89387
PlayStation3
  • Kandurex
    #24933
  • Mu*][*h4pHu|{4
    #24932
    Hi

    Tök8 melyiket installod fel(bármelyik ps3 video converter yó) a lényeg hogy szinte bármilyen formátumból a ps3 számára emészthető mp4-et kreál.
    Én is így hazsnálom és egy 250gbs külső usb-s hdd-re másolom a filmeket.
    Most pl a heroes 2évad 9.részt konvertálom:)
  • Attila8805
    #24931
    Utánanéztem ennek a hd Fury cuccnak.
    Hát rohadt drága:D
  • clean
    #24930
    Bocsánat a floodolásért, de azért elgondolkodtató... hiszen mégiscsak divix formátumba konvertál, vagyis olyan formátumot játszana le. Igy gyakorlatilag külső merevlemezről is tudná játszani ezeket a formátumokat... vagy tévedek?
  • clean
    #24929
    Upssz, nem voltam elég figyelmes... valszeg csak konvertálni tudja pl. dvd formátumot a merevlemezre, és így nézhető csak.. bocs..
  • clean
    #24928
    Üdv!
    " PS3 Playstation3 Video converter convert XVid DIVX AVI to PS3 " Ez a Software az akar lenni, amire én gondolok? Mármint, ha feltelepítem a gépre tudok vele nézni divix filmeket ps3 gépen? Tud erről valaki valamit? Megoszthatná velem.... :-)
  • Nexxuss
    #24927
    a friend list lassabban töltődik be, a játékok, demok képeinel és sokat agyal.
  • Norbi7
    #24926
    Nagyon szépen köszönöm zozo2001hu és Balli!!!
  • Nexxuss
    #24925
    nem mondok ilyet mert nem vagyok fanboy :) Attól függ mire akarod használni. Én nem akartam még nextgennyt venni, csak vettem LCD-t és akartam hozzá Blu-ray lejátszót. Oszt ezért vettem műár PS3at. Ha csak a jták érdekelt volna akkor 360at vettem volna. Bár az meg mehal mindig. :) Szal tényleg inkább PS3 az nem romlik el :-) AZtán egyszer talán használható gép lesz ha megtanulják programozni :-)
  • tomy8614
    #24924
    hát ez ebben a formában nem teljesen igaz

    - van a HDFURY nevű cucc ez elvileg megoldja a dolgot (még nem láttam élőben tehát nem 1000%)
    - illetve léteznek olyan monitorok amikben van tv-tuner, azokon van scart bemenet is, szép nem lesz, de működik
  • zozo2001hu
    #24923
    Én sem látom a nagy problémát a teljesítményben, nálam nem szaggatott még be sehol sem full játéknál.
  • Attila8805
    #24922
    SZóval HDCP nélküli monitorra semmi féle képpen nem lehet képet továbbítani a ps3-ról?
  • ViniSoundz
    #24921
    hát káár. azér kössz
  • simirizsa
    #24920
    Fekete képernyőt lehet kihozni nem jelenit meg semmilyen képet sajna
  • tomy8614
    #24919
    akkor kapsz csak képet a hdmi-n keresztül ha a másik oldalon van HDCP. függetlenül attól hogy milyen felbontásban használod
  • EmThor
    #24918
    ha egy hány centis tévé, hány méterről, hány felbontást vesz fel, akkor hány a pé?

    és persze, hány éves a kapitány?
  • tomy8614
    #24917
    csak azt nem értem minek beállítani úgy a dolgot mintha használhatatlan lenne....

    jött a 2.0 pár új feature-el, és maradt benn pár hiba, aztán kijavították. az égvilágon semmi probléma sincs vele

    egyre lassabb??? hol? mikor?
  • ViniSoundz
    #24916
    hi!
    olvastam a faq-ot. benne van, hogy ha monitorra akarok kötni egy ps3-at és full hd-ben akarom nézni, akkor rendelkeznie kell ugye a hdcp-s cuccal a monitornak. namost, nekem egy V7 L22WD monitorom van és ha jól tudom, akkor nem rendelkezik ezzel a tulajdonsággal, legalábbis a gúgli nem nagyon adott választ, csak német oldalakat találtam és németül meg k**vára nemtudok. a kérdés az hogy csak a full hd-re igaz ez? attól még tudom hd-ben futtatni a gémeket? természetesen van rajta dvi bemenet, de nem tudom, hogy akkor mit lehet ebből max kihozni. ha vki tuggya, akkor írjon. tenksz
  • Attila8805
    #24915
    Most ezt azért mondod hogy ne vegyek gépet?XD
    Én valami olyan véleményt vártam hogy"nyugi ez csak egy átmeneti dolgo még 1 hónap és csak úgy szárnyalni fog a ps3":D
  • simirizsa
    #24914
    Az a felbontástól függ nem a TV átmérőjétől :D
  • Nexxuss
    #24913
    így van...egyre lassabb a rendszer is. Fuck Sony.
  • Attila8805
    #24912
    A v-sync-re az én szemem inmunis:D
    Én eddig egy játéknál nem vettem észre még pc-n se hiálba van kikapcsolva:D meg xbox360-on se.
    Engem csak az aggaszt hogy olvasom hogy minden frissítés után vmi más lesz szar.
  • Nexxuss
    #24911
    hát szerintem az egész PS3 egy darab szar:P milyen már, hogy az elvileg gyengébb 360 hardveren szebbek a játékok:P amúgy meg a framrate az AC esetében nem az igazi. MIkor távolba nézel akkor rángat kicsit. Mondjuk ezt akkor veszed észre ha direkt azt nézed:D úgy mint a V-sync 70%át. amúgy király:D 1 óra után azt mondom az év legjobbja!
  • Yoda001
    #24910
    kösz az értelmes választ...
  • Papesz
    #24909
    Firmware-t akarsz vásárolni?
  • Attila8805
    #24908
    Srácok ne mondjátok hogy tényleg ennyire szar a ps3 Firmware-ja.
    Kezdek egyre jobban félni a vásárlástól
  • Nexxuss
    #24907
    hát ez az AC kurva jó. 1 órája kolbászolok. V-sync van, de annyira nem zavaró. (ettől függetlenül kapják be:P). De azt remélem vágod, hogy a jelenben az nem v-sync hanem kamerás felvételen a kép hiba
  • Papesz
    #24906
  • Yoda001
    #24905
    a 71cm-es tv-k hány "p"-sek?
  • Balli
    #24904
    Nekem pont ennek az LCD TV-nek az egyel elotte levo verzioja van es mar az is tudta a HDCP-t raadasul csak DVI bemenete volt, igy szinte biztos hogy a tied is tudja. De gyozodj meg rola a TV-d kis kezikonyveben vagy a Samsung hivatalos honlapjan.
    HDMI kabelt nem adnak a PS3-hoz azt pluszba kell venned es utanna gond nelkul csatlakoztathatod a PS3-hoz. Es igen mind a jatekokat, mind a HD filmeket 720p-s felbontasban fogod elvezni, valamint stereoban a hangot mert a HDMI-vel az is atmegy a TV-re.

    A FAQ-t viszont mindenkeppen olvasd el ha meg elmulasztottad volna, erdemes: http://www.gamecon.hu/cikkek/ps3faq.htm
  • zozo2001hu
    #24903
    1. igen, külön kábelt kell vásárolni alapból nincs a géphez csomagolva.

    2. igen, a játék dobozán van feltüntetve ikon formájában a támogatott felbontás, a 720p-t mindegyik viszi 1080p-vel szokott gond lenni egyes esetekben.
  • Norbi7
    #24902
    Sziasztok!
    Eldöntöttem, hogy karácsonyra meglepem magamat egy PS3-mal és felmerült bennem 2 kérdés amire ti szerintem választ fogtok tudni adni.

    1. ez talán a legfontosabb, hogy van egy Samsung LE26R51B LCD TV-m ami HD ready-s és van rajta ebből adódóan HDMI bemenet is. A kérésem tehát az lenne hogy a TV-t és a PS3-mat HDMI-HDMI kábellel gond nélkül össze fogom tudni kötni? mert van ez a HDCP (ami nem igazán tudom hogy mi), de sztem ez hiányzik az én TV-mből és ez nem lesz baj?

    2. biztos volt már erről szó de bocsássátok meg hogy felteszem: mivel a TV-m 720p-és, a játékok "biztosítani" fogják hogy ebben a felbontásban is gond nélkül játszak?

    így hirtelen ez a 2 legfontosabb kérdésem, remélem tudtok rá választ adni, amit előre is nagyon szépen köszönök.
  • Nexxuss
    #24901
    jaja 22 volt. Nem tört össze! :-P Egy külön karton dobozba rakták bele és úgy hozták. De érdekes, hogy semmit nem kellett aláírnom átvételkor... az milyen már?! Csomagos gyerek beadta oszt csá:P Ennyi erővel a szomszédom is átvehette volna.
  • baggins
    #24900
    Gratula. Nekem is megjött az AC :D
  • EmThor
    #24899
    apropó szövegdoboz felől videót szedjétek már ki pls, thx
  • EmThor
    #24898
    grat, screen tearing van, szétesik a kép? :)

    csomagos hozta? faja nagyon, game.co rulez. bár 2 darabban lett volna mindjárt 2 Altair-ed :P

    22 postával kb
  • Balli
    #24897
    Grat hozza
    Mennyibe kerult cakkon pakk postakoltseggel?
  • Attila8805
    #24896
    Grat.
    Na ugye hogy ne kell fosni:D
  • zozo2001hu
    #24895
    Aztán kivesézni ám, a textúrákat, a fényerőt, a kontrasztot, a színeket, a szaggatást, a játék egyhangúságát, egyszóval mindent amit írtak korábban a nagyhírű teszterek és kritikusok! :D
  • Nexxuss
    #24894
    lehet hát. akartam olyan képet is csinálni cska elfelejtettem:D de pótlom ebéd után :-) Szépen ki van dolgozva amúgy!