89387
PlayStation3
  • simirizsa
    #25533
    Hát a konzolvilágos csávó megadta a gamestore-os csávó számát hogy ő mondja meg hogy mikor jön a game aztán meg csávó mondta hogy nem is kapot emailt mondom jó aztán addot 1 másik email címet oda küldtem el most és elvileg elírták a netes árat mert a beszálitonál is 15 :D áhh fáradt vok bocs ha rébuszokba beszélek :DMagyarul nincs 10ért AC
  • Nexxuss
    #25532
    én most akarok menni a hatodikhoz. De az egyik informer küldivel szopok. Akinél 3 arcot kell kinyírni kurva sok ember és őr között:P még nem sikerült :-)
  • Balli
    #25531
    Ezt most nem ertem, vegul akkor sikerult rendelni vegul innen: http://www.konzolvilag.hu/index.php?data[subpage]=cat&data[cat_id]=2 10k-ert?
  • Chris Lowe
    #25530
    Nem lesz patch az AC fagyásra? Volt róla valami hír...vagy csak álmodtam?
  • EmThor
    #25529
    miva? :)

    na megvolt 6 gyilok + 2-ra kaptam küldit, utána gondolom grand finale .D
  • simirizsa
    #25528
    Hát 10 ért nem kapunk AC-t elég érdekes a bolt mert végül a gamestoros csávoval beszéltem és ő hiv majd a rendelésemmel kapcsolatba :D
  • JohnnySmith
    #25527
    :) THX mindenki nevében aki hozzájárult.
  • JohnnySmith
    #25526
    Ennyire kuladomb az AC? Egy kicsit azért várok a megvételével.
  • Nexxuss
    #25525
    ehh 4szerre fagy be az AC... komolyan nem értem mi a faszé nem tudnak erre a szarra programozni... és hol fagy be? a töltő képernyőn....
  • Chris Lowe
    #25524
    Ja most nézem, hogy mindig változik. Korrekt lett ez a homokozó!
  • Chris Lowe
    #25523
    Ez a fenti Gran Turismo kép üt rendesen!
  • Nexxuss
    #25522
    amúgy meg EmThor vaze jelöjjé má vissza he'
  • Nexxuss
    #25521
    én igazából a Prinsz of perzsiára vagyok kiváncsi. Mit hoznak össze egy AC után:P
  • Foxhound1980
    #25520
    Ezen a FC híren kicsit meglepődtem...Teljesen új FC1 vagy mi? "Ősrégi" a gém... Már videók vannak a FC2-böl.
  • Attila8805
    #25519
    A hivatalos amerikai PlayStation Magazine legfrisebb számában fellelhető pontszámokról a tegnapi nap során már írtunk, most pedig az aktuális pletykákra helyezzük a hangsúlyt.
    > A Ubisoft Montreal 2008 elején meg fogja jelentetni a Far Cry-t PlayStation 3-ra, jelenleg pedig egy új Prince of Persia játékon dolgoznak.
    >> A Syphon Filter sorozat némi handheld kitérőt követően visszatér a nagygépekre - igaz, nem mostanában, hiszen az új, PlayStation 3-at becélzó epizódot 2009-re datálják.
  • Foxhound1980
    #25518
    Csak coopban nyomtam, haverral. :) Ott még sajna nem tartunk.
  • Nexxuss
    #25517
    kérdés Lego SW. Mikor a börtönblokknál vannak és leugranak a Coopot prószáltad?
  • Foxhound1980
    #25516
    Nem egyszer találkoztam már ilyennel, túl nagy jelentősége nincs
  • Nexxuss
    #25515
    hmmm ahogy ezt egy jó barátom mondaná : "ez a kemény, nem a f@sz"
  • Foxhound1980
    #25514
    Figyeltek a srácok...
  • SlickAdam
    #25513
    na mit vettem észre! AC-m UK európai kiadás. nem tudom minden fajtában-e, de ebben érdemes a 12. oldalra lapozni és megnézni a Contorol HUD leírás melletti kis képet.... ez véletlenül nem a Zikszboksz gombkiosztása? (A B X Y)
  • Smuge
    #25512
    MGS4 XBOX360-on
  • Foxhound1980
    #25511
    Jövőre fog debütálni az 5. rész, IO már hegeszti.
  • NEXUS6
    #25510
    Singleplayerben a számítógépeket kell összeszedned és azokért kapsz tényleg funny extrákat.

    A klánok cod4-beli támogatottsága gyak kimerül abban hogy beírsz egy tag-et a neved elé, oszt sanyi. Managelni, klánháborút szervezni, vagy csak hogy a klánok azonos oldalra kerüljenek egy szóbában, nem lehet!!!!
    Sorry.

    Szal hiába van klán azok közül is azokat látod majd bejelentkezve, akik amúgy is rajta vannak a barátlistádon, mást nem!!!!

    Ennek ellenére természetesen vannak magyar klánok akik COD4-gyel nyomulnak pl WMS. Szal majd küldök friend meghívót.
  • Nexxuss
    #25509
    simán :-) Bár ma nem jött meg a Gaming Guide hozzá. Remélem holnap már egen :) hajrá AC. megyek is írtok egy kicsit Acer Rich dirstricben. Az a katedrális fenomenális!!!
  • brodix
    #25508
    HI!
    Nem tudtok róla,hogy lesz PS3-as Hitman?
    És hogy magyarban ki fogják adni Blu-ray-re a filmet?
  • Fikusz
    #25507
    lol
  • EmThor
    #25506
    Jade lesz a pom-pom jányunk :)
  • Foxhound1980
    #25505
    Bántja valaki a szegény gyermeket? :D
  • Since
    #25504
    Sziasztok, COD4-ről kérdeznék! Single playerben lehet valamilyen módon pontot gyűjteni mint online módban? Van magyar PS3 COD4 klán? Ha van akkor vegyetek fel, köszi a válaszokat!
  • EmThor
    #25503
    AC defense klub-ba ki lépne be? :P
  • NEXUS6
    #25502
    Amikor megvan a max létszám az adott szobában akkor nem enged be senkit, hiába mi hívjuk.;(

    Úgy szoktuk csinálni, hogy összehívjuk az ismerősöket/klánt, és amikor összejön az 5-6 emberke, akkor keresünk egy szobát, ahol lehet kűzdeni. Ha esetleg még nincs fullon a szoba, akkor tudsz még itt is csatlakozni, de soxor bejönnek mindenféle népek és sajna nincs lehetőség újra próbálkozni.

    Naggyon gyik a COD lobby része. PC-n ráadásul már az XP rezetelős problémát is megoldották egy patch-csel.
  • Foxhound1980
    #25501
    AC már csak iylen. :) Durvulens hévvel indít aztán egy szinten megáll, sokáig ott is marad, aztán ismét erőre kap. Jó lett a gém, hagy az emberen maradandó élményeket is szvsz de lehetett volna jobb is. Mképp kötelező vétel. :)
    Szerk: a 2. rész biztos változatosabb lesz, ha a krtikiákat szem elött tartják. (és miért ne tennék?! )
  • NEXUS6
    #25500
    Ki nem xarja le?
    ;)))
  • Nexxuss
    #25499
    mi?
  • Papesz
    #25498
    Noitulover, #24763:
    "nem tudom miről beszéltek az idióták kiknek túlzottan repetavít ajáték"


    Noitulover, #25457:
    "de pl aharcoskból már nagyon elegem lett miután már 3 adik 10-15ös csapatot vágja le az ember és még mindig semmere semmi féle főgonosz kicsit vontatottá válik az akció"


    Konzekvencia?
  • Foxhound1980
    #25497
    Aha, na remélem hozzák. Képeket tolhatnál be ha van egy kis időd.
    OFF: milyen képtár oldalt enged az SG használni linkelés céljából? (képfeltöltés.hu nem mükszik)
  • Nexxuss
    #25496
    még nem jött meg. De ilyenkor szokott jönni a postás. Gondolom sima levélként küldik. Remélem ma megjön.
  • Foxhound1980
    #25495
    Tényleg, neked befutott az AC guide?
  • Foxhound1980
    #25494
    Lego nagyon jó lett, szétröhögöm sokszor a poénokon magam Elmebeteg egy stuff.
    Uncharted meg kötelező. 1ébként Lehet beszoptam ezzel a busymennel, ma sem jött meg :(