89387
PlayStation3
  • NEXUS6
    #27333
    Szióka!

    Szerintem jó lesz a monitor. Van rajta HDCP is, szal működik. A fő kérdés az hogy milyen felbotásokat tudsz vele beállítani, és azok esetleg hogy torzulnak. Érdemes még megnézni, hogy tud-e, valami felskálázást, mert ugye a 720p megjelenítést tudod ezzel használni, de az is lehet, hogy 1080i/p-t is. Minden esetre mivel sajnos ezek nem standard monitor felbontások várható a kép megynúlása, persze lehet hogy van az előző HDTV felbontásra is lehetőség.
  • Angyisz
    #27332
    jöhet, küldtem privit.
  • Alien!
    #27331
    UT3

    Tegnap mi is teszteltük..Nem csoda,hogy Mark Rein áradozott,tényleg profi munkát végeztek,totál folyamatos a játék,se lassulás,se vsync....Bár eléggé érezni,hogy a sebesség vissza van véve a PC-hez képest,de ez egyáltalán nem zavaró..Egér billentyű kötelező,vagy fragfx,mert kontrollerrel elég nyögvenyelős,ráadásul,az alap gombkiosztás eléggé érdekes...Sajnos van egy-két UT2004 pálya ami nagyon hiányzik,remélem a community majd kitermeli...

    Ami nem teccett...A voice chat-et sehogyse tudtuk beüzemelni,illetve a friends invite sem olyan egyszerű,mint a cod4 esetén...Dedikált szerver indításakor,a szerver gépen nem lehet játszani...De lehet,holnapra már minden problémára lesz megoldás.






  • Foxhound1980
    #27330
    Burnout nagyon odab@sz...
  • Jimanszky
    #27329
    Remélem nem gond,hogy leírtam japó verzió:)
  • Decooy
    #27328
    nos: dual shock 3 ma jön! még pár darab marad szabadon......prologue-rol meg most kaptam megerősítést,hogy lesz,jővőhét csüt felé érkezik meg,japo version,tekintve hogy onnan importáljuk,és tudtommal nincs is már verzió sajna...:)
  • Jimanszky
    #27327
    Überkonzolban csak japó GT5P BD verza lesz,mivel sajnos nincs angol kiadása:(
  • Jimanszky
    #27326
    vagy még cimbi?Megrendeltem game.co.uk-ról a Singstar-t.Eljutottam a 2. pontig/fizetés,szállítás/Azt mondtad zaklassalak majd.Hát zaklatlak:)mesélj hogyan tovább.
    Köszi!
    Remélem sikerült a rendelésed.
  • HAF Rigel
    #27325
    igazat megvalva mivel nincs eu kiadása még a játéknak nem tudom milyen szervereken játszol , van nevük asztán választasz egyet és belépsz , mint Pcn.
  • Jinchuu
    #27324
    A szerver választás hogy megy? Mármint van külön usa meg eu lehetőség? Csak mert én is gondolkodom hogy megveszem csak kérdés hogy eu szervereken lehet-e majd usa verióval játszani, azért ide mégis csak jobb lesz a ping.
  • HAF Rigel
    #27323
    Ha ma megjön a ds3 irányitóm akkor eladó lesz a második sinaxis karom, 4000ft körül , ha valakit érdekel .
  • HAF Rigel
    #27322
    Szoval , UT3 .

    Nagyon ott van grafika terén nem tapasztaltam semmi hiányosságot a ps demohoz képest . Tényleg le a kalappal a programozok elött . Tiszta éles konturok. nagyon durva . Multi címben szerintem az idei bajnok . Pörgös szép , lehet szerverválasztani , nem besorol csak valahova mint a cod 4 . Látszik a Pc múlt. Külön öröm a számomra hogy én már ma játszom vele , boxon meg még sehol nincs (egy kis kárpotlás a sok ps3 nem lehet játszani beírásért) Nagyon pörgös ahogy egy unreal szokott lenni . Ide kell a Bill Egér kombo a Frag Fx ellenére úgy érzem , vagy csak szokni kell .
    Minden multi kedvelőnek kötelező darab.
  • EmThor
    #27321
    aszongyák jó a burnout demó!

    2 bowlingos karit megveszem, pár videót lekapom, más nincs :\
  • EmThor
    #27320
    akkor a leghűsebb ha egy xboxra rakod
  • zozo2001hu
    #27319
    Burnout paradise demo tölthető a US store-ról!
  • simirizsa
    #27318
    Haverom kölcsön adta RFOM-t kicseszet jó :D
  • Noitulover
    #27317
    45 fokban ... ezt nem tudni XD
  • JohnnySmith
    #27316
    GT5P -ről mit lehet tudni, mikor lesz nálatok?
  • Yoda001
    #27315
    állítva,vagy fektetve jobb a gép?
  • HAF Rigel
    #27314
    Igen ma meg is vettem nálatok , most akartam róla írni egy pár sort .
    Ut3 azzal kezdtem hogy felpakoltatm a 251mb a wincsire alapból csak 59mb rak fel.
    Grafika nagyon jó , eddig nem láttam akadás , de még csak az induló pályát nyomtam , én úgye a vsyncekt nem is veszem észre igy szerintem nincs , de persze más pályán ettöl még előfordulhat . Ránézésre hozza a PC demo képi világát , de nem kezdtem el pixeleket vadászni . Eddig jó . Majd holnap is írok reggel valamit , mik a tapasztalatok .
  • Decooy
    #27313
    unreal t. 3 megérkezett !!! :) meg a blacksite is..... :)
  • Alien!
    #27312
    a progi neve ps3 video 9,evvel kell átalakítanod a filmet mp4-re(hangot 160kbites aac-re),mert a ps3 nem támogatja az Ac3-at....Viszont a x264-et igen...egyelőre csak a 720p-s filmeket viszi...Gyanítom a Sony direkt tiltja az 1080p-s mp4-eket....a bluray miatt..
  • SD456
    #27311
    Hy all!

    Ha meglesz a PS3-am és kikötném egy 22" os (ilyen a monitorom) monitorra akkor azon szép lenne a képminőség? Ja igen! ilyen kábel kell ahoz, hogy ki tudjam kötni monitorra a PS3 mat?

    Előre is köszönöm!
  • OliApa
    #27310
    Csak nem gondoltam, hogy ennyire 1xű . . .
  • EmThor
    #27309
    ha átkódolod viszi majd a letöltött filmet, de annyit nem ér: blu-ry
  • baggins
    #27308
    Jajj, de jó, a BO az egyetlen autós játék, amit elviselek, sőt, ezt még szeretem is!
  • Jimanszky
    #27307
    LIVE-on már fent van,de mi még várunk.
  • Jimanszky
    #27306
    Mint ahogy az lenni szokott;))
  • hpp
    #27305
    :O Zsír!
  • OliApa
    #27304
    Na. Bedugtam a duallézeres Logitech rádiós egerem USB vevőjét a PS-be és azonnal működött! Hurrá.
  • Jimanszky
    #27303
    BURNOUT PARADISE HÉJJJJ!!
  • hpp
    #27302
    Mi lesz ma USA store-ba uj?
  • JohnnySmith
    #27301
    Na b+! Akkor megyek én is venni! Szóljál tegyenek félre még1et! (feltéve ha angol)
    És mennyiért akarják vesztegetni?
  • Jimanszky
    #27300
    Láttátok az ominózus GT5P 5 perces ingame videót??Azta kurva!!!
  • HAF Rigel
    #27299
    Ezt mondták , kértem őket ha tud angolul a program akkor rakjanak félre 1 meg egy DS3 joyt :):)
  • JohnnySmith
    #27298
    GT5P BR változat übernél????? komoly?
  • simirizsa
    #27297
    Elvileg Guitar Hero 3maztál :D lehet azért nem veted észre :D
  • Sund
    #27296
    ahh, so. Akkor várható egy japán szállítmány az Überbe. helyes, helyes...
  • Jimanszky
    #27295
    DualShock 3,rezgő kontroller;))
  • Sund
    #27294
    Mi az a DS3?