89387
PlayStation3
  • ballor
    #28013
    ez kemény kép
  • dante3
    #28012

    HAF Rigel képecskéje! Balról az 5. az melyik game?
  • HAF Rigel
    #28011
    nem lehet hogy boxot vettél ? Viccet félretéve , a reset nem segitett ?
    40gb verzió ?
    3 napon belül ha hibás vidd visza mindenképpen , és mindenféle javitás nélkül kérhetsz egy újat , nem küldhetnek el , nem mondhatják hogy másfél honap . Csere 3 napon belül.
  • OliApa
    #28010
    És hol, melyiket, mennyiért vetted?

    Azért ne add fel! Nem mellékesen gratula hozzá! Ne aggódj, vhogyan megoldjuk a problémádat!
  • OliApa
    #28009
    Nem nyálas a bekapcsolásért felelős érintőkapcsoló?
  • JohnnySmith
    #28008
    Lehet hogy rossz? Vidd vissza szerintem.
    Esetelg próbálj egy olyat hogy nyomva tartod a bekapcsoló gombot 5mp ig az elméletileg system default...
  • habi
    #28007
    Sziasztok. Ma vettem egy ps3-at és a segítségetek kellene! Bekapcsolás után kb 5percig ment normálisan, a beálitásokkal bibelőtem,egyszercsak kikapcsolt és az elején pitosan világit a led. azóta bekapcsoláskor kb 3mp ig kapcsol be majd utána leál,és pirosan villog. ha valaki tudja,hogy mi a baja az segítsen. válaszotokat előre is köszönöm.
  • HAF Rigel
    #28006
    http://
    kepfeltoltes.hu
    /view/071222/Ariel_k_pek._067_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

    egy kicsit trükköztem hogy bent legyen.
  • HAF Rigel
    #28005
    probáltam képet linkelni de sajna nem sikerül le van töltve a képfeltöltés
  • Foxhound1980
    #28004
    Ja az az! Na ott ilyen lépésben haladtam mert messziről vadásztam le a rosszfiúkat. Mondjuk az egész gémben egy ponton akadtam meg komolyabban, volt egy ilyen szoborforgatós szoba. Ott ránéztem valami guidera mert az elméleteim csődöt mondtak
  • Jimanszky
    #28003
    kedves szerkesztő!Arra gondolsz amikor ilyen kisebb vízfolyásokon kell felmenni és még a hordók is jönnek?Ja,az nem volt semmi,meg az autós-üldözős rész...istenkirály volt...én a csatornaszerűségnél szoptam a közepe fele,meg amikor kiléptem egy nagy kapun és fejlövészek az erkélyen,egy csomó ember meg a kövek között.Azt hittem szétvet az ideg:))
  • Foxhound1980
    #28002
    Tökölés függvényében 7-12h a gémpléj.
  • Foxhound1980
    #28001
    ? A jetskis rész a 12. chapter az fix.
    Szerk: bár lehet több jetsky-s rész van, az egyiknél amikor egy vízesésen kell menni szopkodtam vagy 20 percet, azt megjegyeztem.
  • EmThor
    #28000
    nem értem, pont most gondolkoztam, hogy kb 7 fejezet, 22 fejezettel és 3.5 órával az simán 10 óra....
  • Foxhound1980
    #27999
    Akkor már túlvagy a felén.
  • Jimanszky
    #27998
    Assassin's Creed-et cserélnék Ratchetre.Tudtok olyan oldalt,ahol cserélnek Ps3-as játékokat?De ne a jatekcsere.hu-t:))
  • EmThor
    #27997
    burnout paradise teljes térkép
    thx 576
  • EmThor
    #27996
    csak nem lesz az olyan rövid, thx

    Operation Creature Feature: vki írta, hogy nem éri meg megvenni, télleg kidobott pénz a a 4.99$??
  • Foxhound1980
    #27995
    22 chapter van kb.
  • EmThor
    #27994
    most voltam a jetski-s részen... bakker. remélem én néztem be vmit
  • Foxhound1980
    #27993
    Az korrekt, akkor qrva pontosan célozhatsz. :D Nálam olyan 10h volt az egész, szintén normalon.
  • NEXUS6
    #27992
    Nemtom, most milyen PC-n, de PS-en szépen kék betükkel ír, a karakterek ps3 sztenderd, ferde e betüs megjelenésüek. Köszi!!!;)))
  • EmThor
    #27991
    apropó, Uncharted:

    3.5 óra, 50% :\ jó hogy tisztán 3.5 óra, de ez így kevés, és nem rohanok benne :S normalon.
  • EmThor
    #27990
    most végül is nem rendelted meg a ps3-asat tegnap este?!

    (cserélték psp-t szó nélkül, ajánlom őket mindenkinek: sonypage.hu)
  • Papesz
    #27989
    Bejelentették? Van erről valami hivatalos info is?
  • Jimanszky
    #27988
    Na!Ez így nem is rossz;))Egész kellemes!!Kollégák!!Szerintetek hangzásban eltér a Ps2-es Singstar a Ps3-astól?Szeretném megvenni a Ps2-es Rocks-t,de picit félek tőle.Igaz,kompatibilis a Ps3-mal,de mégiscsak Ps2-es.Meg azért a rock közelebb áll hozzám,mint a Ps3-as tracklistje.Amúgy árban ugyanannyi.Nyugodtan megvehetem vagy várjak egy esetleges Ps3-as Rocks-ig??!Leginkább a hangzás érdekelne,hogy sokkal jobb e a Ps3-asé.Vélemény?
  • Foxhound1980
    #27987
    Szerintem a 80GB-os modellbe beleteszik az emut. 40GB-os vásárók meg pontosan tudták mit vesznek. 40-es modell emu képességét nem látom ilyen derűsen mint Te, lévén a Sony kategórikusan kijelentette, hogy nincs benne EMU, még csak sejtetős nyilatkozatokat sem tett ezt illetően. És a 60-as sem tökéltesen az emulálásban miközben van HW komponens is, namost ezt tisztán SW-re tenni érdekes mutatvány lenne. Egyébként poén, volt 60-as emus, talán a 80-as is az lesz (biztosra veszem) a 40-es meg a csonka verza. Ahhoz képest, hogy annó azt mondták, náluk csak egyféle gép lesz erős túlzással lassan már követhetetlenek a különféle verziók
  • Foxhound1980
    #27986
    Akkor valószínüleg a karakterek nem passzolnak
  • Foxhound1980
    #27985
    Próbáljunk meg egy fehér hátteret, fekete logokkal, fekete betükkel plz mert ez a szürke/kék PC-ről elég vicces, userek nagyobbik része meg gépről van itt. Szóval valami köztes megoldás kellene.
  • NEXUS6
    #27984
    Én a fekete hátteret is fehérnek látom PS-en. Viszont a karakterek helyett csak pöttyöket ír be. Ezért gondolom, hogy esetleg a karakter készlet nem teccik neki. De ha hazamegyek, letesztelem ezt a kék/szürke változatot is.

    Addig is köszi!;)
  • HAF Rigel
    #27983
    Most már jó , bár pc az elöbbi jobb volt , de ez egy ps3 topic :):)
  • Foxhound1980
    #27982
    Neked milyen szín a jó amit látsz PS3-ról?
  • Jimanszky
    #27980
    mondjuk lehetne szürke és kék a betűk.Csak egy javaslat..
  • JohnnySmith
    #27979
    Kisérletezz ki valami jó hátteret és berakom ;)
  • NEXUS6
    #27978
    Igen igen, nem ártana cserélni, már póbáltam jelezni 1-2X, de úgy tűnik félreérthető voltam.;)))

    De lehet, hogy a karakter készletet nem bírja.
  • JohnnySmith
    #27977
    Dehogy....csak fura.
    Végre visszakaptam a PS-t!! (most már mindenkinél volt legalább 1hetet)
    (játék frontom még mindig csak F1,MotorStorm,Heavenly Sword,EoJ van)
    Ja tegnap leszedtem Burnout demot :D lol nagyon nagy mikor a jogsihoz képet csinál a kamera)

    Mé nem lehet fórumozni? (vagy a szöveg doboz háttere nem jó fehér kellene?)
    Mindjárt megnézem.
  • NEXUS6
    #27976
    Mérkell mindíg az embereket baxogatni!?

    Ja, jut eszembe: tessékmondani PS3-ról mikor lehet majd innen is fórumozni?
    ;)))
  • NEXUS6
    #27975
    Valamit én is olvastam. Mint ahogy az várható is volt bejelentették a 80GB-os modellt Eu-ban is. Kíváncsi leszek, hogy az milyen alaplappal fog készülni, mert, ha kihagyják ebből is a PS2 támogatást akkor anyázás lesz, aminél csak az lesz nagyobb, ha még is csak belerakják!;)))
  • Yoda001
    #27974
    nem lehet tudni,lesz TDU?
  • JohnnySmith
    #27973
    CECHG04....bravo
    (nem egyszerübb csak simán 40-es nek hívni)