89387
PlayStation3
  • item
    #20653
    A HOME ingyenes lesz a ps3 tulajoknak, ez nem Live.
  • Fido4life
    #20652
    Csak könyörgöm legyen hangulata, és ne "fizess, és akkor élvezheted" alapon működjön a dolog mint a Second Life :S
  • item
    #20651
    Elhalasztották 2008 ra..
  • Foxhound1980
    #20650
    De, de azzal nem foglakozz. Már Márciusnál tart a dolog :D
  • zottyantas
    #20649
    Na erről jut eszembe. Home-ot nem októberre ígértek?
  • Foxhound1980
    #20648
  • simirizsa
    #20647
    God of war 2 be lesz még roszabb is hid el nekem
  • EmThor
    #20646
    amúgy meg VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

    god of war 1 továbbra is 10\10 DE ez a forgópengés mászóka elvett 10 évet az életemből, azt a kurv@életben, agyon fogom verni aki ezt kitalálta!! >:[
  • EmThor
    #20645
    úgy néz ki lesz reklám a Home-ban. mondjuk nem izgat, itt még el is viselem, valóságosabbnak tűnik :D
  • Foxhound1980
    #20644
    Uncharted
    EU release Dec 7.
    USA Nov 20.

    Demó pedig a megjelenés elött, szóval November elején már próbálhatjuk.
  • Foxhound1980
    #20643
    Nincs egyelőre szó róla.
  • Forrest Gump
    #20642
    CoD4-ben lesz vajon bill+egér támogatás?(remélem igen)
  • NEXUS6
    #20641
    Ooops, na ezt meg jól nemtudtam!;)
  • EmThor
    #20640
    szeretjük a jrpg-ket :D
  • Foxhound1980
    #20639
    Elég komoly a csata a havas pályán a Lairben. Meg is pusztultam
  • Foxhound1980
    #20638
    Jaja, még nagyon az elején volt arról szó, hogy a 20asban nem lesz. Csúszott a megjeleneés de a végén abba is beletették.
  • Super DANTE
    #20637
    Minden PS3-on van HDMI kimenet, a 20 gb-os verzión is, ez alap.
  • Foxhound1980
    #20636
    Vágom. Hát PC-n platformerek nem voltak az biztos, se rpg-k (FF stilus)
  • Sund
    #20635
    :)

    én pc-n nőttem fel, és iszonyúan élvezem ezeket a játékokat, mert kezdtem megcsömörleni a kismillió FPS, RTS-től. God of War, HS, Lair, Folklore ezek egy új világot nyitottak meg számomra.
  • Sund
    #20634
    Te Folklore-t veszel tyant? Mer akkor benne vagyok a cserében. Illetve van nálam egy HS ha majd érdekel, kölcsön tudom adni.
  • NEXUS6
    #20633
    Hát nem egészen!;)

    A 20GB-osban nem volt HDMI, és wifi sem! Viszont benne volt a PS2 kompatibilitás, a 40 GB-os pont fordítva lesz.

    Szerintem a 40GB-os sokkal jobb gép mint a 20GB-os. És néhány paraméterében a jelenlegi 60-asnál is jobb!!! Pl elvileg más, még csendesebb hűtőrendszere van, a wifi-n is fejlesztettek valamicskét.

    Mivel a tecsóban is tudsz kártyaleolvasót venni, és tudod a PS3-ban használni ezért ennek hiánya nem lesz olyan egetverő probléma.

    A PS2 kompatibilitás az egyetlen kehéje, ha ez számít valakinek. (Nekem speciel nem számítana, mert egy PS2 még mindíg itt figyel a sarokban).
  • HAF Rigel
    #20632
    Egyik sem kb igy néz ki a dolog
    80GB -60GB-20GB és a legbutább a 40GB

    80/60 úgyan az a gép.
    20gb változatban nem volt kártyaolvasó + a wireless is hiányzott ha jól emlékszem.
    40gb teljes ps2 kopatibilás hiánya , -2 usb port - kártyaolvasok .

    igy néz ki a helyzet.
  • Foxhound1980
    #20631
    "Azt kérdezném, hogy a 40 GB-os PS3-nál melyik gép butítottabb?"

    Fussunk neki megint.
  • Tekken5
    #20630
    HALIHÓ, halihó kis PS3 bolondok :)
    TEHÁT AKKOR:
    60GB>20GB>80GB (40GB?)
    NEMDE?!
    60GB-os PS3 KELL!!!! Ezt éri megvenni...
    Azt kérdezném, hogy a 40 GB-os PS3-nál melyik gép butítottabb?
  • Jinchuu
    #20629
    Nállam Lair - Folklore csere, utána meg asszem HS - Ratchet csere lesz. :)
  • Foxhound1980
    #20628
    Nálam szerncsére ez nem kérdés, mindkettőtöl rossszul vok
  • tyrant71
    #20627
    Ratchet, aztán majd cserélünk
  • NEXUS6
    #20626
    Én is pont ilyen dilemmában vagyok!;)

    A Ratchet nekem túl steril, a Folklore sztorija és az ellenfelek jobban teccenek, még ha a játékmenet a grafika kicsit gagyibbnak is tűnik. Szal eddig kb egál.

    Elötte Foxhounddal megoldottuk a dolgot: ő a HS-t én a Lairt szereztem be, kipörgetés után meg cseréltünk!;)
  • Sund
    #20625
    tűnődés on

    Ratchet vagy Folklore legyen októberben, ha csak 1-re van pénzem? :)

    tűnődés off
  • thomee84
    #20624
    üdv kollégák!
    a szombati napon sikerült beszereznem a Skate.-et végre. Csak dícsérni tudom ezt az EA munkát, habár nekem kicsit kevés, de mivel a valósághűbb dolgok vonzanak (jó, tudom, ez még közel sem az), nálam totál leveri a tony hawkot. csak ajánlani tudom mert jó délutáni szórakozás egyedül vagy haverokkal is! nem egy hű de brutál next-gen, főleg pár dolog kidolgozatlansága, autók stb stb, de mire kihozol egy jó trükköt az mindenért kárpótol:)
  • baggins
    #20623
    nem=nincs
  • baggins
    #20622
    ...SZERENCSÉRE nem... ;)
  • Sund
    #20621
    lehet bele rakni csippet, de nem fognak működni a másolt játékok. (mondjuk nem tudom minek bele még 1, így is van benne elég)
  • NEXUS6
    #20620
    Én szívesen berakok neked egy csippet a gépbe monnyuk 20-ért!;) De olyan csip ami működik is sajna még nincs.
    Ha megveszel 1-2 játékot eredetiben és csereberéled kb ugyan ott vagy, mint ha kicsippeltetnéd meg írnád orbaszájba a lemezeket, hogy porosodjanak a polcon.
  • NEXUS6
    #20619
    Az 576 bótokban mindíg hivatalos áron árulják a portékát, ez "hála" pártunknak és kormányunknak sokkal magasabb, mint ha valahonnan szürkeimportként bejön a gép, és valami kis bótban veszed. Érdemes a neten körülnézni, pl argep.hu. Sokkal alacsonyabb árakat is találsz, de a jövőhéten már az 576-ban is olcsóbb lesz ez a pack, az árcsökkentés miatt.
  • NEXUS6
    #20618
    Alapból nem jár, de van olyan bolt ahol adnak hozzá, vagy pár ezer forintért lehet venni.
  • Dave00
    #20617
    Sziasztok!megtudja mondani nekem vki hogy lehet-e már chippeltetni?előre is köszönöm a választ
  • lamase
    #20616
    hol érdemes ezt a masinát beszerezni? 576ba +joy+2játék 160é megéri?
  • Smuge
    #20615
    Alapbol jár a gépekhez hdmi vagy scart kábel? Esetlen mindkettő?
  • Winz
    #20614
    Jogi akadályok miatt a Monolith kénytelen volt új címet adni a FEAR című szuper FPS-ük folytatásának. A játékot mától Project Origin-nek hívják.
    A név váltásra azért volt szükség, mert a Monolith-et 2004-ben felvásárolta a Warner Bros, így ők lettek a stúdió játékainak kizárólagos kiadói. A FEAR trademark azonban a Vivendi-nél maradt, aki persze nem adja csak úgy ki a kezéből a jogokat. A FEAR 2-t így új néven kell megjelentetni, mely az internetes szavazás alapján Project Origin lett.