89387
PlayStation3
  • EmThor
    #27013
    megvettem wild arms-ot :D
  • Chris Lowe
    #27012
    Senki nem tudná megnézni nekem, hogy a PS3-as eye kamera megy-e ps2-es eyetoy gamékkal ps3-on? Tényleg megköszönném ha valaki venné a fáradságot és megnézné nekem..
  • Nexxuss
    #27011
    ööö felvettél már:)
  • baggins
    #27010
    Délelőtt 9 körül tudom küldeni. De akkor tuti. Addig vedd fel az US accountomat barátnak, ha még nem lenne meg.
  • kilcsir
    #27009
    újra lehet kapni 60gb os ps3at az überkonzolnál, és a konzolstudioban
  • Nexxuss
    #27008
    Na Sergeant lett a rangom Warhawkban. Király :-) Végre szereztem két új ribbont is, két nyertes CTF abból mindkétszer elsőőő :) imádom a játékot :) Szal Baggins letöröltem a klánt, invelj és add át a stafétát!
  • NEXUS6
    #27007
    Habár nem vagyok nagy rajongója annak a sorozatnak, de egy kietlen távoli bolygón inkább el tudom fogadni, mint a közeljövőben. Amúgy is elég gáz mai szemmel nézni, hogy a McMaks olyan csúcs benzinzabáló 70-es évek beli verdákkal rohangál amiből manapság már a roncstelepen se nagyon találni.

    Nagy gondja a Sci-fi műfajnak, hogy nagyon gyorsan elavul.;))) Az igazi klasszikusok viszont jól tartják magukat.
  • HAF Rigel
    #27006
    Most néztem ez a videot nagyon bejött , bocsi hamár volt
    Battlefield : BC
  • zozo2001hu
    #27005
    Prototype, hát ez még érdekes lehet szvsz:

    http://www.gametrailers.com/player/28751.html
  • OliApa
    #27004
    Na. Feltöltöttem 10 ezer HUF összegben. Erre meg már sms sem jön, hogy sikertelen tranzakció... Lehet, hogy várni kell egy-két napot egy újabb próbáig?
  • Foxhound1980
    #27003
    Bejön ez a Mad Max feeling.
  • Foxhound1980
    #27002
    Jönnek azok jövőre! :) Viszont én biztos, hogy kihagyom a SH5-öt.
  • NEXUS6
    #27001
    Jól néz ki, csak az "RPG" fícsőr itt nehogy annyit jelentsen, hogy rpg-vel is lehet lődözni benne, max egy kicist kidolgozottab sztorit!;)))
  • NEXUS6
    #27000
    Őööö... hát én is asszem a SH2-t jáctam végig utoljára.;)

    Szal, ha nem lex bexaratós GFX, vagy szuper új történeti szál, játékmenet, akkor én sem hiszem hogy megveszem. De azért jó hogy ilyen is lesz. Ha esetleg az MGS4, vagy a KZ2 2010-re csúszkálna át;)
  • Attila8805
    #26999
    Csak én nem szeretem amúgy az ilyesztegetős játékokat?
  • Hitman
    #26998
    Sziasztok

    Ha veszek HDMI-HDMI kábelt a PS3-hoz, akkor mire kell figyelnem? Van jelentősége, hogy márkás e vagy, hogy milyen (v1.1, 1.3)?
  • Nexxuss
    #26997
    abból kb volt fenn 10
  • Foxhound1980
    #26996
    Pár kép, mert a teaserből semmi nem derül ki.
  • Foxhound1980
    #26995
    Nálam meghalt a sorozat. Évek óta ugyan azt adják el. Rajongóknak persze ez kell de SH2 óta ugyan az a szint.
  • Foxhound1980
    #26994
    Az...meg a kis f.-om!

    (576)
  • NEXUS6
    #26993
    Melyik, a DC2?;)))
  • NEXUS6
    #26992
    És amelyiket nem dedikálták azokkal mi van?
  • Nexxuss
    #26991
    hehe leállt az összes dedikált warhawk server:P
  • Foxhound1980
    #26990
    Héten jön az új konzol.
  • NEXUS6
    #26989
    Idén már nem valószínű!;)
  • SD456
    #26988
    Azt tudom, hogy nem új. Még réggeben olvastam a gamestaron egy hírben. De szerintem én várok még vele, egyenlőre el leszek a PS2 mel. Amúgy 80GB os lesz valamikor magyarosrszágban?
  • Nexxuss
    #26987
    jajám :-)

    Zákosz vannak elegen az aktív gamerek? Mert akkor majd híjjá be. Csak nagy volt a csend, oszt gondoltam összefogom a dolgokat. Na megyek is írtok 1-2 órát
  • NEXUS6
    #26986
    És ehhez mit szóltok?

    Borderlands
  • NEXUS6
    #26985
    Ahhoz képest, hogy új studióhoz került nagyon jól sikerült megőrizni az eredeti game karakterét. Talán túlságosan is. Szal valami nextgen effekt azért jól jönne. Ja és valahogy a korábbi részek kamerakezelése olyan dinamikus, és önmagában is bizarr, és félelmetes volt. Most itt valahogy nem érzem.
    De pozitív, főleg a külső helyszínek.!;)
  • EmThor
    #26984
    silent hill 5 remélem kijön jövőre, nagyon várom
  • JohnnySmith
    #26983
    Tisztázzunk valamit.
    A Starter Pack nem új dolog. Amennyi még van elfekvőbe azt kiárusítják és kész.
    (láttam régebben "fapados" starter packot is pl az MM-ben az úgy nézett ki hogy alap 60as gép hozzá celuxozva a egy dobozos kontroller és a 2 játék motor storm és resistance)
  • SlickAdam
    #26982
    Silent Hill 5 ingame
  • SD456
    #26981
    Hy all!

    Most néztem a Konzone-on ezt a Starter Pack ot de még ott sincs... Eddig 2 boltban találtam ahol lesz. A Konzone ban és a PC Dome on találtam. A Konzone on 135e FT a PC Dome ban 165e FT a Konezone-ban jobb csak az a baj, hogy ott még nemlehet megrendelni.

    Bye all!
  • simirizsa
    #26980
    Nekem van eladó NGS legalább is aszem bátyám elakarja addni :D
  • baggins
    #26979
    Privi ment.
  • baggins
    #26978
    Vannak, persze, innen az SG-ről asszem mindenki benne van, aki WH-ozik. Személy szerint én is aktívan nyomom, csak most költözés van, aztán azért marad ki a játék. De 1-2 hét múlva folytatom ezerrel, pláne, ha a kiegészítés is megjön. Szeretem nagyon ezt a játékot. Csak azt nem vágom, hogy lettem Commander-ből hadnagy. :(
  • EmThor
    #26977
    cdgalaxis, 576

    - ninja gaiden sigma - 11.990.-
    - pirates of the caribbean - 11.990.-
  • EmThor
    #26976
    [apro]holnap jön a Bosszú trilógia
  • EmThor
    #26975
    2008 év játéka
  • NEXUS6
    #26974
    Hát ha még tudsz ilyet szerezni, akkor mindenképp!

    +1 kontroller + 2 játék még diszkont áron is kb 30 ezer forint. Aztán tekíntve hogy a 40GB-os meghibásodási aránya elég nagy, bár nem tudni pontos adatot és valszeg azért nem olyan szörnyű, de azért a 60GB-osnál ez 1% alatt van, szal ne habozz!