89387
PlayStation3
  • Balli
    #20333
    1.) HMDI bemenet sajnos nincsa a TV-n igy az kilove.
    2.) Optikai bement nincs a hangfalon, csak piros feher lyukak+ sound card-hoz kimenet, gondolom ezek nem opitkai kimenetet jelentenek, de ha valaki ert hozza nezze meg ezt a kepet es szoljan ha valamelyik az lenne:kimenetek
    igy ez kilove

    Marad a 3. verzio, ami Renanak mukodik is.
    Ezt most hogy kell elkepzelni? Venni kell egy olyan kabelt aminek az egyik vege bemegy az AV-be, a masik vege meg bemegy a subwoofer feher/piros kimenetebe? Es igy 5.1-ben szol neked a hang?
  • Rena11
    #20332
    nem is annyira baj hogy tegnap nem jött meg így legalább nem doptam sarokba a dark kingdomot
    onnantól amikor a faluban mentegetem a parasztokat utána meg mellém állíthatom katonának őket és a fő elenneséget ők vágják le a pálya végén sok van még vissza?
  • baggins
    #20331
    Remélem, hogy megkapod. Most már kezd idegesíteni a dolog.
  • Rena11
    #20330
    szia nem kaptam meg tegnap ma meg dolgozom 4-ig utána go haza ha van értesittő go posta
  • baggins
    #20329
    Megkaptad a Lair-t?
  • Rena11
    #20328
    jó a szó én úgy használom
  • Foxhound1980
    #20327
    "A Midway sajtóközleményben tudatta a PS3 tulajoknak nem túl szívderító hírt: az Unreal Tournament 3 PS3 megjelenése csúszik, az új megjelenési dátum 2008 eleje. Ugyancsak átcsuszik 2008-ra az BlackSite: Area 51 PS3 verziója is. Érdekes módon Mark Rein azonnal reagált erre a közleményre és megjegyezte, hogy ők továbbra is igyekeznek szállítani novemberre a UT3-at Playstation 3-ra, de lehetséges, hogy ez a verzió nem lesz kész...

    A Midway jővőre tervezi az új gererációs változatot a Mortal Kombat és a Blitz frencsájzhoz, jön a Vin Diesel féle Wheelman, valamint két eddig még bejelentetlen "open-world" játékot is meg szeretne jelentetni 2008-ban."

    /HARDWIRED/
  • zottyantas
    #20326
    Szerintem simán rá lehet kötni a gyári kábellal is(kompozit), tudod a piros fehéret rákötöd a hangfalra a ps-en meg az av lyukba és beállítod a hangnál hogy oda menjen. Nem lesz olyan a hangzás mnt optikaival, de a Tv-nél azért jobb.
  • Elveon
    #20325
    Új MGS 4 videó!
  • EmThor
    #20324
    Go! Sport Ski jön csütörtökön 100%
    2.99$
  • EmThor
    #20323
    ps3-on ahogy a kolléga is írja, csak optikai kimenet van, ha a hangfalszetteden nincs optikai bemenet, akkor csak a tévédre kötve, hdmi-hdmi kábellel, a tévéden hallgathatod a cuccot.

    ha más megoldás van, majd valaki megmondja, mert arról nem tudok.
  • HAF Rigel
    #20322
    a ps3nak van egy optikai hang kimenete , nem bizti hogy a hangfalszetted birja , de pl egy van olyan füles vagy házimozi rendszer ami optikai kábellel csatlakozik , hátul egy kis felhajtható ablakos csati ha jol emlékszem .

    az első képen a digital out feliratú az a csatlakozo hely.Fentröl a harmadik.
  • Balli
    #20321
    hdmi-dvi vegu kabel a kephez, ez ok

    De a PS3-hoz hogyan csatlakoztatok optikai kabelt? Csak vmi digital audio kimenetet latok rajta. Es innen pontosan melyik kabelre gondolsz: optikai kabelek ? Lehet hogy egyszeru de nem latom hogyan lehetne ezt megoldani a PS3 es hangfalak osszekoteset.
  • EmThor
    #20320
    hát, bladestorm biztos, juiced 2, pes 2008 várható, meg a bowling-os game
  • Foxhound1980
    #20319
    Ha lesz Store update-ről infó nyomjátok be!
  • EmThor
    #20318
    hdmi

    5.1-re meg optikai kábel. ilyen eccerű
  • Balli
    #20317
    En mar reg gyujtok a PS3-ra, karacsonyra terveztem a vetelt, de ha lesz ilyen szep kis arcsokkenes lehet nem fogok tudni addig varni
    Bar azert akkor gondolom csak lesznek nagy akciozgatasok...

    Viszont azt meg mindig nem tudom hogyan fogok hangot kicsalni belole.
    Az LCD TV-hez (hdcp-s) DVI segitsegevel tudom csatlakoztani, ami a hangot ugye nem tovabbitja. Van egy 5.1-es Genius sw aktiv hangfalam, viszont azt ha jol tudom nem tudom csatlakoztani hozza
    Itt van kep a kimeneteirol:
    Genius
    Vennem kellene meg egy erositot is ha meg akarom szolaltatni a hangfalakat?
  • Foxhound1980
    #20316
    :) UT2007 de még nem biztos. Ami fix az a novemberi PC megjelenés. 2007 végén valszeg azért beesik PS3-ra is.
  • Foxhound1980
    #20315
    Nem hallottam semmiről...
  • Foxhound1980
    #20314
    :D Minek?
  • NEXUS6
    #20313
    Na emberek lehet találgatni, hogy most pedig minek jelentették be a csúszását...?
  • NEXUS6
    #20312
    Elvileg október 12-én jelentik be az új csomagot, addig érdemes még várni szerintem.
  • Foxhound1980
    #20311
  • Banano
    #20310
    Régen voltam már erre.
    Meg tudnátok mondani hogy mi került fel a storera? Mert kb 2-3hete nem voltam fent rajta..az uccsó demó amit leszedtem az a stranglehold/ nba08 volt..az az utáni demókat írja le nekem vki plss.
    U.I.: Motorstorm -om van eladó.:D
  • james69holden
    #20309
    inkább egy helyesírás könyvre ruházzál be
  • Kokesz02
    #20308
    Császtok épp most akarok venni egy ps3-at, és azt szeretném kérdezni hogy nem e dudjátok hogy nagyából mikor jön ki az uj verzijója és lessz-e érdemleges árcsökkentés? várjak-e rá?
  • zsalesz
    #20307

    Valaki rendelt már a video games plus-ról?
    Megbízható oldal?
  • item
    #20306
    Jelenlegi csapat statisztika a FOLDING HOME PROJECT-ben.

    Világviszonylatban a csapat 1038 adik a 82390 csapatból!

    Grand Score: 648115 pont
    Work Unit Count: 1772 feltöltött unit

    Köszönöm mindenki munkáját, és köszöntöm az új tagokat is a csapatban!!
  • Foxhound1980
    #20305
    Már coming soonban a play.com-on
    /thx max-pain/
  • Foxhound1980
    #20304
    Visszafele nem lesz kompatibilis a 40GB-os verza.
  • james69holden
    #20303

  • EmThor
    #20302
    félig. mert egyre több hivatalos papíron tűnt fel az utóbbi hetekben egy új ps3 modell kódszáma. ami pletyka az a 40gb, de h lesz új modell, az 99%
  • Papesz
    #20301
    Magyarul egyelőre csupán pletyka.
  • EmThor
    #20300
    jövő pénteken óriási Sony rendezvény Franciahonban + egy csomó weboldalon lehet látni egy új ps3-as gép kódját + rendelőoldalakon is készül valami + rachet & clank demóját eltolták egy héttel, h a sony rendezvénnyel egy időbe essen :)
  • Papesz
    #20299
    Van erről valahol hivatalos info? A nagy oldalakon nem látom és különösen annak fényében furcsa, hogy Kaz Hirai kábé egy hete nyilatkozta, hogy nem lesz árcsökkenés.
  • cloud.strife
    #20298
    PS3 verseny
  • Foxhound1980
    #20297
    400 euros PS3 plusz a kintlévő és idén megjelenő címek azért csak megboostolják az eladásokat.
  • Foxhound1980
    #20296
    349 dolcsis Pro az nem rossz azzal a 2 Bundle stuffal csak kéne a bánatnak az a 2 gém (részemről) 2 játék nélkül 300 dodó/euro és jöhet!
  • simirizsa
    #20295
    Enyit x360-ról :D
  • Foxhound1980
    #20294
    Lehet minden pálya min Silver vagy Goldra...