89387
PlayStation3
  • Foxhound1980
    #21133
  • Sund
    #21132
    ööö azt is letöltöd, akkor a Narikó demóval együtt túl is leszel a játék 30%-án.
  • Foxhound1980
    #21131
    Kollega a GOW2-t menniyért vetted ha nem titok? (nekem is kéne)
  • EmThor
    #21130
    japán store-on van heavenly sword kai demo akit érdekel
  • HAF Rigel
    #21129
    Igen megéri , mert a 2 játék ár a külöbség , de a gépben több dolog van ami miatt jobban megéri.
  • Yoda001
    #21128
    nem irja h 2 kontroller lenne, végülis ennyi pénzért ez megéri? 60 giga wincsi 2 game és 2 joystick?(vagymi?:D)
  • EmThor
    #21127
    576-ban 2ropival több csak
  • Yoda001
    #21126
    hi all,ti mit mondok erre a "packra"? megéri? 130.000 Ft
  • baggins
    #21125
    Attól félek egy kicsit, de le fogom szedni, mint eddig mindent. Az előzetesek alapján nem egy nagy durr.
  • EmThor
    #21124
    everyday shooter vagy mi az új game, leszedte vki? lehet bevállalom :D
  • tyrant71
    #21123
    megy rendesen
  • zsalesz
    #21122
    Valaki nyomja a GT4-et PS3-on? Minden rendben van vele? Fut rendesen?
  • Smuge
    #21121
    neten vannak videok , valamelyikbe mutatják is.
  • Foxhound1980
    #21120
    Soha nem hallottam erről...
  • tyrant71
    #21119
    volt már ez? nekem ujdonság
    most olvatam a folklore kézikönyvben
    lehet késziteni saját dungeont és feltölteni, illetve letölteni mások által készitettet


  • s73
    #21118
    Emthorn, vazze, ne szivass, most az ukrán vagy a fehérorosz store-on keressem???
  • cloud.strife
    #21117
    Az összes gamma 15.999.- a győri Sony Centrum-ba. Sztem a többibe is.
  • Foxhound1980
    #21116
    Game.co-ról rendeltem eddig de átszokom erre mert olcsóbb. Itt vannak most az idei beszerzésre váró cuccaim preorderben.
  • EmThor
    #21115
    ja, 33 font ez 12 ropi, meg a posta.
    Te rendeltél már innen nem? 1szer ki fogom próbálni! :)
    csak regijeimmel gond van :D

    30 font a jericho, ne szívassatok :D
  • Foxhound1980
    #21114
    Nem, shopto.
  • EmThor
    #21113
    videogameplus.ca? lehet be kéne próbálnom? :D
  • EmThor
    #21112
    behalok
  • SlickAdam
    #21111
    az enyim 14900 volt tőlük, de ma már 16, de ez azért van, mert az enyém USa, ami meg mától van, az PAL verzió...
  • Foxhound1980
    #21110
    Kintről, postával együtt 12.5k...
  • EmThor
    #21109
    de jó, folklore is 16k übernél, inflálódunk vagy mi? :P
    még mindig olcsóbb legalább, mint bótbe
  • item
    #21108
    Ukrán store ..
  • Roller75
    #21107
    Kössz. Már jön is a HD concept. :)

  • EmThor
    #21106
    mondom hogy ukrán store-on ott van már a kz2 demó, gyerünk regizni :D
  • Foxhound1980
    #21105
    Nincs KZ2 demó ne beszéljetek már hülyeségeket..

    Majd jövő összel esetleg...
  • EmThor
    #21104
    hááát lost planet... eh, nem tudom. aki akarta már végigtolta szerintem vagy így vagy úgy ;)

    kz2 demo csak vicc, csak ugye nincs FAQ (amit elvállalok csak segítsetek a kérdésekkel, meg .doc legyen vagy mi) és kicsit elegem van a "hogyan regizzek" meg "ha regizek UK címmel akkor nem száll ki a scotland yard?" -> ami eddig egyikünknél se történt meg tehát a kérdés értelmetlen :S sorry
  • cloud.strife
    #21103
    Mivaaan, KZ2 demo??? Ne szivassatok... :)
  • Foxhound1980
    #21102
    Lost Planet, SF4
  • Foxhound1980
    #21101
    Capcom bejelentés, 6 cím!
  • EmThor
    #21100
    állítólag street fighter 4 a capcom bejelentés
  • EmThor
    #21099
    ha ez nem kawaii akkor semmi ^^'
  • SlickAdam
    #21098
    Nos kipróbáltam a tegnap szermányolt 2 új játékomat:

    NBA 2K8: a 2K szériától megszokott profi kosárlabdás játék. egyszerű menü, nagyon sok játékmód, igazi kosár hangulat, mintha csak egy közvetítést nézne az ember. grafikailag nekem tökéletesen megfelel. Igaz az NBA Live-ben szebbek a játékosok, de összhatást nézve a 2K ebben is jobb, a közönség tombol, a bíró kiabál, a kabalafigura meg ugrál a pályaszélén, .... Igazából sokmindent nem lehet leírni erről a gémről, aki ismeri a sorozatot, az tudja, hogy ennél jobb kosaras játék jelenleg nincs a piacon!

    FOLKLORE: én nagyon vártam a demók alapján, és azt kell mondjam, hogy megérte beruháznom erre is. hihetetlen hangulatos játék. a képregényszerű párbeszédek, a zene, a színvilág, az irányítás együttesen alkotnak egy olyan feelinget, ami engem nagyon el tud varázsolni. eddig 2 chapter-t csináltam meg a bevezetésen kívül, de már most benne van min. 4 óra játékidőm, szóval a szavatossággal se lesz gond, főleg, hogy 2 karakter szemszögéből is végig lehet tolni. akinek tetszett a demo, annak érdemes beszerezni, mert már abból átjöhetett valamennyire a játék varázsa, és ez csak fokozódik a teljes verziót játsszva!
  • simirizsa
    #21097
    Meg is hülyülnék mondjuk az már megvan :D
  • simirizsa
    #21096
    hi ! Nem elenörzik középületek címe is jó. Lehet csinálni al usereket azt meg nem mondom alap helyzetből hol lehet. GT5 demo egyelöre nincs.Azért nem müködik a monitorodon mert nem Hdcp-és a monitorod sajnos, vagy újat veszel, vagy marad a tv nálam is ez volt.
    Ja és grat a géphez :D
  • EmThor
    #21095
    killzone 2 demo a fehérorosz store-on :)
  • Roller75
    #21094
    Szasztok ! Help kéne. Segítsetek légyszi. Mielőtt lelámáznátok: 1 órája olvasom a fórumot, de nem lettem okosabb. Biztos itt van az info, de beleuntam a megkeresésbe. Megvettem a gépet regisztráltam, rendes adatokkal. De, hoppá erre a lokalizációra nincs Store. Na hogyan tovább? Itt olvastam, hogy kell egy kamu US vagy UK reg, de azt ellenőrzi ? Meg, hogy regisztrálhatok újra, formázzam a vinyóját ? Konkrétan a GT4 HD, és a GT5 demó érdekel. Még egy kérdés: miért nem működik a 1280*1024 es monitoromon HDMI-DVI átalakító-kábellel a monitoromon. Nem támogatja ezt a felbontást? Tudom, hogy nem vagyok egyszerű, de segítsetek, mert csak itt nézem 4 órája a vasat, de semmire nem tudom használni! Előre is kösz.