89387
PlayStation3
  • EmThor
    #26013
    új banner :)

    az ihlet ->




    ver 2.0
  • Olcsi2
    #26012
    mert gondolom a videogamesplus.ca kanadai oldalrol jut hozzad... Kanadaban meg ket hivatalos nyelv van, angol es francia. :)
  • NEXUS6
    #26011
    Én is már pénzhegyeket költöttem volna, de Motorstorm DLC-vel semmire sem megyek.

    Szal Lengyeleknél, Cseheknél már van, mi meg xopunk, pedig legjobb tudomásom szerint nálunk sincs ájró, csak szotyi, meg korona.
  • NEXUS6
    #26010
    Lehet "bekopogok" én is oda a haverokkal, ha nem jön be az aláírásos móccer!;)))
  • Nexxuss
    #26009
    tuti nem:P idén menjen aztán janurában át lehet adni. Pontosabban a faszt. január végén, mert karácsonyra azért elég sokan fognak venni.
  • NEXUS6
    #26008
    Kúúúúl!;)

    Szerintem olyan 1-2 ezer elég lesz.
  • EmThor
    #26007
    kéne vagy ezer, hogy bekopogjunk... kihez is?

    ...

    Irodánk címe
    Sony Hungária Kft.
    1023 Budapest
    Árpád fejedelem útja 26-28.
    Központi telefonszám: +36-1-346-8200
    Telefon: +36-1-346-8288
    Fax: + 36-1-346-8225
    Email: [email protected]
  • Nexxuss
    #26006
    Csatlakozom. A Story nagyon izaglmas. No meg én nem éreztem vontatottnak mert napi 2-3 órám volt rá, gyakorlatilag másfél szakaszt bírtam letolni. Az meg nem volt elég ahhoz hogy megunjam.
  • JohnnySmith
    #26005
    Már majdnem 400 user aki aláírt :D
  • EmThor
    #26004
    na, pain beszerzős, még 2 óra a fizetésig :D

    csak így karácsonyra jön egy csomó exkluzív dvd-amit még meg is veszek (park for prezident :D), jön sci-fi könyv újrakiadás, stb. stb.

    aztán ha nem felejtem el írok valami merengőt az idei évről, első konzolomról, meg úgy a ps-feelingről :D

    AC-val játszani meg olyan mint anno a red alert 1 volt számomra. ott is minden pályán nyírd ki a szovjeteket, stb. volt a játszma, mégse sírt senki. és igen, az átvezető videókért játszottam :D ahogy itt a sztoriért, no meg grafika is topon!
  • Nexxuss
    #26003
    milyen Sony válasz?
  • Nexxuss
    #26002
    jó hogy mondod. Letöltöttem már ezer éve de nem volt időm játszani még vele. Most a Gripshiftet szedtem le meg a Paint :-) Nagyon beteg egy dolog ez a Pain :D Burnout crash feeling befigyel:D nyomnom kell, hogy tudjam megnyitnia fehérneműs csajszit :D
  • EmThor
    #26001
    tegnapi sony válaszomban mi nem tetszett?
  • EmThor
    #26000
    isten :) titokzatos, stb. jövő ilyenkor nem a 2. rész végéről beszélünk valakit megharapok :D

    zászlót meg megyek gyűjteni, persze ^^'

    ja, ign review - castlevania sotn 9.5\10 :D
  • Nexxuss
    #25999
    hát nekem nem jött meg az AC GG-m és már szerintem nem is fog...
  • Nexxuss
    #25998
    ne a fejed vakard, hanem jelöjjé vissza!
    Mit nem értesz? menj át az AC topicba. No meg össze kell szedni a zászlók nagy részét, hogy többet tudj meg a szoryból. Jó volt nem??
  • EmThor
    #25997
    amúgy tényleg para karácsony előtt vásárolni külföldről? mert 13ezer valamennyire jön ki postával az uncharted, 9.-én jelenik meg 14-15-ig tuti itt is lesz, legközelebb meg már csak jövőre rendelek. (egy ratchet kajajegyért madaras tescó-ból még lehet bejátszik :)
  • EmThor
    #25996
    na grat, jó kis game, tecceni fog! én tegnap fejeztem be de vakarom a fejem nagyon
  • item
    #25995
    Elvileg ma jön meg a PS3 Eye kamerám, már letöltöttem az usa store bol két kamerás játékot az egyik valami szörnyes, a másik meg ha jól emlékszem Aquatica a neve valami halas,akváriumos!

    Mácsak a szálítót várom ejj jöhetne már...
  • Jimanszky
    #25994
    Szép napot!!
    Lesz AC-m;)Már nagyon várom!!!
  • EmThor
    #25993
    reggelt.

    azért mert kanada
  • vgaben
    #25992
    Sziasztok! Lenne egy kérdésem. Letöltöttem a PSstore-ról (US) egy PS1 játékot, vajon ez NTSC verzió ? Az mi...
  • baggins
    #25991
    Meg, mindjárt válaszolok.

    Adam: a Shivering lényegében egy új játék, sok új szörny, teljesen új földrész, új fegyverek és páncélok, főellenségek, ezt nagyon hiányoltam a full verzióból. Szerencsére a Knights of Nine küldetéscsoport benne volt, szegény X-eseknek meg kellett venni azt is a Live-ról. Egyébként a most megjelenő év végi Oblivion kiadás asszem tartalmazni fog mindent.
    Kifizettem, elkezdtem letölteni, 1200 MB. Alig várom, hogy délután legyen, annyira játszanák már. Ráadásul este megyünk a Dunára menyhalazni, valahogy most szívesebben maradnék itthon...pedig forralt bor is lesz... :D
  • Jimanszky
    #25990
    Neked is:).Én még nem érzem,de ma gáz lesz,mert fűtetlen raktárban fogunk melózni.De hogyan a picsába kerülünk mi oda,amikor a Philipsben melózunk???Fákk
  • Nexxuss
    #25989
    jó reggelt. Hideg van.
  • Jimanszky
    #25988
    Szép napot mindenkinek!!
    Baggins,megkaptad a privimet?
  • SlickAdam
    #25987
    egyébként ez a kiegészítő mit takar pontosan? új földrészt is ad, vagy csak küldetéseket? a lényeg: megérie a zárát?
  • SlickAdam
    #25986
    nekem mindegyik amcsi játékomon van francia is. de hogy mér???:D
  • baggins
    #25985
    THX, sejtettem, hogy az 1-es ezt jelenti, csak fura volt, hogy az AC-m amcsi, és mégis van a dobozon meg a gépkönyvben francia leírás az angol mellett.
  • SlickAdam
    #25984
    ha a doboz oldalán 1-es szám van, akkor az amérikai verzió. meg az amerikai játékok hátulján a leírás (felbontás, játékosok száma, ...) csak sima fekete kis négyzetekben van, míg az európain vannak kis ikon-ok is.
  • vgaben
    #25983
    Aki Starter pack-ot keres erősen javasolt a Sony Centrumokat célba venni, (nekem is onnan van) mert nekik könnyen előfordulhat, hogy van még készletük -lévén nem elsődleges célpontjai a konzolvásárlóknak - Katt
  • Jimanszky
    #25982
    nem rossz..
  • baggins
    #25981
    Háddeigenigenigeeeeen! Oblivion Shivering Isles kiegészítő! MOst már csak azt árulja el valaki, mi jelzi a játék dobozán, hogy EU vagy USA régiós? Mert ha 30 dodóért letöltöm és nem működik, ideges leszek. Én a hátulján ilyen jelzést nem találtam.
  • Foxhound1980
    #25980
    Home beta videók
  • HAF Rigel
    #25979
    330 ember , na azért kezd alakulni ez a szám , bár szerintem joval 2000 fölött kellene lennie hogy egyátalán foglalkozzanak vele , viszont jó látni hogy ennyi embernek van gép :):)
  • Foxhound1980
    #25978
    Emelek! Eu Store Update

    PSOne Games:
    Destruction Derby
    Kula World

    Demos:
    Timeshift

    Game Addons:
    Resistance Map Pack 2
    Motorstorm Vehicle & Skin Pack
    Sonic The Hedgehog Addons

    Trailers:
    Pain
    Uncharted Making The Game
    Blazing Angels 2
    WWE 2008
    Assassins Creed
    Bee Movie Blu-ray
    EU PlayStation 3 Commercials

  • EmThor
    #25977
    nem, de csak nem lesz belőle polgári per :D
  • Jimanszky
    #25976
    Gondolod,hogy jó ötlet?Adja Isten,hogy jó legyen!!!Mondjuk te?:)
  • EmThor
    #25975
    psstore_hu

    [spoiler]ha van jobb 5let szóljatok, de ha ez a világsajtóban bejött, itt is működnie kell. amúgy ps_hu oldal meglepően naprakész. no de a témára visszatérve: mi lenne ha lenne vki :) aki elterjesztene egy hírt a mo.-i psstore-al kapcsolatban a sony Magyarország nevében. na most ez tuti kamu lenne és jó esetben ezt a sony hun tagadná egy közleményben és talán kiszivárogtatnának egy infót. tehát pl: sony magyarország nem akar magyar store-t erre cáfolják hogy de, de csak jövő első negyedévben pl. mit szóltok? indexig fellőjük az infót :D
  • Jimanszky
    #25974
    Aláírtátok már a petíciót a magyarországi Store bevezetéséről??Ha nem,KATT!!!!