89387
PlayStation3
  • Smuge
    #26053
    Kiprobálta már valaki AC-t ? Felpatchelte nektek ? Nekem semmi se történik inditáskor
  • baggins
    #26052
    A piros feliratot pótolhatod ezzel, ha akarod.
    [IMG][/IMG]
  • ballor
    #26051
    a két kis logót nem tudnád egymás mellé rakni?
    úgy kevesebb helyet vennének el (így is több mint 400 pixel a magasság a bannerral együtt)
  • SlickAdam
    #26050
    sztem csak a fagyást. no de várjuk ki milyen lesz, mert a 2.01-es firmware is javításnak indult, aztán kaka lett belőle:)
  • JohnnySmith
    #26049
    Kiszedem inkább nehogy ebből gond legyen.
  • baggins
    #26048
    Ezért a GameCON logoért az én fejemet fogják letépni, mert azt hiszik majd, hogy én tetettem ki. :D
  • Foxhound1980
    #26047
    Tudnátok irni a Painről? Milyen a játék mikor tolja az ember meg egybek. Már nem azért az 1700huf-ért de ha lehet inkább véleményeket hallgatnék mielött megvenném mert a dolog csak-csak piszkálja a fantáziámat.
  • Since
    #26046
    Csak a fagyást javítja vagy esetleg mást is?
  • Smuge
    #26045
    Végre :P
  • SlickAdam
    #26044
    Elkészült az Assassin's Creed patch!
  • Since
    #26043
    Valaki gondolkozik guitar hero megvételén?
  • SlickAdam
    #26042
    már látom:)
  • SlickAdam
    #26041
    vazze én az istennek se találom őket:D
  • baggins
    #26040
    No, akit érdekel, nagy nehezen megszültük: K&L, AC és Uncharted tesztek
    A Nextgen játékzápor résznél találjátok, a K&L Foxhound mester szüleménye. :)
  • EmThor
    #26039
    pain-t megvettem, most töltöm, 172.3 forint egy dollár + unchartedet game.co-ról berendeltem :D 350-en valamennyi a font is, múltkor assa creed 361 volt!
  • baggins
    #26038
    Hát...passz. Nagy. :D
    ITT van szó a Shiveringről, olvasgass bele.
  • Noitulover
    #26037
    500-600 között , és le se fogják tojni mivel csak egy online peticíó (úgy mint ahogy a hagyományos félét is XD)
    de ha hirtelenjében lenne 5-6 millió magyar regisztráció (hápersze XD) akkor mingyá kapva kapnának alehetőségen hogy beszedjék az emberek pénzét 1000-2000 forintonként XD
  • HAF Rigel
    #26036
    tegnap este megnyertem F1ben a VB medium szinten , Minden futamon nyertel (hála a save-load funkciónak) a Bmw Csapat VB címhez segitettem , ami azért volt gáz , mert Vilnöv (bocs nem emlékszem a pontos nevére ) soha egyetlen pontot sem szerzett , én meg küzdöttem a 2 Ferrari 2 Renault 2 McLarennel . Szval megvan a Dupla VB cím , vége a szezonnak , álásajánlatok egy világbajnoknak ? Elmehetek tesztpilótának a Renaulthoz vagy a Ferrarihoz , Kicsit kész voltam ettöl , ezt melyik ügyes programozo találta ki ? Egy Bmw vel VB nyerő pilotát egyből versenyzőnek vesznek fel nem testpilótának . Marad a Ferrari teszt pilotai állás , aztán kiturom Schumit .
  • SlickAdam
    #26035
    ja ok:)
  • EmThor
    #26034
    kösz de game-en van kedvezményem meg ilyenek :D
  • SlickAdam
    #26033
    ajánlanám shopto-t, ott olcsóbbér lesz ha jól tom (32 font + posta) és ugyanúgy Royal Mail-lel szállítanak, rendeltem már onnan.
  • HAF Rigel
    #26032
    441 a petició aláírok száma , szerintetek hol lesz a vége ?
  • EmThor
    #26031
    grat oda is, megjött fizu, megyek game.co-ról berendelem, jövő héten jelenik meg
  • SlickAdam
    #26030
    alap térképhez képest mekkora az új?
  • NEXUS6
    #26029
    Megjött az Unchartedem. Eddig 10 pontos agáma! ;)))
  • baggins
    #26028
    Aki gondolkodik az Oblivion Shivering Isle kiegészítőn, ne tegye, hanem töltse le. Qrva jó, szinte egy új játékot kaptunk, egy teljesen új földrész, minden új benne. Ismerős szörnnyel eddig nem is találkoztam. :)
  • EmThor
    #26027
    aláírásba rakjátok be szerintem a http://psstorehu.net/-t, hogy többen lássák, thx,

    mentem magyar címemet regizni
  • EmThor
    #26026
    sony crackstation

    a hacker aki a ps3-at használja kódtörésre a brutális prociteljesítmény miatt :)
  • EmThor
    #26025
    LOL ps3 jump in banner, THX ismét :D
  • EmThor
    #26024
    KÖSZ

    (na b+ lehet megint regelni, no.4 :D)
  • cloud.strife
    #26023
    Skacok!

    Beszéltemaz illetékes Sony Playstation-ossel.

    A helyzet az, hogy nem tud biztsat mondani. Az elso pozitív lépés a pár országos bovités (ugye csek, lengyel, gorog, stb)
    Azt mondták neki, hogy a kovetkezo lépésben lehetséges a magyar store is, de ez messze nem 100%.

    A petíciós oldalt elkuldtem nekik, hogy a londoniaknak meg tudja mutatni, úgyhogy húzzunk bele és toltsuk mindannyian!

    Ami még fontos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Mindenkinek legyen magyar címes regisztrációja, ugyanis alapvetoen a Sony UK azt látja és mivel nagy cégrol van szó (akik állandóan a számokat nézik) azt veszik figyelembe, hogy hány magyar online regisztrált van.

    Tehát mindenki (akinek nincs) csináljon egy magyar címes reget is!

    Egyenlore ennyit tudtam tenni az ugy érdekében (hamá egyszer Sony Centrum-os vagyok:).
  • JohnnySmith
    #26022
    Peticíó már 421-nél tart ! :D
  • JohnnySmith
    #26021
    Bent vannak a körforgásban:)
  • EmThor
    #26020
    eye of judgment offline
    polski rulez :D
  • Foxhound1980
    #26019
    Remek...
  • EmThor
    #26018
    pain review, tekerd lefele
  • Foxhound1980
    #26017
    1 pálya??? Pff... akkor nem veszem meg. Azt gondoltam lesz vagy legalább három...Ez biztos?
  • EmThor
    #26016
    pain-t megvette már vki? 200 mega, 2 figura 1 pálya, valszínű lesz DLC hozzá
  • EmThor
    #26015
    még egy uccsó

  • NEXUS6
    #26014
    Nem akarok kötözködni, de miért fehér meg zöld?
    ;)))