89387
PlayStation3
  • HAF Rigel
    #24013
    Azért azt nem szabad elfelejteni hogy konzolon a Demo fogalom is elég új , meg store stb stb .
  • simirizsa
    #24012
    Nem láttam még olyan embert aki azt mondta volna hogy szar a COD4 még a bátyám is azt mondta hogy jó pedig Ő minden CODal úgy indit hogy szar :D
  • EmThor
    #24011
    15.505 forint volt az assa creed, most vonta le a kártyámról a pénzt,
    £42.94 font postával, maradt ugye a 361ft árfolyam



    lehet pénteken má' toljuk :D :reménykedik:
  • zozo2001hu
    #24010
    DEMÓ: Ki tudtam próbálni a ratchet-et bejött megvettem, ugyanez Uncharted elő fogom rendelni. Timeshift, darkness pl. nem jöttek be nem fogom megrendelni.

    Itt a COD4 és az AC piszokul jó lenne kipróbálni konzolon, mert egyáltalán nem biztos hogy fekszik nekem a történet az irányítás stb. szóval demókat akarok mindenből!!!

    Jók a különböző review-k de a döntéshez sokszor nem elegek.
  • Nexxuss
    #24009
    egyet értek. Legalább a nagyobb nevekből lehetne valami...a PSN egy darab szar. Mondjuk nem is lesz jó soha ez. Majd csak a HOME. remélhetőleg...
  • zozo2001hu
    #24008
    Na a folyamatot én is akkor fogom megérteni igazán ha a múlt pénteken megrendelt ratchet-em megérkezik végre lehetőleg 1 darabban.
  • feki25
    #24007
    Hmm ki tudja, de remélem én is hogy igen!
  • zozo2001hu
    #24006
    Valaki említette hogy jön a héten haze demo, na pont ezzel kapcsolatban akartam írni. Nem érzitek hogy így a karácsonyi szezon előtt demo dömpingnek kellene lenni elősegítve ezzel a vásárlást? Rendkívül szegényes a store felhozatala, hetente 1 frissítés ez eléggé nevetséges, ráadásul mi a fenéért nem lehet majd az összes megjelenést letölthető formátumban is rendelkezésre bocsátani megvásárlásra, valami sokkal kedvezményesebb áron, hiszen közvetlenül a fejlesztőtől lehetne vásárolni, nincs lemez, csomagolás, szállítás és még sok egyéb rárakódó ktsg.

    Elvárható demók lennének pl. HL2, AC, COD4, MOHA airbourne, LEGO SW, és még sorolhatnánk az idei ill. jan-febr megjelenéseket.
  • Nexxuss
    #24005
    vágom, vágom. de ez mit jelent gyakorlatban:P amúgy meg egyszer már írták hogy csomagolják a cuccot:P tehát a folyamatot nem értem:P
  • zozo2001hu
    #24004
    order committed ez kb. a rendelés jóváhagyva

    Your order is currently being picked and packed. = Az ön rendelése jelenleg feldolgozás és becsomagolás alatt van.
  • Nexxuss
    #24003
    hmm...beszélek angolul elég rég óta. De ezt kifejezést, hogy ORDER COMMITTED még nem hallottam:P A Committed azt jelenti, hogy elkötelezett, kötelező:P
    most akkor mivan?
    azt írja alá:
    Your order is currently being picked and packed
  • HAF Rigel
    #24002
    Mivel boltos vagyok , megértem az übert. Nem tarthat nagy raktárkészletet mert akkor nem tudná tartani a 14990ft átlag árat. Igy max 1-2db tart + az előrendelt mennyiséget. És ez egy ördögi kör sajna. Mert ha te is kint veszed mert olcsobb akkor az a forgalom is oda megy igy soha nem lehet majd itt is olyan besz ár mint pl UK . De mindegy ez egy 22 csapdája . Nem lehet belőle kitörni, max ha elköltözöl .
  • Nexxuss
    #24001
    elvileg multi is lesz benne:P szal mehet a gyakás:D
  • Nexxuss
    #24000
    elvileg dede :-)
  • EmThor
    #23999
    jaja :(

    haze demo nem a héten jön?!
  • feki25
    #23998
    Most olvasom, hogy a UK HAZE előrendelőknek díszdoboz is jár:(Kár hogy ránk ez nem vonatkozik.Bár limitált kiadás, de akkor is.
  • Sund
    #23997
    jah, ubernél óvatosan kalkulálnak a raktárkészlettel. Kérdeztem is a múltkor őket, hogy miért nem rendelnek soha elég mennyiséget, legyen szó bármelyik sztárjátékból. Erre csak hümmögött.

    Ezért írtam, hogy elegem van már a honi viszonyokból. Sosincs semmi, csak árlistában. Amúgy még mindig az uber a legnormálisabb hely, és ez nagyon szomorú.
  • feki25
    #23996
    Igen így van, plussz én akárhányszor próbáltam megjelenés napján vagy egy-két nappal később játékot venni, akkor azt a választ kaptam, hogy elfogyott vagy csak az első egy-két előrendelőnek jutott.!Nincs is ennél idegesítőbb.Sztem náluk meg nem egy-két db game van.
  • Nexxuss
    #23995
    amúgy nem logikus. a logikus az lenne ha itt hagynánk ezt t szar országot és kiköltöznénk amerikába 9000ftos ps3as játékokkal játszani :D:D:D:D:D
  • HAF Rigel
    #23994
    Köszi igy már értem, és logikus is.
  • EmThor
    #23993
    + házhoz jön :)
    meg van akció, meg egyre több game a konzolboltokban is 16, ja!
  • SlickAdam
    #23992
    Azért, mert aki vidéki, annak a 14990-re rámegy még 2000 ft futár díj, game.co.uk-ról meg megvan 15500 körül szállítással együtt!
  • Nexxuss
    #23991
    nem tévedtél:-)
    jelenleg én speciel extrát rendeltem ami game execlusive.alőnye max annyi hogy gyüjthtsz pontokat. És kb az 7-8. játék után a 9. ingyé van. No meg übernél sok az amcsi cucc. Az tény hogy SOKKAL olcsóbb. Én még parázok azért kicsit ettől a regio locktól:P Nem mertem nagoyn még berendelni usa cuccot. Sosem lehet tudni. a Sony egy fasz.
  • feki25
    #23990
    Csakhogy nem minden game 14.990.ft, és feltéve ha egyáltalán van nekik.A FIFA pl 15.900ft-ról indult.
  • feki25
    #23989
    Én úgy gondoltam, hogyha lehet, hogy összegyűjtök egy elég tetemes kis pontszámot és majd egyszerre váltom be.Nem aprózom el, hanem egyben majd egy jobban érzékelhető akciót viszek végig:)
  • HAF Rigel
    #23988
    most egy kérdés , ha a font 360 akkor egy játék 39,90 akkor ez 14364 forint , übernél meg 14990. Akkor ez most miért is éri meg azon kivül hogy meglesz a game ? Ha tévedtem akkor bocsi .
  • EmThor
    #23987
    ez jó hír, mert a szám a lényeg, a kártya csak bizonyíték :) na, legalább postát, vagy valamit megspórolunk, ennyit megér!
  • EmThor
    #23986
    lol :D csak összehozzák
  • feki25
    #23985
    Nekem is sokáig ugyanezt írta ki.Többször próbálgattam regisztrálni, és egyszercsak elfogadta.És ha most belépek akkor kiírja hogy mennyi pontom!
  • Nexxuss
    #23984
    na fasza. nekem megterhetlték de még nem despatchelték:P REmélem cska a rendszer szarakodik
  • EmThor
    #23983
    ja és ha gyártották a kártyát bekerül az ő rendszerükbe is és linkelésnél elfogadja majd reméljük

    írták, hogy despatchelték assa-mat :) de még nem terhelték meg a szla-t, majd gondolom posta előtt
  • Nexxuss
    #23982
    nekem is ugyanezt írja ki. Nem buktad elvileg. Csak még nincs legyártva. Mivel itt télleg 21 nap az átfutási idő, mert gondolom le kell gyártani a kártyát. Ergo azért fog holnap despatchedet kiírni (gondolom), mert kiküldték a cégnek aki csinálja. vagy valami hasonló :-)
    Na megnéztem megint, nem adták fel az AC-t ma. Így már csak hétfőn kaphatom meg szerintem. Sebaj. a lényeg hogy legyen meg egy darabban.
  • EmThor
    #23981
    thx :)

    bementem reward card menü alá, emailben kapott reward számot beírtam, erre ezt dobta ki

    No Reward Card could be found that matches the Reward Number, last name and postcode that you provided.

    ?! meg írja hogy csak UK meg Ireland van, akkor buktam egy ezrest?
  • Nexxuss
    #23980
    mivel a kártyád deviza és nem valuta alapú. Nem kp-t veszel fel, hanem számlapénzt, devizát utalsz át. Nincs egyéb tranzakciós költség.
  • EmThor
    #23979
    érdemes, ha raktáron van aznap küldik 3-5 nap alatt ideér

    reward cardomért levonta a pénzt, 361,33 forintos árfolyamon, 3 fontnak megfelelő forintot. devizal eladási árfolyamnak tűnik, otp szerint, de csak tipp :) valutaárfolyamok közelében nincsenek
  • Smuge
    #23978
    erröl a game.co.uk rol hogy érdemes rendelni, még aznap küldik a cuccot mikor a rendelés megtörtént?
  • EmThor
    #23977
    lejátsza a file-okat, nekem ennyi bőven elég, nem kell kikötni pécét tévére, csak pen drive-ot be és hadd szóljon (remélem így lesz)
  • zozo2001hu
    #23976
    Az a vicc, hogy eleve a PS3 indulásakor még nem volt benne DIVX támogatás szvsz, elvégre ez egy spéci médiacenter is lenne nemde? Úgy hogy nagyon itt volt már az ideje, hogy végre ezt is tudja.
  • Foxhound1980
    #23975
  • zozo2001hu
    #23974
    Végigvittem a timeshift demót, hát nem rossz nem rossz de azt hiszem max használtban fogom egyszer talán megvenni, "hasonló stílusban" inkább HL2 orange box lesz jövőre megvéve azt hiszem.