89387
PlayStation3
  • Nexxuss
    #26733
    jaja kurva nagy hibái vannak. a harc rendszer sem tetszik. De az egész valahogy olyan cool :-)
  • baggins
    #26732
    Ugye srácok ide nem engedjük be a warezt, ha lesz is? Csak mert ha ez is olyan lesz, mint a PSP fórum, én nem sokáig maradok itt, amit őszintén sajnálnék.
  • baggins
    #26731
    A japán üzleti épület, tetőről le, ablakon be. Nekem nagyon nem tetszett, gánynak tűnt az egész. Volt olyan, hogy a csávó az adrenalint az asztalba szúrta, én meg tőle 5 méterre ébredezni kezdtem.
  • Foxhound1980
    #26730
    Leszedem holnap a demót, megnézem PS3-mon mit mutat.
  • Foxhound1980
    #26729
    Tuti a cucc csak ótvar az engine sajna. Melik pálya van a demóban egyébként?
  • Nexxuss
    #26728
    na letoltam a Kane&Lynch demot. Hát mit mondjak... NYAAMMI!!!! MArhára élveztem! Tiszta Heat(szemtől szemben) hangulat! Vááá be kell szereznem!
  • cicai
    #26727
    Nem kezeli le a warezt?:O
  • NEXUS6
    #26726
    Szerintem lehet különbséget tenni, csak olyan műsorforrás is kell hozzá, meg a szemüveget sem árt megtörölni!
  • Angyisz
    #26725
    Itt kecskeméten nem túl jó a felbontás meg az ablak is csak 4:3 arányú
  • Angyisz
    #26724
    DE ! Tuti, hogy nem lehet ! Ja és tuti impotencia ahogy már többen is mondták !
    Ennek a chip témának soha nem lesz vége ??? Remélem ha egyszer sikerül moddolni a PS-t ezeket a warezos kis köcsögöket nem engedi fel online felületre, ááá bele sem merek gondolni hogy a hajnalba nyúló COD4-ezést 10-12 éves "ellenfelekkel" kell vívnom akik anyáznak meg síkítoznak végig.
  • SlickAdam
    #26723
    TRUE HD, vagy REAL HD, vagy... nézz ki az ablakon!:D
  • Angyisz
    #26722
    Na oszlassuk el a FULL HD ködöt (nekem egy 50" és egy 42"-es pana plazmám van HD Ready) előszöris hozzák elém azt az embert aki 3,5-4m nézési távolságból de akár 2 m-ről különbséget tesz a 720p és az 1080p között, előre megmondom NINCS ILYEN. Viszont mivel már egyes gyártóknál nincs egetverő különbség a HD Ready és a FULL HD között így minden bizonnyal a FULL-t kell választani. DE ha megrögzött műszaki cikk buzi vagy (mint mi itt egy páran) és 2-3 évente mondjuk TV-t cserélsz akkor most elég lehet a Ready ennyi idő még úgyis kell míg teljesen kiforrja magát a HD őrület. Viszont egy valamire kíváncsi leszek, hogyan fogják elnevezni a FULL HD-t majdan leváltó nagyobb felbontást. HYPER FULL HD ?
  • Smuge
    #26721
    DivX fontosabb lenne szvsz :)
  • Attila8805
    #26720
    Egyenlőre csak annyi hogy Impotenciát okozXD
    By Emthor!
  • Mexx
    #26719
    Nincs még vmi hir a PS3 csippelésröl?!
  • Attila8805
    #26718
    A Sony bejelentette, hogy a hónap végén elérhetővé teszi a legújabb szoftverfrissítést a PLAYSTATION 3-hoz, mely a legújabb Blu-rayplayback funkciók támogatására teszi alkalmassá a konzolt, nevezetesen a kép a képben funkció lesz elérhető, mely által az egyik képben futhat a film, a másikban pedig akár valamelyik extra interjú a film készítőivel is, a frissítés az 1.1 verziószámot fogja viselni.
    Forrás Playbeyond!
  • Attila8805
    #26717
    :D
    Pedig muszály lesz!XD
  • baggins
    #26716
    Szedhetnétek valamit szófosás ellen, mert nem mindenki tud éjjel is a gép mellett ülni, hogy reggel ne 70 hsz-el találkozzon.
  • Foxhound1980
    #26715
    Persze, hogy tekeredik és olyat mutat amit eddig nem látthattunk de gyakorlatilag full lineráris az egész, nagy tereken meg térdre is rogy az engine, több esetben fps és vsnyc problémák. A GTA stilusbéli monumentalitáshoz meg gyakorlatilag egyetlen gém sem ér fel. Voltak próbálkozások , Saint Row, Crackdown, Getaway, Godfather pl amik ugyan jó játékok voltak de meg sem közelítették a Rockstar produktumát. A stilus királya. Talán csak a Mafia mérhető hozzá bár az szvsz annyira mást képvisel a stiluson belül, hogy megosztott a trón. Egy iylen felépitésű játékot nem lehett mérni akár fps vagy tps-hez. Majd lehet versenyeztetni a Getaway3-mal ha egyátalán lesz abból még valami.
  • HAF Rigel
    #26714


    Tegnap eszembe jutott hogy ezt kellene tennem a gitárral :):)
  • HAF Rigel
    #26713
    én igen , F1 után a második kötelező darab :):) persze nem a demo hanem a full verzió .
  • Dzson
    #26712
    Dirt-el jáccott már valaki?
  • NEXUS6
    #26711
    "Mondjuk az Uncharted egy csőben zajlik gyakorlatilag sok társával egyetemben, a GTA meg egy élő lélegző városszimuláció. "

    Azért az a cső, elég folyamatosan tekeredik!;)))
    Szal valszeg sztrimelnek ott rendesen (néha látszik is a textura pop-up), akárcsak a GTA-nál. Amúgy meg a GTA-nál meg elég ügyes trükköket alkalmaztak, és a forgalom valójában csak a szemed elött volt. Ha az utcasarkon befordulsz soxor más kocsikat látsz mint amik elötted hajtottak be oda, meg ilyenek.
    Szal nem kell hasraesni, a PS2-őn alkalmazott engine sem volt a legfaszább a gépen és még is csak elvitte ezt a progit. Sajna úgy tűnik most is ez a helyzet.
  • Mexx
    #26710
    Persze van ilyen nagyon olcso is: http://www.videoexpert.hu/plazma-televizio/panasonic-th-103pf9ek-so :D :D Azt hiszem megéri :D
  • Mexx
    #26709
    http://www.digitalmix.hu/index.php?datasheet=10460 >> Full HD. De láttam már Philips-et is 224ért. 7500:1 -hez kontrasztarány. 94cm átmérö. Sztem elég korrekt..
  • Mexx
    #26708
    Még egyenlőre ready-re sincs, de ha gyüjtök akkor már sztem FULL. De még utánanézek mien gém menne 1080ba...
  • NEXUS6
    #26707
    A Full is bőven 300 alatt van manapság, szal én azért még várok egy kicsit, de egy Full Tv lesz a vége. ;)))
    Ezt a jelenlegi 24"-os moncsit úgy is csak átmenetinek szántam.
  • JohnnySmith
    #26706
    Ha van pénzed full HD....
    (írom ezt úgy hogy nekem HD ready-m van)
  • SlickAdam
    #26705
    Rendeltem kedden egy játékot angliából, de azóta sincs a Royal Mail oldalán infó a csomag hollétéről, azt írja csekkoljam le holnap. Tegnap viszont ugyanonnan feladták az előrendelt Uncharted-emet is, arról viszont máris írják Royal Mail-en, hogy beérkezett, blablabla... Szerintetek írjak nekik az első csomaggal kapcsolatban, vagy várjak még? Lehet hogy úton van, csak valamiért nem jegyezték be a postánál?:S
  • Mexx
    #26704
    TV-ben gondolkodok, de mostmár nem tudom, hogy Ready vagy FULL :D
  • NEXUS6
    #26703
    Na az az igazi ég és föld!!!!

    Szal, ha nincs valamilyen HD Tv-d és konzolban gondolkodsz, akkor "sajna" ezt is be kell szerezned! (De ideig-óráig egy monitor is megteszi)
  • Foxhound1980
    #26702
    Első számú piackutató cég, a legnagyobb. Az összes statot készitő cég belőlük dolgozik szinte. HW-en van egy kifejezetten eladási statokkal foglalkozó topic. Akit érdekel a téma ajánlom figyelmébe. KATT
  • Mexx
    #26701
    És a 720as Ready febontás ugye még mindig jobb, mint a sima SD TV-é?
  • Papesz
    #26700
    Pontosa így van, az NPD-n kívül senki nem dolgozik hiteles adatokkal. Viszont az NPD meg csak az USA-t méri.
  • Mexx
    #26699
    :D
  • NEXUS6
    #26698
    Nationaldemokratische Partei Deutschlands (NPD)???
    ;)))
  • NEXUS6
    #26697
    Az az érdekes, hogy pl. PS3-nál asszem sem az Unchartednél, sem a Ratchetnél, de talán a COD4-nél sem írták hogy megy 1080p-ben. Ehhez képest mindegyik eszméletlen szépen fut!!!
    A Ratchetnél van annyi gixer, hogy 1080p-ben leveszik a fekete csíkokat alulról felülről és így láthatóvá válik egy 10 pixel széles szemetelés, ami szerintem nem zavaró és kis munkával valszeg eltüntethető lett volna.

    Szal nem értem ezeket a gámákat ,miért nem 1080p-s megjelöléssel adták ki!!!

    Amire viszont ráírták az megy is 1080p-ben és soxor 60FPS-sel! Igaz ott meg a grafika tud néha túl egyszerű lenni, sport játékok, RR7.
  • Mexx
    #26696
    NPD ? What is this?
  • Foxhound1980
    #26695
    A VG chartz egy vicc. Egytelen hiteles forrás az NPD.
  • Mexx
    #26694
    Persze, h szebb. Nagyobb felbontás. Csak nem tom mér irják mindenhova minden game-re h 1080p... Direkt átb....ák az embert?