89387
PlayStation3
  • EmThor
    #24493
    ez így is van. majd ha vettél ps-t megérted.



  • Yoda001
    #24492
    őő.. valaki pls?
  • Papesz
    #24491
    Én túllépek rajta szívesen, hiszen attól még (számomra) felkel a nap, hogy egy játék jó, vagy éppen rossz értékelést kap. Who cares? Viszont folyamatosan olvasom itt a hozzászólásokban, hogy így az IGN, úgy az IGN.
  • EmThor
    #24490
    ja még mindig castlevania-zok, vmi csoda ez a progi, most mentem fordított kastélyba :D
  • EmThor
    #24489
    csak azért hoztam fel a témát, hogy jelezzem, szerintem elfogult az ign. a tények, meg már rég nem tények (nicns játék, stb. stb.)

    részemről lezárva
  • EmThor
    #24488
    ócsó netes bolt álltítólag ezzel sincs gond hazai szállítás tekintetében, blu-ray filmek már 3.500-tól (10 font kb, big fish kapásból 11 font, posta még passz)

    vki?
  • Sund
    #24487
    ideje lenne ezen már túllépni.
  • Papesz
    #24486
    Szal az hogy a dolgok összefüggnek, még nem azt jelenti, hogy össze is kel őket keverni, vagy mossni! Szal médiacenter 1 dolog, konzol funkció meg másik.

    Pontosan ugyanarról beszélünk. Az IGN a konzolfunkcióról ír, Te meg (pár hozzászólással lentebb) belekeverted az EISA díjat.

    Az IGN meg nem mutat reális képet a játékokról, lásd az elhíresült Lair, meg az AC eset. Szal ezekutan szepen tegyenek le valamit a fiuk hitelességben az asztalra és akkor majd talán mérlegelem a szívfájdalmaikat is a géppel kapcsolatban.

    A Lair akkorát hasalt, mint az ólajtó. Ha megnézed az eladásokat, Te is látni fogod. Az Assassin's Creed-et meg úgy védi mindenki, mintha már játszott volna vele egy percet is. Ugyanakkor ha benézel a játék saját topicjába, a warezosoktól azt fogod olvasni, amiről az IGN is panaszkodik. A túlnyomó többség azt mondja, hogy unalmas a játék. Akkor megint mitől nem hiteles az IGN Assassin's Creed cikke?
  • zozo2001hu
    #24485
    IGN ide vagy oda, új uncharted videók!:

    http://www.gametrailers.com/player/28045.html

    http://www.gametrailers.com/player/28068.html

    http://www.gametrailers.com/player/28060.html
  • NEXUS6
    #24484
    Kérlek nyugtass meg, hogy a PS3 mediacenterként nem csak olyan formátumokat játszik le amiket senki nem használ!;)))
    Szal médiacenterként bőven jól műxik hidd el, pláne hogy még DivX is lesz benne és az "internetről letöltött" videókat is lejátsza!;D

    Szal az hogy a dolgok összefüggnek, még nem azt jelenti, hogy össze is kel őket keverni, vagy mossni! Szal médiacenter 1 dolog, konzol funkció meg másik.

    Amúgy nagyon szeretem a játékokat, és amikor Foxxal arról beszéltünk, hogy vegyek én is egy Boxot kiegészítés képpen, mert azon jobb/olcsóbb a multiplatformokat nyomni, akkor mondtam, hogy egyelőre nem sok időm van a havi 2-3 új gémen kívül többel játszani, amiknek a nagyrésze exkluzív, a többi amit megvettem meg nem rosszabb mint Boxon.
    Nem tudom más hogy van vele, de én jaték terén is ki vagyok elégülve.;)))

    Az IGN meg nem mutat reális képet a játékokról, lásd az elhíresült Lair, meg az AC eset. Szal ezekutan szepen tegyenek le valamit a fiuk hitelességben az asztalra és akkor majd talán mérlegelem a szívfájdalmaikat is a géppel kapcsolatban.
  • Papesz
    #24483
    Én értem, hogy EISA díjas, de az EISA díj nem a szoftvereknek, hanem a hardvernek szól. Viszont hardvert magában senki nem vesz, ezt mindketten tudjuk. Azt sem mondta soha senki, hogy a gép szar, de ugyanakkor nem is a gépet szeretjük, hanem a rá készülő játékokat. Azok meg jelen pillanatban olyanok, amilyenek. Erről szól az IGN cikke.
  • NEXUS6
    #24482
    Nekem is teccett a BA2 demo. Grafikailag kb ezt vartam, bar amikor egy nagyobb robbanaskor megallt a kep, akkor hangosan felvihogtam. Szal nagy pancserek a programozok, de ettol meg a jatek nem rossz.

    Szep kis repulos lovolde, mar meg is rendeltem.

    Es kulon extra manapsag, hogy a demoba is raktak multiplayert.
  • NEXUS6
    #24481
    Nem csak a ketto fugg ossze, hanem minden mindennel.:))) Nem az a baj, hogy eloiteletesek voltak a PS3-mal, hanem hogy ezt azota sem tudtak levetkozni. Egyreszt. Masreszt mint media center a PS3 EISA dijas, szal mirol beszelunk? Szal szerintem szereptevesztesben vannak, az egy dolog, hogy valami nem teccik nekik a geppel, de ezt nem kene minden egyes jatek tesztjukbe beepiteni, ezzel is azt sugallva, hogy varjanak az emberek az adott jatek, vagy a gep megvasarlasaval. Nekik csak azat kell leirniuk, hogy az adott jatek a gep adott programjaihoy es masodsorban mas hasonlo kepessegu platformokhoz kepest hogy teljesit. KB azt csinaljak mintha a Wii osszes progijat lepontoznak a grafika, meg a szerintuk hasznalhatatlan kontroller miatt.
  • NEXUS6
    #24480
    Nem hiszem hogy spoilert tulzottan illendo egy forumban leirni, szal pont arrol szol, mint amit mar lattal a videokon is!:)))
  • pepi024
    #24479
    amúgy az assassin creed miről szól?mert van egy videó aminek az elején két orvos van a jövőből oszt egy csávó (aki szerintem altair) a valami gépben ül. szóval mi a történet mert ködös. és nem derü fény a homályra
  • Papesz
    #24478
    Arról, hogy a kettő összefügg.
  • Nexxuss
    #24477
    I'll never forget the moment I knew something was wrong with the PS3 -- it was when I discovered I didn't want one on launch day

    hehe ez a Greg miller mekkora egy fasz:D:D:D Innen látszik, hogy kurvára nem értenek semmihez. ÉS most nem a Sonyt védem. Most hogy mondhat egy jtáktesztelő olyat, hogy nem akart a megjelenéskor gépet venni? Most akkor a gép a lényeg vagy rajta tespedő játék? PS3 moint multimedai center tökéletes, ezt elismeri mindneki. AKi nem az hülye. Mint konzol neccesebb mert még nem mutatott magából semmit. Akko rmost miről beszélünk????? gyökerek
  • HAF Rigel
    #24476
    Ezek tények , de multidő . Nem magas az ára , van rá játék. Viszont mindig azt olvasni hogy igy szar meg úgy szar és lepontotott játékok áradata egy olyan oldaltól aminek pártatlannak kellene lennie hááát nem is tudom , talán nem etikus .
  • Papesz
    #24475
    Igen, én is ezt mondtam. Ezért nem értem, hogy már megint mi baj van a cikkel. Ugyanezeket írták.
  • Foxhound1980
    #24474
    Ezek tények.
  • Foxhound1980
    #24473
    Igen, USA-ban mi a xarért lenne drága?? Pff...
  • Papesz
    #24472
    Nem tisztem védeni az IGN-n, de szerintem csak az igazságot írták. A konzol a többszöri ígéret ellenére sem produkált világrajtot, a kezdeti ára nagyon magas volt és hiányoztak róla a játékok. Én személy szerint egyiket sem tudom megcáfolni.
  • HAF Rigel
    #24471
    Nálam alapból ki van kapcsolva az RRS. :):) lehet hogy ezért nem fagyott :):)
  • NEXUS6
    #24470
    Nagyjabol atfutottam. Annyira nem volt rossz, mint vartam, de pont ez a nezopont, amivel en nem ertek egyet. Ha mindnyajan ennyire kritikus szemmel nezik a PS3-at, akkor miert nem inkabb X-et, vagy Wii-t vesznek?

    Jonnek a szokasos dumaval, hogy draga (volt), meg ilyenek.
    LOL
    Mi mondhatjuk hogy draga volt, de talan mi sem mondjuk. Gondoljunk csak az euro arfolyamra, meg hogy kishazankban mennyi volt a hivatalos ar.
    Na mindegy, ahhoz kepest, hogy par eve az IGN volt nalam az elsodleges hirforas, nagyon leamortizaltak magukat. Nem csak ezzel a nagyon is erzekelheto hozzaallassal, hanem hogy gyak folyamatosan kesnek, nem tesznek kozze infokat,meg ilyenek.
  • cloud.strife
    #24469
    Jaja, olyasmi... :)
  • EmThor
    #24468
    kapcsolt ki xmb-ben a rss-t, vagy jelentkezz le a hálóról
  • EmThor
    #24467
    ign-esek véleményes az 1 éves ps3-ról, avagy a feka meg a két köcsög :)

    nem kell végigolvasni mit mondanak, elég az első mondant mindegyiktől, a többi rizsa.

    de komolyan. csak az első mondatokat olvassátok el és érteni fogtok MINDENT! :)
  • HAF Rigel
    #24466
    Tegnap játszottam a AC vel , nem sokat sajna :( . eddig nem fagyott , és a grafika is rendben volt , nem volt annyira halvány mint az összehasonlitó teszben . A fekete feketevolt a Piros is élénk piros volt , de eddig a nagy ködben az elején rohangáltam csak hajnali 3 kor .
  • brodix
    #24465
    game boy arcade-ból csak 4 kelt el
    érdekes....
  • EmThor
    #24464
    szerintem az rss fagyizza a gépeket
  • HAF Rigel
    #24463
    Na ez már tetszik
    DS - 78,884
    PSP - 58,964
    PS3 - 55,924
    Wii - 34,546
    PS2 - 9,043
    Xbox 360- 5,817
    GB Micro - 708
    GBASP - 211
    GC - 69
    GBA - 4

    Legalább megmozdultvalami , tudom tudom ez csak egy hét de akkor is jó látni hogy elindul valami.
  • BJB
    #24462
    FAQ-ba kimaradt a felbontásoknál az 576P!
  • Foxhound1980
    #24461
    :D
  • pepi024
    #24460
    szerintem csak attól függ hogy milyen tévén játszol. hd tv-n biztos szebb
  • Nexxuss
    #24459
    mié?
  • Foxhound1980
    #24458
    Na hát azt nagyon jól teszed!
  • Foxhound1980
    #24457
    LOL

    Szerk: már vártam valami hasonlót, túl sokat villogtatta a hölgyemény a gyöngyfogsorát...
  • Foxhound1980
    #24456
    Ma kezdem.
  • Noitulover
    #24455
    úgy hallom az us verza lefagy elég sűrűn , de pal játék esetében nem igen hallani ilyesmiről , egyébként van bármi féle nehézségi szint beállítás
  • Smuge
    #24454
    Ne ezen agyaljatok már hogy melyiknek jobb a színkészlete , inkább játszatok vele , mert lenyűgöző a játék :) . Hatalmas SZABADON! bejárható játéktér, gyönyörü grafika , jó játékmenet . Én azt kaptam amit vártam , nagyon meg vagyok elégedve, már a legelső infokbol tudtam hogy ez nekem kelleni fog. A keringö hirekkel ellentétben eddig egyszer se fagyott sehol sem a játék eddig.