89387
PlayStation3
  • CSOCSO
    #706
    béna a segged
  • cue
    #705
    Az a nagyobb tábor...
  • JHetfield
    #704
    Ket fajta ember van bena es nem bena... ugylatszik te az elozoekhez tartozol:]
  • Csudri #703
    Úgy látszik vége a topiknak! Ma még első hely, holnap már.... Minden csoda 3 napig tart!
  • Laza
    #702
    de mostmar a f@sze nem lehet felfogni, hogy nem ugy van ahogy te gondolod, bazze... hanyszor mondjam el, hogy menj a picsbe, meg mindenki aki nem hiszi el, hogy az a jobb, amelyik a jobb, es ha nem tetszik akko lehet valaszolni gecc..

    na, csak hogy ertsetek a temat.. :)
    (flem) :DDDDDD
  • a.carkey
    #701
    Úristen! 21 perce senki sem írt ide ... "Ursten"!
  • CSOCSO
    #700
    ne az sms miatt :)))
  • Csudri #699
    nem vagyok odáig érte, az sms küldés egyszer sem műxött!
  • CSOCSO
    #698
    újabb pc shit: kifagy a gta3 betöltésnél..rohadt jo.. ma két gamez szar amit feltettem húú de rulah a pc világ
  • CSOCSO
    #697
    nehéz megtanlni de utánna jo.. meghát jol be kell állítaní a billt hogy könnyű legyen..
  • CSOCSO
    #696
    tegyél fel icq-t jo az:)
  • Adi
    #695
    De valoság hű és télleg nagyon jó
  • Adi
    #694
    Inf elég nehéz
  • Adi
    #693
    13 helyen a leáldozott topic
  • Csudri #692
    régen volt, mirc nem jó?
  • CSOCSO
    #691
    van ICQd?
  • Csudri #690
    töltöm!!! :))
  • Csudri #689
    töltöm? Ez ut-re van??? Akkor a graf nem az igazi. De ha van feelingje akkor leszarom a grafot
  • CSOCSO
    #688
    csoda hogy idáig eljutottunk
  • CSOCSO
    #687
    meglested az inf et?
  • Csudri #686
    Leálltunk?
  • [Walaki]D`Lair
    #685
    KONZOL --->>> száksz ahogy csapattársam BoBBi mondaná :DDDD
  • Alexease
    #684
    Ez a version tenyleg nem tiszta. Nyit egy ertelmetlen topic-ot - amivel az SG jar jol, mivel bannerenkent X forint -, neha bejon, es szol valami faszsagot.
    Ugy tudom - de javitsatok ki ha rosszul -, hogy a PS jatekokat fix felbontasra irjak, es csak a megjelenitotol fugg, hogy milyen "szep" lesz.
    Es ha jol tudom, nem adnak hozza "Butykold meg!" c. konyvet.
  • CSOCSO
    #683
    nem nagyon..de most ugy akadozik mintha softweresen nyomja..nagyon száksz
  • Krinyo
    #682
    hát nem? :D
  • Krinyo
    #681
    Mér eddig nem akadozott?
  • a.carkey
    #680
    Hát ő?
  • CSOCSO
    #679
    király bazzeg feltettem a bf et erre ugy akadozik lowest grafban mintha nem használná a grafkártáyt..ohh BAZZEG I LOVE THIS SHIT!!!!!!!!!!
  • Krinyo
    #678

    Minek autó amikor lehet egy AK-d :D
  • a.carkey
    #677
    A gta3 nem most jött ki ...
  • SGonzalez
    #676
    Meg ha neked jobban bejön a bandázás száguldozás.. akkor mondd azt hogy neked jobban fekszik vagy vmi, de attól nem lesz faszább játék mint a mafia
  • SGonzalez
    #675
    Jó, nem abból áll az egész, de az a lényeg. Meg neked is az tetszik benne főleg..
  • CSOCSO
    #674
    nem értem az embereket..mindíg kitaláltok valami faszságot??? ész nélküli száguldozás..bazzeg..te vagy az elsőaki ezt mondja.. és nemcsak nekem tetszik jobban a gta3..kb 3 szor akkora fantábora van mint a mafianak..és ezt az eladásokbol mondom és a szavazásokbol
  • Krinyo
    #673
    nem annyira arcade.volt már rosszabb is
  • SGonzalez
    #672
    Kérdezd versio-t!! De szerintem még ő se tudja a választ..
  • Krinyo
    #671
    nem x-box,játszottam má vele
  • SGonzalez
    #670
    Na de ilyenbe igazán nem lehet összehasonlítani a két játékot. Ezeket a különbsékete mindenki tudja.. De attól még nem lesz szarabb a mafia mert neked jobban bejön az ész nélküli száguldozás..
  • Blasta
    #669
    Sajna a Rallysport ismét az arcade gémek táborát növeli PC-n, de az tuti, hogy most ez a legszebb....
  • Krinyo
    #668
    Azt nemértem miért kell ilyen uszító címet adni a topicnak
  • CSOCSO
    #667
    hjaa..xbox port