89387
PlayStation3
  • Yoda001
    #24173
    szépek a felkiáltójeleid ;) egyébként kamion is van ebben a motorstormban,neten lehet játszani?
  • Banano
    #24172
    Sziasztok!
    Ki vett részt EZEN a " sony centrum" motorstorm versenyen?És hanyadikok lettetek?Vagy nem is tudtátok hogy lesz verseny?:D Egyébként ti ismertek jó motorstormos játékosokat? Akik lehetőleg magyarok is persze..:D Mert én továbbjutottam és fel szeretném mérni a terepet xD hogy kb mennyi esélyem van a továbbiakban.Mert szerintem 1. nem soknak van ps3 konzolja 2. nem sok embernek van meg a motorstorm 3. lehet hogy megvan de a versenyre nem jött el 4. nem játszik olyan jól és nem is próbálkozott:D.Erről mi a véleményetek?
  • Okami Amaterasu
    #24171
    oksa:)
  • EmThor
    #24170
    várd meg inkább a mi értékelésünket, hamarabb meglesz, max jövő hét eleje és nekünk is hihetsz :)
  • Smuge
    #24169
    Nem kell valakinek COD4 :( ? 14000 Ft
  • Okami Amaterasu
    #24168
    hát én nem tudom..megvárom még az 576-osok letesztelik megmodnom öszintén nekik fogok hinni..majd kiderül:)
  • EmThor
    #24167
    az lesz hogy berakjuk a masinába, játszunk vele, és jó lesz, ennyi
  • Okami Amaterasu
    #24166
    de most akkor télleg rosszabb a ps3-as versi csak mert gamespoton egyformát kapott mind2..most akkor mi lesz veled Assassain's Creed?
  • EmThor
    #24165
    olvasom fórumokat, emberek egy jelentős része a kamu IGN rivjú miatt lemondott az AC-ről. szemétség! nem védeni akarom a ubisoft-ot, emlékszem még majd 10 éve mikor még ubi "dögevő" soft-nak gúnyolták mert minden szart kiadtak (és azóta hova jutottak), hanem úgy érzem egy nagy odavágás volt kedvenc konzolunknak...
  • Rinike
    #24164
    enchanted arms Special edition 11.000 Ft Resistance: Fall of man 10.000 Ft Def Jam: Icon 9.000 Ft Tok, leírás van hozzá. Tel. szám: 06-20-351-2577 Email: [email protected]
  • baggins
    #24163
    OK, bár én is veszem a Konzolt, csak most egy héttel későbbre halasztom a dolgot. Erre az értékelésre viszont kíváncsi vagyok.
  • Foxhound1980
    #24162
    Privibe küldöm, public nem merem mert Martin lebax :D
  • baggins
    #24161
    Kíváncsian várom az eredményt. :)
  • Foxhound1980
    #24160
    Esküszöm a Lair teszt elolvasásával kezdem
  • Foxhound1980
    #24159
    Thx. Este úgy is mennem kell Árkádba.
  • EmThor
    #24158
    ma du 16-tól pesti 576-okban az új konzol, holnaptól újságosnéninél is
  • Foxhound1980
    #24157
    Túl sok nem volt elötte, max egy Ratchet.
  • EmThor
    #24156
    eurogamer uncharted rivjú

    első ps3 musthave szerintük. szerintem meg térdelhettek is

    IGN assa creed botrány bizonyíték

    na jó, szerintem minimum botrány, cikkírót elküldeni stb. (cikkváltoztatás, stb)

  • Foxhound1980
    #24155
    USA Haze dec 04.
  • Foxhound1980
    #24154
    Szemét
  • EmThor
    #24153
    dynasty warrior 6 xbox vs ps3
  • EmThor
    #24152


    sorbarendeztem a videóimat ps-n, ilyen könyvtárakba, nem rossz, viszont a kis ikonok nem mozognak, szal ott a kép, de a 15mp kivágott mozgás nem megy, csak állókép van így
  • Foxhound1980
    #24151
    Blacksite-ot ma kezdjük épp :D
  • EmThor
    #24150
    :D

    kijött blacksite meg prostreet pc-re, ki győzi ezt emberek?! :D

    timeshift + gow elfekvőbe, uncharted, haze, ratchet + assa várat magára, psn-re is jönnek még címek, ott a gow2-őm + még vagy 4 ps2-es befejezetlen játékom... :D SZERK: simcity societies + beowulf is kijött, kész, december meg uborka? :D
  • NEXUS6
    #24149
    Én is már többször felajánlottam nekik, de nem hajlandóak rá!;)
  • EmThor
    #24148
    IGN lesz@phat
  • EmThor
    #24147
    ezt nem értem, hogy 215 forint hova tűnt a kártyámról, amit még hajnalban írtam.. otp vonta le? vagy game szórakozott? shopto-n van még kártyám regisztrálva game-n kívül, meg USA psn store... mert így a semmibe ne tűnedezzen lóvé. viszont mindig vmi tranzakció után csinálja, szerintem otp...
  • NEXUS6
    #24146
    Egy kis adalék a AC értékelésekhez: közben az IGN törölte a cikkből, hogy a PS3 verziónál az X360-hoz képest láthatóan rosszabb a frame-rate, meg ilyenek, de az alacsonyabb pontszám maradt!;)))
  • Foxhound1980
    #24145
    Meglesz.
  • Foxhound1980
    #24144
    Ez igy van csak most már teljesen más a piac mint annó a DC/PS2/GC esetében. Az N egy huszáros vágással áthidalta a problémát es az új vásárlóréteg bevonásával hülyére keresi magát, gyakorlatilag xart adnak aranyáron. A MS az Xbox1 után (ami csak egy rettentő gyenge felvezetés volt) vérprofizmussal, úthengerként vonul a játékiparba, és aláznak, mind játékfelhozatal mind szolgáltatás terén. Viszont ők a Sonyval ellentétben a valaha készült legmegbízhatatlanabb konzolt gyártják, ergó szemetet...Amire özönlenek a játékok, és veszik is őket a tulajok. És itt a Sony aki igazság szerint a hatalmas arcába sorra csak kapja a pofonokat ( amit természtesen tisztán csak maguknak köszönhetnek). Éppen csak bukdácsolnak de a javulás észrevehető azért. Ők elszámolták magukat. Azt hitték, hogy ha a vasra ráirják, hogy Playstation az emberek megőrülnek érte és venni fogják mint a cukrot amellett, hogy a MS-t nem tekintette ellenfélnek kiindulva a leköszönő generációból. Mit nekünk exklúzivok, meg játék nélkül eladjuk a gépünket, xbox1.5 és hasonló. Pofáraestek. Ennyi. Véleményem szerint a PS4 jóval az X3 után fog csak érkezni, min 3 évvel. Ez a gerneráció meg a vége felé nagyon kiegyenlitett lesz szvsz. Nem tud elhúzni egyik sem olyan mértékben mint annó. (kivétel ez alól a Wii persze de az már egy teljesen más történet)
  • zozo2001hu
    #24143
    Nekem a múlt hét pénteken feladott ratchet még nem jött meg ma. :(
  • EmThor
    #24142
    ma reggel elküldték az assa-mat, péntekre itt lesz? :D
  • BJB
    #24141
    DivX-támogatást kap a PlayStation 3 - derült ki a Sony és a DivX közös, mai bejelentéséből. A támogatás pontos érkezési dátumát egyelőre nem tudni.

    A támogatás egy firmware frissítés keretén belül válik majd használatóvá a konzoltulajok számára, s bár pontos érkezési dátumról nem tudunk, a bejelentés szerint már nem kell sokat aludni, míg az ilyesfajta tömörített videókat is lejátszhatjuk a konzollal. További érdekesség, hogy a DivX fejese elmondta, cégük a Microsofttal is tárgyal jelenleg az Xbox 360-nal kapcsolatos támogatásokról - részletekre nem derült fény.
  • zozo2001hu
    #24140
    Sokan azt mondják, hogy a jövő nagy konzolja lesz a PS3, idő kell neki mint anno a PS2-nek is hogy beérjen. Nagyon nem lenne jó a végfelhasználóknak gamereknek, hogyha ha az operációsrendszerek, szoftveripar után a játékkonzolok piacán is monopólium alakulna ki az MS személyében. Reméljük nem következik be ezen a területen is az egyeduralom.
  • Foxhound1980
    #24139
    Az igazi probléma inkább az, hogy a HC réteg kicsit beszopta a PS3-mal a sorozatos játékcsúszások miatt. Minden elöbb jött ki 360-on. Az utóbbi hetekben kezdett csak helyreállni a rend, pontosabban a megacímek azért már csak egyszerre jöttek ki de még mindig van elmaradás és nincs system seller játék még mindig, ez meg a Sonynak rossz.
  • NEXUS6
    #24138
    Le van maradva fél évvel az élettől, de az is lehet, hogy 1-gyel.;)
  • baggins
    #24137
    Szerintem nincs. Aki a jelen kínálatból nem talál neki való, jó játékot, azt nagyon tudom sajnálni. Ami ok, de legalább hülyeségeket ne írogasson.
  • Foxhound1980
    #24136
    Nem igazán értek egyet, most már azért van játék szerintem. Játékok eladásai az már gáz, gyakorlatilag az összes Sony cím elhasalt vagy éppen visszahozza az árát. MS játékeladásinak mértéke meg egyelőre ismeretlen fogalom a Sony számára mint ahogy a system seller kifejezés is. De ezek már üzleti dolgok. Aki akar játszani PS3-mon az tud. Rakat címet tudnék mondani ami must have PS3-mon igaz, jelentős része multi. Exklúzivok terén MS bünteti a Sonyt ahogy kell (igaz van egy Ratchet meg egy Uncharted mingyá) de azt tegyük hozzá, hogy jövőre ez a helyzet nemhogy valószinű hanem biztos, hogy változni fog. Akkor érnek be a nagy Sony fejlesztések.
  • zozo2001hu
    #24135
    Szerintetek?

    http://handras.hu/?p=581#comments

    Azért némi igazság sajnos van benne, főleg a commentes handras hozzászólásokban. :(
  • NEXUS6
    #24134
    Persze nálam sem a pont számít elsősorban. Pl tök érdekes volt megnézni akár az IGN video review-ját. Megnéztem és csak megjött a kedvem, mert én nem azt láttam a képekből, amit Greggy. Vannak bizonyos kulcsmondatok, amikre figyel az ember, felállít magában egy kritérium rendszert, és súlyoz, hogy a kapott infók alapján megéri-e megvenni a játékot.

    És persze jó kérdés az is, hogy hogyan is kell egy játékhoz hozzáállni. A vásárló az Emthor-tól idézett mondatnak megfelelően, nagyon-nagyon pozitívan áll a játékhoz. Hiszen előre fizetett valamiért, amiben szórakozást KELL találnia, mert ha nem, akkor gyak unatkozni fog, ezáltal anyagi veszteség éri.
    A tesztelő meg kap egy stuffot, amit már lehet, hogy eleve un, és ha a gém nem kelti fel az érdeklődését, vagy csak az első glitch-re elmegy a kedve, akkor sem történik semmi, mert akár abba is hagyhatja, és legfeljebb a neten megnézi, hogy más teszter mit írt. Teljesen más hozzáállás, ezért a júzerek soxor pontokkal magasabb átlagot adnak. szal a szakma eleve nem úgy pontoz, mint az átlag gémer.
    Csak végül is ugye a készítők NEM a tesztereknek írják a progikat. Nem szép dolog, hogy komoly bugokat hagynak benne, sejtve, hogy a júzer el fogja nézni nekik, mert el KELL néznie, ha szórakozni akar, de akkor is ez van.
    Szal mégegyszer, a végső kritérium az, hogy az adott a stuffért eleve rajongó júzer szórakozást kap a pénzéért, vagy nem? És ilyen szempontból tényleg sznoboskodás, amit néha a tesztelők művelnek!