89387
PlayStation3
  • Yoda001
    #25653
    ha holnap télleg meglesz, segítsetek nekem abban, h milyen router kellene venni olcsón (de jót), szal normálisan menjen mjad és ne melegedjen
  • testerlnx
    #25652
    Nekem is ma reggel dobta be a postás, meg HSword-öt is :) Délután meg a Folklore-t szereztem be, de még Ratchet-et szeretnék szerválni vhonnan karácsonyig, meg esetleg egy LAIR-t, aztán majd én is neki futok a PS3 Game of the Year témának :)
    Bár multiban is jelentős elmaradásom van Mass Effect, Assasin Creed, CoD4...
    Viszont múlt héten nyomtam ki a Naruto Rise of a Ninja-t, na az atom gém volt! (de ez egy kicsit off)
  • Nexxuss
    #25651
    akkor hajrá:) Nem akartam ma befejezni mert holnap zéjháá a zegyetemen, de nem bírtam ellenállni :-) most megyek tanulni:-) meg bűvölöm a vitrinben Altair tesó figuráját :-)
  • EmThor
    #25650
    sir, please just a few coins :) - BIMM durr egy pofon
    I need money sir, I'm poor, I'm sick and hungry. - lásd fenn
    Just a little money I beg of you, just a few coins please :D - lásd fenn :D
  • EmThor
    #25649
    várjá én még nem fejeztem be 2 gyilok még hátra van :D
  • Nexxuss
    #25648
    ja hogy nincs vége a stáblistával:o)
  • Nexxuss
    #25647
    vazeg Jissi kőkeményen összeszedte az infokat a cuccról. Ááá muszáj mégegyszer letolni, hogy mindent értsünk! Fantasztikus story!!!! ÁÁÁ de várom a többit :-)
  • Nexxuss
    #25646
    keméény Énis most fejeztem be :-) Marha jóóóó :-) Mondjuk végig kell játszani az egészet előről, hogy minden apró mozzanatot értsünk.
    Szóval. Hol lehet az AC2-t előrendelni?????? :-)
    Én is 9.5 mondok rá, mert a grafikai bakik, rángatás botrányosak. No meg egy kis rejtőzködősebb, lopakodósabb dolog még elfért volna benne:-) De azokkal 11 pont lenne :-) Imádom :-)
  • Rapperman
    #25645
    Valaki írjon 1 boltot a [email protected] címre aki tud olyan boltot ahol a legolcsóbb a ps3-as játék!
  • EmThor
    #25644
    na aki kicsit is járatos az összeesküvés elméletekben, az fogja igazán értékelni az AC-t :)

    szóval: 9.5\10 a végső pontom, -0.5 pont a grafikai és fagyási bakik +1-2 belerakható 5let miatt, ami kimaradt

    alapmű :D
  • Foxhound1980
    #25643
    Azt 360-on tolom mert arra jött ki Digipackban az LE verza. Egyébként jó lett, olyan aminek vártam. Nagyon durva crime sztori sajna évekkel ezelötti technikai háttérrel de ennél a stuffnál nem érdekelt a grafik, sztori, dialogusok, rendezés meg elsőrangú.
  • Rapperman
    #25642
    A Kane and Lynch jó PS3-on?
  • Foxhound1980
    #25641
    Belenyomtam az Unchartedbe majd másfél órát. Gyönyőrű lett, abszolut játszatja magát a stuff. Élvezet nézni, hogy úgy dobálja a gép az engine-t mint a sz@rt. Recska demónál érzetem ezt. Egyelőre csak tomb raiderezés volt benne szóval nem full akció hál égnek. A továbbjutás megoldásain bizony el lehet időzni ha az ember kikapcsolja a segítséget de gyakorlatilag az ember kémytelen állandóan megállni mert annyira változatos a látvány, muszáj nézgelődni. A checkpoint rendszer hibátlan, nagyon minmálisan dob csak vissza, ha épp visszadob akkor is szinte csak pár méterre az elhalálozástól. Irányitást tekintve kezesbárány.
  • JohnnySmith
    #25640
    Vééégre b+ :) Nehéz szülés vót!
  • Yoda001
    #25639
    holnap meglesz a PS legnagyobb valószínűséggel, de lehet h még beszéleg azzal az apronetes emberkével is :)
  • Nexxuss
    #25638
    éés hogyan hagyod neki? :-)
  • baggins
    #25637
    Volt olyan is, de legtöbbször úgy fagyott le, hogy még a HOME gombra sem reagált percek múlva sem.
  • EmThor
    #25636
    AC, swappel vinyóról nem is kicsit
  • Nexxuss
    #25635
    mit tölteni? Én hagyom hogy töltsön:P
  • EmThor
    #25634
    kamu, amúgy ha hagyod tölteni a cuccot, nem fagy
  • baggins
    #25633
    Duma. Lefagy, ezen nincs mit szépíteni sajna.
  • NEXUS6
    #25632
    A WMS-ben vagyunk, arra nem emléxem kik voltak a másik oldalon, valami amcsik meg franciák. De az utóbbiaknak én is besegítettem, mert rossz csapatba rakott a szerver.;)
  • HAF Rigel
    #25631
    Milyen Klán ?
  • Jimanszky
    #25630
    ejjj....pedig a srácnak nem...Akkor nem értem.
  • baggins
    #25629
    Próbáltam, akkor is fagy.
  • NEXUS6
    #25628
    Amúgy dúrva amikor a klánnal beesünk egy ilyen cuccossal felszerelt másik klán karmai közé, kb Blackhawk down hangulat élőben.

    Tegnap is csak pislogtunk, pedig átlagban még alattunk is voltak rendfokozatban, de nálunk asszem senkinek nincs ilyen kütyüje.
  • NEXUS6
    #25627
    Köszi, akkor asszem még ma megrendelem, karácsonyra talán meg is lesz!;)
  • NEXUS6
    #25626
    Lehet, csak nem túlságosan dícsérik a minőségét. Van egy másik amiről jobbakat írnak: X2VGA2
  • Yoda001
    #25625
    az usb-s egér minden játékba jó? szal pl demok is felismerik?
  • Chris Lowe
    #25624
    Oks, szerinted minden konzol ugyanolyan látványosan fejlődött az évek során. Ez is egy vélemény mégha nem is egyezik az enyémmel.

    Más: pest környékén hol jutok a legolcsóbban a logitech touchpados ps3-as billentyűzetéhez?

  • Foxhound1980
    #25623
    Abszolut! Nem akarlak meggyőzni, tapasztalt tényeket irtam miután kb 20 éve foglalkozom konzolokkal. A konzolfejlesztésben épp az a ráció, hogy célhardver van a fejleszők kezében ezáltal minnél jobban kiismerik a vasat annál jobb dolgokat tudnak kreálni. Ebben a tekintetben semmilyen külömbség nincs konzol és konzol közt. Nem tudok egy vasat sem említeni ahol ne lett volna látványos fejlődés az évek eltelte után, még a kis 8 bites GB/GBC is feltudott mutatni komoly előrelépést.
  • Attila8805
    #25622
    Ezzel lehet sima dsub-os crt-moncsira is ps3-mat kötni?
  • HAF Rigel
    #25621
    Német oldal , de hidd el valamikor engem is aláznak , de igy legalább 1:1 frag ratet tudok csinálni , mig régen csak tölteléknek voltam jó .
    71 euro posta költséggel ,
    - megrendeled a honlapjukon
    - küldenek egy levelet az átutatlás és rendeslészámmal
    - elutalod a pénnzt
    - kb 2 hét alatt meg is jött pénz utalástól.

    KB ENNYI A MENET .
  • Chris Lowe
    #25620
    Elfogadom a véleményed, bár én nem láttam ps szintü fejlődést más konzolokon és meggyőznöd sem sikerült (gondolom nem is volt célod...)
  • NEXUS6
    #25619
    Kúl!

    Amerikából vagy Eu-ból rendelted?
    A német oldalt néztem, ahogy látom sima banki átutalással lehet fizetni.

    Mos'már tudom miért aláznak halálra!;)))
  • HAF Rigel
    #25618
    Nekem is van , nagyon jó vele a Resistance, és a Cod4 , meg a GRAW2 is.
    Nekem szerencsére nem halt be a dolog münködik rendesen.
  • Attila8805
    #25617
    Lehet hogy lesz stalker xbox360-ra.
    De mire kilyön nem lesz xbox360:D
    Mert azt ugye tudod hogy 10 évig fejlesztették:D
    És így is tiszta bughalmaz volt.
  • Jimanszky
    #25616
    Próbáljatok meg úgy játszani AC-vel h nem jelentkeztek be PSN-re és 720p-ben vagytok.Lehet ez a megoldás..
  • Jimanszky
    #25615
    Ilyet keresek már mióta!!!!!Asszem utalok külföldre.Belevetem magam.71 euro sok érte?
  • Janey
    #25614
    Az egyik barátom rendelt 2-őt is. Az egyik kb 3 óra után be is adta a kulcsot (melegedett és rángatott a célzásnál). A másiknál semmilyen hiba nem volt, kb egy hete megállás nélkül COD4-ezik vele.