89387
PlayStation3
  • Adi
    #546
    Mér nem megyünk át a régi topicba az 1 helyre kerül és megint mindenki oda jön nem ebbe a fasz nevű topicba
  • Laza
    #545
    ilyen keveset?!?!?
    min. 10 ev... :D
  • Alexease
    #544
    Ezert mondtam. Ha valakit X dolog erdekel, es az nincs konzolra, az nem fog venni/hasznalni. Es ez forditva is igaz. De az igaz, hogy PC -re azert van sok "konzol stilusu" jatek is. Vagyis ennyi elonyom azert van.
    Es emiatt, teljesen folosleges szutykozni a masik platformot.
  • Laza
    #543
    "ezt tényleg nem kéne, a GTA3 egy konzolos csihipuhi, a MAFIA meg veszettül komoly történetre épülő játék"

    megis, ha mint 'jatekot' nezzuk, a GTA a nyarobb... (olyan jatekmenete van, aminek nyomaba sem er a Maffia:) SZVSZ...
  • CSOCSO
    #542
    MI A FASZT AKARNAK TŐLEM ICQ-N a Taiwaniak meg Chinaiak meg angolok meg a Németek?:))) mé kell nekik a CSOCSO haverbarát?:)
  • Csudri #541
    Egy év???? LLLLLLLLLLOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLL SOHA!!
  • CSOCSO
    #540
    hát autosban sem vagyunk gazdagok..
  • Alexease
    #539
    Nagyreszt autoszimulatorok. Igazi fizikaval.
  • FREAK
    #538
    de csocsesz, senki nem fog egy évig konzolozni, akinek nem jön be


    a konzol jó kikapcsolódásra, de PC-n is vanna easy játékok, komoly szimulátorok viszont konzolon nincsenek
  • CSOCSO
    #537
    mi érdekel téged?
  • CSOCSO
    #536
    nahjolvan..ebből elegem van..majd akkor anyázzatok ha nyomtátok egy évet konzollal...
  • Adi
    #535
    tudod elég sokat nyomom a refresht és 2 üzit szoktam legalábbis ujta látni és ezért írok olyan sokat te Gondolkodo ember!
  • Alexease
    #534
    NINCS!
    Pedig "gondolkodtam" rajta, mivel koltseg hatekonyabb lenne. De mivel, nem talaltam ra semmi olyan stilusu jatekot, ami engem erdekel, igy nem vettem.
  • CSOCSO
    #533
    hülye kérdés:)
  • CSOCSO
    #532
    ha az lenne nem mondaná azt egy pc-s hogy ez élete legjobb játéka
  • FREAK
    #531
    oks, hagyjuk, mindjárt itt a szilveszter úgyis :DD
  • Adi
    #530
    Van vmilyen konzolod te gondolkodo ember?
  • Alexease
    #529
    A "kuva nehez" es az "agyon szivatos" nem egyenlo a "gondolkodos", "logikas", "strategias" dolgokkal!
  • CSOCSO
    #528
    mondhatnám ugy is: NE SÉRTEGESS BAZZE:))))))))))
  • CSOCSO
    #527
    "PS2 őrült "
    tudod ki vagyok, nem?:)
  • CSOCSO
    #526
    milyen fura hogy én is nyomom a pc-t ugy mint ti... ut meg inf (CS ehhez képest gyerekjáték!)
    bf, stb...mégsem találom a konzolokat gyerekes szarnak..oké vannak gyerek gamezok..de mire nincsen??
  • FREAK
    #525
    LOL, érdekes, eddig minden PS2 őrült ezt harsogta, amíg azt hitték exkluzív, LOL :DDD
  • Alexease
    #524
    Bocsi! Nem tettem idezojelbe a Tili-Toli-t. De nem irhatok le mindent 2 oldalban. Probalj meg elvonatkoztatni, gondolkozni is az olvasas kozben.
  • CSOCSO
    #523
    SH2?:) kit érdekel az a gamma?:)
  • Adi
    #522
    Na a régi topicba nee ebbe írjatok
  • FREAK
    #521
    nem tom miért akkora nagy szám konzolon a SH2, múltkor néztem, ahogy egy haverom játszott, 10 percből 8 futás, 1 bunyó, és újabb egy perc, amíg az épp aktuális rejtély megoldását "véletlenül" megtalálod a szomszéd szobában

    anno a Zak McCracken jobban megmozgatta az ember agyát, mint ez a szar....
  • CSOCSO
    #520
    gyerekjáték és butitva van..ahamm ezért van az hogy az első őálány elakadtak a pc-sek a Conkerban:)LOOOOL
  • Alexease
    #519
    Pedig butitanak kemenyen! Vagyis mondhatjuk: "gyermek jatekokat" kezdenek fejleszteni.
    Es ez nem az O hibajuk, egyszeruen konzolra EZ kell, es ERRE van igeny.
    Gondolkozz el a JATEKGEPEN - mint szo. Ha sikerul megerteni a ket platform kozti kulombseget, mint igenyek es celkozonseg, teljesen foloslegesse valik az egesz PC-Konzol vita.
    En ezert nem is "vitazom". Csak probalom megertetni a kulombsegeket.
  • CSOCSO
    #518
    HANYAS VAGY???:)))))))))))
    amugy köszike a Suprát!:))
  • FREAK
    #517
    nem tilitoli, hanem csihipuhi
  • CSOCSO
    #516
    ne itt veszekedjünk már..menjünk szokásos topicba:) ott nyomassunk 10 ezerig:)
  • Adi
    #515
    Tili toli a SH2, metal gear solid2....!!??Ha te mondod. Te sem vagy kész!
  • CSOCSO
    #514
    akkor te gyengén nyomod...:)))))))))
  • FREAK
    #513
    tévedés!!!

    ugyanis rengeted PS2 tulaj nem rendelkezik PC-vel és megfelelő ismeretségi körrel, de aki PC-n játszik, annak vagy ott a net, vagy van fél tucat warezos ismerőse!
  • Alexease
    #512
    Te csak a szoveget olvasod, vagy gondolkodsz is neha.
  • FREAK
    #511
    fű, korong, kokó, lsd........ csak a szokásos :D
  • CSOCSO
    #510
    értem.. ps2 re akkora legalább a hack mint a pc-n...
  • CSOCSO
    #509
    én tudom..és gondolom a pc-s fejlesztők nem gyerekjátékokat fejlesztenek konzolra...
  • FREAK
    #508
    "és milyen különös hogy nagyobbak a konzol eladások"

    persze, mert PC-re már mindent másolnak, de attól még jóval többen játszanak PC-n, mint konzolon, csak erre nincs számszerű bizonyíték a kereskedelmi kimutatások alapján
  • CSOCSO
    #507
    értem...ez van...miket nyomtál eddig?