a pc-s...maximum!
  • CSOCSO
    #500
    értem ezért adtál egy gamezra 9-10 pontot.. és mennyi játékkal nyomtad 5el?? amugy neked meg csak szar gamezokat adnak:))) amugy meg pc-s vagy hova beszélgetünk ilyeneken?
  • CSOCSO
    #499
    ezen a pc vs konzol dolgon is akkora faszság veszekedni hogy nemigaz....
    Milyen különös hogy mindenki a sajátját védi..ha konzolod van pc sux..ha pc-d van akkor konzol sux...magyaráznak a pc sek hogy gagyi gamezok vannak... azt nemtom honnan vesznek ilyeneket..pc re pont annyi hülyeség van mint konzolra.. és milyen különös hogy aki mind kettőt nyomja már egy ideje ( és nem 3 játékrol beszélek) az ugy van vele hogy mind kettő király...
  • FREAK
    #498
    mert??

    ha hiszed, ha nem EGYETLEN konzolos játékkal sem találkoztam, ami annyira lekötött volna, hogy azért megvegyem a konzolt

    alapvetően más beállítottságú emberek dolgoznak konzolra, és ők nem engem akarnak a szórakoztatni, hanem téged

    engem jobban érdekel az, amikor valaki saját szórakoztatására csinál egy játékot, és nem pénzért
  • CSOCSO
    #497
    Freak nem megyek bele..inkább rádhagyom...szal ekkora faszságot bazzeg...kb most olyan hülye vagy mint a version volt a ps3 al
  • CSOCSO
    #496
    ki mondja meg neked? a sok tirpák only pc-s?
  • FREAK
    #495
    nem, egyszerűen kurvára semmivel nem nyújtott többet, mint a PC-m, semmi értelme a PC mellé konzolt venni, abból a pénzből (meg a játékok árából) inkább szinten tartom a gépemet

    a GTA3 meg a Mario kb. egy szinten vannak szellemileg, ha szerinted, nem, magyarázd meg
  • CSOCSO
    #494
    te is idiota vagy hogy ilyeneken veszünk össze!!, nem gondolod??? nem a story a lényeg...a story tényleg jobb beismertem..sőt nem is kell ezen mit beismerni...
  • CSOCSO
    #493
    értem most tegyél össze egy mariot a gta3al:)
  • Alexease
    #492
    Ja allat volt:))
    De mar nem is kell TV. Nincs is normalis musor, csatorna (kiveve a Spektrum, National stb).
    Csak gyok alatti sorozatok, jatekok, valosagsok, egymast felulmulo hirmusorok stb. Amit leadnak filmet, az vagy szar, vagy osregi, vagy ha jo film lenne teljesen elbasszak: szar minoseg, szar szinkron, kivagnak egy tonna lenyeges dolgot, es kurva sok reklam, amit senki sem nez. Egyszeruen undorito az egyesz TV ahogy van. De ez hozza tartozik a lakossag "szeparalasahoz", es az egyiranyba valo, "birka szintu" terelgetesehez. A TV, a felsooktatas nagyresze, a media egyen embereket, egyen gondolkodast, egyen velemenyt gyart.
    Barmilyen "retegbe" tartozzon az egyen, azt sulykoljak, hogy Nezd le! az "alattad" levot, es Irigykegy! a "feletted allora.
    Igy szuletnek a "buta" - papirtol fuggetlenul - szuklatokoru barmok.

    Ez szorosan a topichoz kotodott:))))
  • Adi
    #491
    De vki válaszoljon már arra a kibasott 482 üzimre
  • CSOCSO
    #490
    tudom..te az a tipikus: azárt sem!!!
  • FREAK
    #489
    LOL, hát az biztos, hogy sokkal inkább az életről szól, mint a játéktermi hentelésről, na de aki Mario-n edződött, annak tényleg jobb a GTA3......

  • CSOCSO
    #488
    ehh:)
  • Adi
    #487
    Mhh kiosztotál mindenkit!!:)
  • FREAK
    #486
    "Csak az nem vesz konzolt aki nem probálta ki...."


    Érdekes, én megvagyok nélküle
  • CSOCSO
    #485
    ebben sem kéne belemenni szvsz.. nem vagyok hülye...te vagy a hülye... a történet nem minden.. a mafia története tényleg jobb...csak a gta3 al már játszom amiota kijött..mig mafiát egyszer végigvittem..oszt hűdejo volt.. a mafia rohadtul nem adta meg azt a feelinget hogy hajnali 3 kor leüljek gépezni..és a kertesztapát ne tegyük már össze a mafiával..azért mert mindkettő mafiás attol a gamez még iszonyat lassú és unalmas... semmi akcio..ami meg van benne akcio azt pont olyan is...blaah
  • SGonzalez
    #484
    Ez így igaz. A története is nagyon fasza, nagyon realisztikus az egész játék és a grafika se kutya.
  • CSOCSO
    #483
    Hát ezt a sok baromságot nem fogom elolvasni....
    ezt a témát ezerszer megbeszéltük...
    Csak az nem vesz konzolt aki nem probálta ki....
    amugy hülyeség ezen veszekedni hogy mire vannak a legjobb gammák!!
    pc re egyre kevesebb jo játék van..mig konzolon pont ellentétesen...nőnek a legjobb játékok száma...Doom3 ra veritek a nyálatokat???meg UT2003?ra meg BF re??? ennél 20 szor több gamezt fel lehet sorolni konzolokra... amugy az a külömbség hogy ezekkel a doom3akkal meg bf ekkel én ugyanugy játszom mint ti..csak nekem konzolom van...aki nem ért konzolhoz az ne veszekedjen..probáljátok ki N64 re a Conkert! azt itt fogjátok magatokat verni hogy mekkora királyság a konzol...idiota pöcsök
  • Adi
    #482
    scph-30004 ps2 gép az jó?Vagy végülis ez mit jelent?
  • FREAK
    #481
    te hülye vagy............. akkor valószínűleg a Kutyaszorítóban is jobb mint a Keresztapa, mi???

    ezt tényleg nem kéne, a GTA3 egy konzolos csihipuhi, a MAFIA meg veszettül komoly történetre épülő játék
  • Adi
    #480
    Szerintem két különböző műfaj. Mint már írtam!!:)
  • CSOCSO
    #479
    " © Csudri tegnap 18:14 | Válasz erre | #103

    Látott!
    "

    LOOOOL..az már rég rosz ha meg kellett hogy nézzen:))
  • CSOCSO
    #478
    "Amúgy hol van GTA akármelyik részének is olyan történet vonala mint a Mafia-nak??? Egy játék nem csak hentelésből és autókázásból áll.">

    Hehh a GTA mégis kétszer jobb mint a Mafia!
  • CSOCSO
    #477
    nah itten vagyok..jol kialudtam magam:)
  • Blasta
    #476
    Lol!
    JÁCINT baze, az a nem semmi!!!! :-DDDDDD
    Kurva jó!
  • Csudri #475
    Tele hassal visszatért a FórumWarrior!!! Reszkessetek!!!
  • FREAK
    #474
    én 640x480-ról tudok
  • Alexease
    #473
    A TV 768×576. A bazi mayer Tv-k milyen felbontasuak? Oda kulon nyomjak a TV csatornakat is? Csak kerdezem. Nekem meg TV-m sincs. Az utolso egy Orion Jacint volt 10 eve.
  • Krinyo
    #472
    akkor vegyél gameboyt...
  • Jacek
    #471
    Ha mar jatszom szeretem ha nem zavar semmi:))
    Pl. 40 fps
  • Krinyo
    #470
    Ez olyan mint egy szappanopera..egyfolytában csak jön,jön és jön az új adag...aztán ugyse azt nézem.. :DD
    De most télleg.Nekem meg xforce 4em lesz pentium 8 7ghzes, beépített mikróval...
  • Blasta
    #469
    Naaa.
    Tele a poci!

    Látom kedvenc témámnál tartunk az FPS-nél!

    Én akkora spíler vagyok, hogy látom a különbséget 18540 és 18640 FPS között is, szal nem kell a duma....
    :-DDDD
  • Jacek
    #468
    Krinyo:DDDD
  • Krinyo
    #467
    ps3...röhej :D