89387
PlayStation3
  • Foxhound1980
    #26973
    Na az zsír!!! Azt hittem full multi. Igy viszont beszerzem, lehet még e hónapban.
  • SD456
    #26972
    Hy all!

    Most nézegettem, hogy lesz egy PS3 60GB Starter Pack nevezetű limitált kiadás 130e FT ért, szerintetek megéri ez? 2 controller és 2 játék: a Motor Strom() és a Resistance jár hozzá. A Motor Storm ra különösen kiváncsi vagyok, nagyon tetszik ez ar off-road versenygés. Valaki mondana róla véleményt róla?

    Előre is köszönöm!
  • NEXUS6
    #26971
    Van valami, bár azt írják, hogy inkább olyan jól fejlett tutorial a multihoz. Bár van sztori, meg átvezető animációk, amik nagyon Gears of warosak, ami nem baj szerintem.

    LINK
  • Sund
    #26970
    Szia!


    Sajnos még nem kaptam meg a SingStar-t, várhatóan január elején fog megérkezni. Ha megjött írok, meg rakok fel képeket.
  • Nexxuss
    #26969
    hmm...és vannak benne emberek?:P Mert akkor inveljé vaze. Mármint aktív emberek. Ha nincsnenek akkor meg én kalapolok mert mostantól elég sokat leszek fenn.
  • baggins
    #26968
    Ráadásul az SG-nek, ketten alkottuk Noituloverrel. (HSG) a neve.
  • baggins
    #26967
    Már csináltam egyet, az nem elég?
  • bastard187
    #26966
    Akkor próbáld ki az Uncharted-et, meg a COD4-et :))
  • OliApa
    #26965
    jó ez a GT HD ez kötött le legjobban, aztán a Resistance

    Ez utóbbiból van egy bontatlanom. Elcserélném egy F1 2006-ra!
  • ballor
    #26964
    kicsi OFF

    nem lehet leszedni olyan képernyővédőt PC-re, mint a hármasunk menüje mögötti rész? a hullámzásra gondolok
  • Foxhound1980
    #26963
    Van benne single kampány is??
  • Jimanszky
    #26962
    Singstarról szeretnék véleményeket!!!Sund?
  • ballor
    #26961
    köszi
    közben már rájöttem

    jó ez a GT HD
    ez kötött le legjobban, aztán a Resistance
  • JohnnySmith
    #26960
    Meggondolandó...
  • bastard187
    #26959
    Új profil kell hozzá, aztán ahhoz acc.
  • Alien!
    #26958
    Jaja...részemről alap.....mivel haverokkal az ut2004-et totál kijáccottuk....Persze pc-n....PS3-on jobb lesz.....itt mindenki egyenlő feltételekkel küzd...
  • Nexxuss
    #26957
    na csináltam Warhawk klánt. TCH The Crazy Hungarians. Gyüjjön mindenki. Gyüjtő klán lesz. Nem kell 10 3-4 fős magyar klán. Szal aki még tolja az jelentkezzen be nálam. Én tolom!
  • Nexxuss
    #26956
    én be akarom szerezni ha jut belőle. De szerintem sok esély nem lesz rá mert amerikában is korlátozottak a készletek. De ne legyen igazam :-)
  • NEXUS6
    #26955
    Jövőhéten elvileg jön az UT3, tervezi valaki a beszerzését?

    A magam részéről ennek a játéknak jobban érdekel a single módja, mint a multija. Nem vagyok oda az ilyen rohanok ezerrel és szinesfények közt ugrunk jó nagyokat típusú lövöldékért. De elvileg lehet moddolni, szal lehet hogy lesz olyan ember aki értelmes pályát dob össze hozzá, vagy valami reality módot vagy akármit, hogy földi halandók számára is élvezhető legyen.;)))
  • OliApa
    #26954
    thx!
  • ballor
    #26953
    hol kell regelni új accot
    nekem az acc. managemant-ben
    - Account managemant
    Edit...

    - Transaction Man.
    Add fund...

    dolgok vannak
  • Nexxuss
    #26952
    1 dollár.
  • OliApa
    #26951
    Na. Elküldtem a credit card információt úgy, hogy a bostoni kamu címet hagytam meg és láss csudát, visszajött az sms, hogy "sikertelen kártyás vásárlás, Playstation Network US", tehát elértek. Mivel a virtuális kártyámon csak 140 HUF van, gondolom ezért jelzett sikertelenséget, bár nem vásároltam, csak elkudtem a kért infót. Biztosan van vmilyen minimum.
  • Attila8805
    #26950
    Jonny vissza kéne rakni a ps3-hack-es bannert vagy vmit csinálni!
  • Attila8805
    #26949
    Ha vállalod hogy impotens leszel akkor igen!
  • Rusnyi
    #26948
    a Ps3-at már koilehet chippeltetni?
  • SD456
    #26947
    Akkor milyet vegyek majd? 80GB os lesz akkora? Vagy milyet?

    Előre is kössz!
  • HAF Rigel
    #26946
    Olyat amit te tudsz megnézni , nekem minden email címem magyar , t-online.hu Citromail.hu
  • Okami Amaterasu
    #26945
    én nem rég reggeltem az UK storera de most hiába csinálok másik usert és ott hiába próbálok uj master accot kreálni a udes Idénl(e-mail cím)nem enged tovább ..milyen email cimet ajánlotok az US ill Jpn storera?
  • ballor
    #26944
    igen, van egy pár oldalam (az F1-et megszöntettem, nem volt rá elég érdeklődő)
    még a barátlistánál nem járok
    most a resi. demót szedi a gép

    (nekem elég lassan jön)
  • HAF Rigel
    #26943
    Én nekem van egy Magyar , azzal játszok azon vannak a mentések , van még 3 master ezen kivül. UK , Usa, Japán (az csak a GP5 Prolog demo miatt , ami ha jol emlékszem time exclusiv volt novemberben) ezeket az accokat csak letöltésre használom
  • HAF Rigel
    #26942
    Ballor neked van egy F1 es oldalad , meg egy GT oldalad is úgye ?
    Végre valami Forma1 és GP fun . Majd ha csináltál accot , add meg felvennélek barátlistára
  • ballor
    #26941
    az acc regnél (miután a master és a sub következne) lehet Magyaro? vagy az is UK legyen
  • OliApa
    #26940
    köszi! akkor a Konzol Stúdióban megrendelem.
  • JohnnySmith
    #26939
    OFC
    AV multiba
  • zsalesz
    #26938
    Valaki segítsen!
    Hogyan tudom elérni ha zenéket rakok fel, ne szórja szét őket, hanem egy mappába rakja?! Kell csinálni valami mappát?
    Aki tud valami okosat légyszíves irja le.
  • OliApa
    #26937
    ok, de a HDMI-be vagy az AV MULTI-ba kell tolnom a másik végét?
  • zozo2001hu
    #26936
    Milyet vettél, mennyiért és hol? Gratulálok jó döntés volt szvsz.
  • Nexxuss
    #26935
    nincs hát...
  • JohnnySmith
    #26934
    Helyes csinálj egy jpn regget és írány a GT5P demo :D (lehet már nincs fent..)